מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה| בנושא הפריצה המקורית של Dev-Team

High_Style
16/03/09, 16:07
שלום כולם!
אני רוצה לפרוץ עם הפריצה הנורמאלית והמקורית של דאב טים,
ואני רוצה לבדוק אם היא יצאה...
יש פה דבר שיש לו בדיוק אותו שם כמו שיש לכלי שלהם, אך בבלוג שלהם הם לא כתבו שהם עדכנו אותו.
אז מה שאני רוצה לדעת, האם הכלי הזה הוא מקורי של דאב טים,
או שהוא חיקוי על ידי אחד המשתמשים.
בתודה,
אלי.

S.L.Y - T.B
16/03/09, 16:18
יש לך מדריכים מצוינים בפורום מדריכים, לשני הדורות של הטאצ', ושני המדריכים נבדקו פועלים מצוין. הפריצה של דור 1 היא מקורית של הדב טים, והפריצה של דור 2 נעשתה ע"י דב טים, אבל התוכנה עצמה היא לא שלהם (כי לפחות אני יודע), אבל התוכנה פורצת את המכשיר מעולה, מנסיון

High_Style
16/03/09, 16:21
סבבה, תודה.
אבל האם כדאי לחכות לפריצה המקורית?
של דאב טים?

S.L.Y - T.B
16/03/09, 16:27
סבבה, תודה.
אבל האם כדאי לחכות לפריצה המקורית?
של דאב טים?

לא, כי דב טים שיחררו את הפריצה שלהם, אך מישהו פשוט לקח ואיחד את הכל לפריצה בקליק אחד. אין לך צורך לחכות לשום דבר, כי הפריצה בעצם יצאה

Xioma
16/03/09, 16:39
לא, כי דב טים שיחררו את הפריצה שלהם, אך מישהו פשוט לקח ואיחד את הכל לפריצה בקליק אחד. אין לך צורך לחכות לשום דבר, כי הפריצה בעצם יצאה

לדעתי אתה מטעה אותו
אני הבנתי שדב טים כן צריכים להוציא תוכנת פריצה "בקליק אחד" לא יודע עד כמה שווה לחכות

S.L.Y - T.B
16/03/09, 17:14
לדעתי אתה מטעה אותו
אני הבנתי שדב טים כן צריכים להוציא תוכנת פריצה "בקליק אחד" לא יודע עד כמה שווה לחכות

לפי מה שאני יודע, הדב טים שיחררו את הפריצה וגמרו עם הנושא הזה. חוץ מזה, התוכנה שיש כעת עושה את העבודה מצוין

nangel
16/03/09, 17:40
מה שאני הבנתי הם שחררו את הפריצה אבל, הם לא עדכנו את התוכנה שלהם (QuickPwn)
התוכנה שיש עכשיו היא מעולה ממליץ לפרוץ איתה היא פשוטה ובלי בעיות

Ben.S
16/03/09, 20:36
לפי מה שאני יודע, הדב טים שיחררו את הפריצה וגמרו עם הנושא הזה. חוץ מזה, התוכנה שיש כעת עושה את העבודה מצוין

העניין עם הבוט זה בכלל לא היה גילוי של הדב טים אלא של כרוניק!
ולכן,דב טים מפתחים את הquickpwn..

הנה פוסט של MuscleNerds:

"nor-only option in PwnageTool would overlap with what QuickPwn does -- btw both tools are being worked on, but when we avoid ETAs :)"

פה תבינו שזו לא עבודה של דב טים:

This exploit is the work of CPICH, me (chronic), ius, pod2g, posixninja, planetbeing, and co. This was not the work of the Dev Team, so I would highly appreciate it if the people who have the balls to come here and say that we are taking credit for devteam work (and other nasty stuff) leave, as you are wrong and look like a fool. I considered banning you, but that would be censorship, not to mention it is far more fun to call people out on how dumb they are.