מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה| בעיה בעטיפות האלבומים של האייפוד

S.L.Y - T.B
15/03/09, 17:55
לאחר הפריצה, כמעט כל תמונות האלבומים נמחקו לי משום מה, במחשב זה מופיע ובאייפוד לא. אפילו באייפון שלי זה מופיע. מה אני יכול לעשות?

yairel
15/03/09, 18:02
הרבה פעמים קורה שלאייפוד פשוט לוקח זמן. אם זה מופיע לך דרך האייטונס כשאתה מחבר את האייפוד (שים לב שאתה בקטגוריה מיוזיק באייפוד ולא בקטגוקיה מיוזיק בספריה הכללית!) אז פשוט אחרי כמה סנכרונים זה יסתדר מתישהו גם לי זה קרה. מקסימום אתה יכול פשוט להיכנס לגוגל לרשום את שם האלבום, להעתיק את התמונה ולהיכנס למידע על הקובץ ושם בלשונית האחרונה להדביק את התמונה. אם זה עדיין לא עובד לך או שאתה רוצה הסבר יותר מפורט אז תאמר לי.

S.L.Y - T.B
15/03/09, 18:40
הרבה פעמים קורה שלאייפוד פשוט לוקח זמן. אם זה מופיע לך דרך האייטונס כשאתה מחבר את האייפוד (שים לב שאתה בקטגוריה מיוזיק באייפוד ולא בקטגוקיה מיוזיק בספריה הכללית!) אז פשוט אחרי כמה סנכרונים זה יסתדר מתישהו גם לי זה קרה. מקסימום אתה יכול פשוט להיכנס לגוגל לרשום את שם האלבום, להעתיק את התמונה ולהיכנס למידע על הקובץ ושם בלשונית האחרונה להדביק את התמונה. אם זה עדיין לא עובד לך או שאתה רוצה הסבר יותר מפורט אז תאמר לי.

התמונות נמצאות במוזיקה של הסנכרון, הן גם היו במכשיר לפני והן גם נמצאות על האייפוד נאנן והאייפון שיש לנו בבית, אז לא נראה לי ממש שיש בעיה כלשהי בתמונה

yairel
15/03/09, 18:50
פשוט תנסה לסנכרן שוב ובמקסימום יכול להיות שיקח זמן. אם זה ממש יעצבן אותך תעשה ריסטור.

S.L.Y - T.B
15/03/09, 18:57
פשוט תנסה לסנכרן שוב ובמקסימום יכול להיות שיקח זמן. אם זה ממש יעצבן אותך תעשה ריסטור.

עשיתי כבר מלא סנכרונים....בטוח שאין פתרון אחר מריסטור?

S.L.Y - T.B
15/03/09, 20:13
הסתדרתי, אפשר לנעול