מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי הצמדת תמונות לאלבומים

benzitai
12/03/09, 19:34
יש לי דור 2, אשר נפרץ בשעה טובה...
אבל זה לא קשור,עשיתי סדר ברשימת מוזיקה שלי באייפוד והצמדתי אלבום ארטוורק לכל הקבצים, לקח שעות אבל זה נראה טוב, עדיין יש כמה שלא מוצגים טוב במסך של "now playing" או בקאבר פלו...
רציתי לדעת אם מישהו מכיר פורמט קובץ או גודל קובץ אידאלי לעניין הזה?

Xioma
12/03/09, 20:03
הכי טוב והכי פשוט זה jpeg לדעתי, אם הרזולוציה גדולה יותר מהרזולוציה שהוא מציג אז הוא מקטין אבל אם היא קטנה יותר אז הוא יציג לך מטושטש.
לגבי הnow playing שהוא לאמציג יכול להיות שלא שמת לשיר הזה ספציפי תמונה וששמת רק לאלבום למשל לי יש אלבום שיש לו תמונה אבל לא בכל השירים שבו מוצגת התמונה אז פשוט ניגשים לשיר ספציפית ושמים לו תמונה.
תקן אותי אם טעיתי במה שרצית

benzitai
12/03/09, 20:29
הכי טוב והכי פשוט זה jpeg לדעתי, אם הרזולוציה גדולה יותר מהרזולוציה שהוא מציג אז הוא מקטין אבל אם היא קטנה יותר אז הוא יציג לך מטושטש.
לגבי הnow playing שהוא לאמציג יכול להיות שלא שמת לשיר הזה ספציפי תמונה וששמת רק לאלבום למשל לי יש אלבום שיש לו תמונה אבל לא בכל השירים שבו מוצגת התמונה אז פשוט ניגשים לשיר ספציפית ושמים לו תמונה.
תקן אותי אם טעיתי במה שרצית

הוספתי את התמונות ע"י סימון כל השירים מאותו האלבום וגרירת תמונה למשבצת של ארטוורק בתפריט get info
(מה גם, שאם התמונה מופיעה על שיר אחד מהאלבום היא מופיעה על כולם, ככה שכנראה לא זו הבעיה.)
ככה שלא פסחתי, יש גם כמה אלבומים שבמסך now playing הוא מציג חצי תמונה וחציה בשחור, באייטיונס עצמו התמונה מופיעה מלאה על כל השירים, מוזר...
למיטב ידיעתי גם כל התמונות ששמתי הן בפורמט JPEG
אבל בגדלים שונים ורזולוציות שונות, אחרי זה לא ממש עקבתי...