מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : usb device not recognized שאני מחבר את ה אייפוד טאץ ...המכשיר מת :-(

VIpERoren
06/03/09, 16:47
שלום חברים

רציתי את עזרתכם (עזרה לחבא שניתקע לו המכשיר) בחיים לא ראיתי מצב כזה!
יש לי איפוד טאץ 8 גיגה שחור נקנה לפני מספר ימים
(!!!אגב לי יש אייפון וכל מה שקשור לפריצה ,עברית,DFU,משחקים תוכנות הכל הכל אני כבר יודע!!!!!)
חבר שלי ניסה לפרוץ אותו וקיבלתי אותו מימנו במצב שלא ראיתי מעולם
שאני מחבר אותו למחשב הוא רושם לי Usb Cannot Recognized
אגב המכשיר כאילו תקוע איפה שהו - המסך שחור לא משנה מה אני עושה הוא נשאר מכובה!!!

להלן כל הדברים שכבר עשיתי
1. ניסיונות חוזרות להגיע למצב DFU (אני יודע את זה בעל פה) - עדיין מסך שחור איפוד מת
2. ניסיונות לחבר את האיפוד במחשב אחד \ עם כבל אחר לא עוזר עדיין איפוד מת
3. חיבור לחשמל ל שעה וחצי בלי לגעת בו ושוב ניסיונות לחבר למחשב לעבור למצב DFU, ופשוט כלום שוב רושם שהוא לא מזוהה Usb Cannot Recognized עדיין המכשיר במצב חושב ואין שום הבדל אפוד מתתתתת :-(
4. אני חושב ששורש הבעיה היא עם הUSB אבל אני לא מבין למה האייפוד כל הזמן חשוך ולא מגיב והוינדוס לא מזהה לי אותו אקס זה WINDOWS XP אגב יש לי גם אייפון שאני מחבר אותו הכל עובד מצויין !!!!

רב תודות לעוזרים כל עצה תתקבל בברכה !!!!!!

Ben.S
06/03/09, 17:09
אחי הרגע פרצתי זה חלק מהפריצה,בשלב החמישי אני חושב זה אמור להגיד את זה,פשוט תמשיך הלאה עם הפריצה

stav95
06/03/09, 17:21
שמע אתה סתם נלחץ תלחץ על כפתור ה home והכיבוי למשך 10 שניות ואז תמשיך ללחוץ על כפתור הhome למשך 8 שניות ואז האיטונס יעלה ותעשה ריסטור

dor1412
06/03/09, 18:11
הנה עוד אחד שצריך עזרה...

אחי אם אתה צריך עזרה שלח מסנג'ר בפרטי אני הרגע סיימתי לעזור למישו לפרות ולהתקין כל מה שצריך כולל winscp ווינטרבורד clippy מקלדת בעברית ערכות נושא דרך ה ssh openssh וכל מה שרק צריך מהסידיה ומהמחשב.

VIpERoren
06/03/09, 18:27
הצלחתי בסופו של דבר !!!
חח
איך שפתחתי את ההודעה בסוף הצלחתי!
תודה בכל אופן חברים !:-)

DannyLi
06/03/09, 18:38
ננעל