מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה|אם איזה מדריך כדאי לפרוץ את הטאצ' השני?

Ben.S
06/03/09, 09:32
אחרי התלבטות רבה החלטתי לפרוץ,פשוט נמאס לחכות סתם..

אז רציתי לשאול אם איזה מדריך אתם פה בפורום פרצתם את הטאצ' דור שלי שלכם(עם הTreathed)
ושעבד לכם 100% ואם אני צריך לזכור משהו\לדעת משהו שאני אולי אצטרך לדעת
לפני הפריצה שאולי ייפתור לי בעיות..טיפים כאלה..

ועוד איזה משהו שלא ברור לי-
עוד לא הכנסתי בחיים לDFU ויש כאלה שאומרים שאחרי שלוחצים 10 שניות על ההום
והכיבוי שומעים צליל מהמחשב ואז לאחר ה6 שניות על ההום שומעים עוד צליל,
ויש כאלה שאומרים שלא שומעים שום צליל מהמחשב..אז אם לא שומעים צליל איך אני אדע אם
באמת נכנסתי לDFU או לא? יש דרך לברר את זה? כמה שניות במדויק לספור?

תודה לעונים!

dor1412
06/03/09, 12:58
בוא אני יסביר לך קודם תפעיל את האייטונז שיפעל ברקע.
עכשיו תלחץ על ההום ועל הכיבוי 10 שניות אבל תספור 10 שניות לפי שעון או משו כזה אחרי זה תעשוב את הכיבוי לא ל 6 אלה ל 8 שניות ואפילו 9 ואז תעזוב ואז האייטונז צריך לרשום לך הודעה שהוא ב recovery mode

וזהו הוא במצב dfu.

ואני ממליץ לך לפרוץ אותו ב tethered jailbreak ולא ב semi-tethered בגלל שזה גם יותר מסובך וגם צריך להתקין פאטץ לכל מיני תוכנות כמו ווינטרבורד אז אני ממליץ על הראשונה .

אם אתה רוצה מדריך בעברית יש בפורום מדריכים מדריך פשוט לפריצת האייפוד עם סידיה ואינסטולר לפריצה tethered (אני ממליץ על הפריצה הזאתי) אז בהצלחה.

נ.ב אם אתה רוצה הסבר על הפריצה השנייה וגם מדריך וקישורים לכל מה שצריך להוריד, שעליה אני לא ממליץ הנה קישור:

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=75092&page=2

Ben.S
06/03/09, 13:06
בוא אני יסביר לך קודם תפעיל את האייטונז שיפעל ברקע.
עכשיו תלחץ על ההום ועל הכיבוי 10 שניות אבל תספור 10 שניות לפי שעון או משו כזה אחרי זה תעשוב את הכיבוי לא ל 6 אלה ל 8 שניות ואפילו 9 ואז תעזוב ואז האייטונז צריך לרשום לך הודעה שהוא ב recovery mode

וזהו הוא במצב dfu.

ואני ממליץ לך לפרוץ אותו ב tethered jailbreak ולא ב semi-tethered בגלל שזה גם יותר מסובך וגם צריך להתקין פאטץ לכל מיני תוכנות כמו ווינטרבורד אז אני ממליץ על הראשונה .

אם אתה רוצה מדריך בעברית יש בפורום מדריכים מדריך פשוט לפריצת האייפוד עם סידיה ואינסטולר לפריצה tethered (אני ממליץ על הפריצה הזאתי) אז בהצלחה.

נ.ב אם אתה רוצה הסבר על הפריצה השנייה וגם מדריך וקישורים לכל מה שצריך להוריד, שעליה אני לא ממליץ הנה קישור:

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=75092&page=2

אוקי תודה ונראה לי שהתכוונת בשורה

אחרי זה תעשוב את הכיבוי לא ל 6 אלה ל 8 שניות ואפילו 9
שאת ההום ולא את הכיבוי

אגב,במדריך בפורום "המדריך הפשוט ביותר..." הוא צילם את התיקייה עם כל הקבצים של הפריצה
יש שם קבצים שהם לא כמו במה שצריך להוריד..ז"א חלק מהקבצים שונים..זה לא רק אני נכון?

dor1412
06/03/09, 13:36
אוקי תודה ונראה לי שהתכוונת בשורה

שאת ההום ולא את הכיבוי

אגב,במדריך בפורום "המדריך הפשוט ביותר..." הוא צילם את התיקייה עם כל הקבצים של הפריצה
יש שם קבצים שהם לא כמו במה שצריך להוריד..ז"א חלק מהקבצים שונים..זה לא רק אני נכון?

כן התכוונתי להום סליחה :p

ובקשר לשאלה השנייה אני לא פרצתי עם המדריך הזה אלה עם אחד אחר באנגלית עם וידאו

Ben.S
06/03/09, 17:06
חברים פרצתי!!!!!!!!!!
דור dor1412 היה איתי במסנג'ר עבר איתי על כל שלב,עכשיו הוא עוד יושב ומתקין איתי המון יישומים מהcydia

חולה על הבנאדם אתה מלך תודה רבה!@!@!@
לכל אחד שחושש לפרוץ(שהייתי אחד מהם עד עכשיו) תפרצו איתו בלי לחשוש!!

תודה רבה דור!!!!!!!!!!!!!

dor1412
06/03/09, 18:14
חברים פרצתי!!!!!!!!!!
דור dor1412 היה איתי במסנג'ר עבר איתי על כל שלב,עכשיו הוא עוד יושב ומתקין איתי המון יישומים מהcydia

חולה על הבנאדם אתה מלך תודה רבה!@!@!@
לכל אחד שחושש לפרוץ(שהייתי אחד מהם עד עכשיו) תפרצו איתו בלי לחשוש!!

תודה רבה דור!!!!!!!!!!!!!

בבקשה אחי מי שרוצה עזרה שלחו הודעה בפרטית.

ואחי של תשכח את ה winscp ;) סתם אחי בבקשה ותהנה מהאייפוד.