מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חיי סוללה...

mesh
01/03/09, 19:40
שלום חברים, אני חדש כאן,

קניתי את הטאצ' דור 2 שבוע שעבר, והוא ממש אחלה, אבל 2 דברים מציקים לי:

1. חיי הסוללה אמורים להיות כל כך גרועים?
אחרי יומיים שאני עובד עם המכשיר הוא מתרוקן לגמרי!
אחרי שכיביתי את הwifi הוא מחזיק זמן גדול יותר משמעותית, אבל עדיין לא המון.

כמה זמן מחזיקה לכם הבטריה בשימוש יומיומי ממוצע?

2. כשאני מחבר את הטאצ' למחשב, האייטונס מודיע שיש גרסא מעודכנת יותר - 2.2.1.
אבל משום מה, לאחר שהוא מסיים להוריד את עדכון הגרסא בitunes הוא לא מצליח להפעיל אותה ואומר שחיבור הרשת שלי timed out, למרות שחיבור הרשת בסדר גמור...
מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה?

ד"א, חיפשתי אשכול שמתייחס לנושא, מצאתי כמה על מתי כדאי להטעין את הסוללה, אבל לא התייחסו שם לשאלה שלי..
תודה מראש לעונים.

Rubin150
01/03/09, 19:57
1. כן אני חושב שכולם מרגישים את זה..
הסוללה באמת נגמרת מהר אבל נראה לי שזה הגיוני כי האייפוד מיועד למוזיקה ווידאו, נכון שגם למשחקים אבל בוא נשווה את האייפוד למחשב קטן, הוא לא יכול להריץ דברים כאלו גדולים ולא לצרוך הרבה מהסוללה.
אבל מוזיקה אתה יכול חופשי אפילו לא להטעין את הסוללה למשך שבוע.. כי אם השוונו את האייפוד למחשב קטן, מוזיקה זה לא כזה סיפור בשביל מחשב קטן..

vayron
01/03/09, 20:09
בקשר לסוללה רק אם אתה משתמש במשחקים או תוכנות מיוחדות הסוללה מתרוקנת די מהר

yotam cohen
02/03/09, 06:33
הסוללה שלך בטוח מתרוקנת מהר בגלל שהבהירות מסך שלך על הכי גבוהה...נכון רואים יותר טוב ונכון זה מרשים יותר אבל תוריד לחצי בערך אפילו פחות מחצי ותהנה מחיי סוללה כפולים אגב בשביל להוריד בהירות נכנסים להגדרות ואז רשום brightness כנס ותוריד קצת

urieli17
02/03/09, 14:41
חחח בדיוק רציתי לפרסם גם פוסט בונשא וטוב שהעלאת את זה...
באמת הסוללה נגמרת מהר מאוד אם רוצים לשחק קצת ולגלוש באינרטנט,אבל למוזיקה זה באמת מספיק...
אצלי הויפי כבוי והבהירות מכוונת על כך שהיא תעבוד על פי החיישן ותשתנה בהתאם.
יש עוד דברים שאפשר לעשות כדי לחסוך בזמן חיי הסוללה?

mesh
02/03/09, 21:55
הבהירות אצלי מוגדרת כ- 50% וחיווי אוטומטי. הwifi סגור רוב הזמן.
אני כבר ביום השני ללא הטענה, בנתיים הסוללה שורדת.

אבל כדי לדעת אם לבקש להחליף סוללה, תוכלו לרשום מהו זמן חיי סוללה ממוצע אצלכם בשימוש יומיומי לא קדחתני מדי? מחזיק 4 ימים? שבוע?

Xioma
02/03/09, 22:13
אני כל 3 שניות נועל ופותח מחדש והוא מחזיק יפה מאוד יום וחצי בערך(יומיים של שימוש אינטנסיבי זה מכשיר חדש חדש אז אני מתלהב)
שימוש אינטנסיבי זה מוזיקה ומשחקים כל שניה להדליק לכבות.

S.L.Y - T.B
03/03/09, 05:18
כשאני יצאתי לטיול השנתי, ידעתי שלא תהיה לי סוללה, אז מה שעשיתי הוא לכבות wifi, להוריד לבהירות הכי נמוכה, ארגנתי רשימה של on the go , ונעלתי את המכשיר. כל פעם שסיימתי לשמוע כיביתי את המכשיר. שמעתי הרבה מאד מוזיקה (והשתמשתי בו רק למוזיקה) בשלושת הימים האלה וכשחזרתי הסוללה הייתה על 83%....

Xioma
03/03/09, 12:37
כשאני יצאתי לטיול השנתי, ידעתי שלא תהיה לי סוללה, אז מה שעשיתי הוא לכבות wifi, להוריד לבהירות הכי נמוכה, ארגנתי רשימה של on the go , ונעלתי את המכשיר. כל פעם שסיימתי לשמוע כיביתי את המכשיר. שמעתי הרבה מאד מוזיקה (והשתמשתי בו רק למוזיקה) בשלושת הימים האלה וכשחזרתי הסוללה הייתה על 83%....

רעיון טוב אבל יש בעיה בלהרכיב רשימה שתשמע פשוט שיר אחרי שיר כי לפעמים אין לך כוח לשמוע שיר מסויים וזה....

S.L.Y - T.B
03/03/09, 13:06
רעיון טוב אבל יש בעיה בלהרכיב רשימה שתשמע פשוט שיר אחרי שיר כי לפעמים אין לך כוח לשמוע שיר מסויים וזה....

כן מה שעשיתי זה פשוט לעשות שאפל בין השירים ואז כל פעם יצא שיר אחר שהוא לא לפי הסדר הראשוני שקבעתי....

cjori
03/03/09, 14:06
שמעת על מטענים? לא חייבים כל כך להתקמצן.. שמגיעים לחדרים בטיול השנתי אפשרי להטעין יש שם חשמל.. וחוץ מזה תמיד אפשר להשתמש במטען נייד ולהצטייד בכמה זוגות של סוללות שיטענו את הipod