מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : [שאלות] כמה שאלות לגביי האייפוד שלי..

aderda
14/02/09, 15:47
היי,
יש לי IPOD TOUCH 2G (דור 2...)
עכשיו... ראיתי שלא מזמן יצא פריצה לאייפוד.
אז הינה השאלות שלי:
1. איך עושים גיבוי לכל הנתונים באייפוד לפני הפריצה?
2. האם יש אפשרות לעשות גיבוי למכשיר, ככה שאני יכול להחזיר אותו להגדרות יצרן ? (כאילו שיהיה כמו שהוא היה כשקניתי אותו)

3. האם כדאי לפרוץ עכשיו? או לחכות עד שתצא פריצה מסודרת יותר וכל זה..?
4. מה הפריצה עושה בכלל?
5. מה זה cydia ?

Rubin150
14/02/09, 16:39
1. לא יודע איך עושים גיבוי אבל אתה לא צריך כי זה הכל נשמר לך בשירים באייטונס (גם אם סידרת בתיקיות כאלו בפנים כמוני..)
2. כן תמיד אפשר להחזיר לאיך שזה היה בהתחלה, עושים restore למכשיר.
3. הממ כן נראה לי שכדאי לפרוץ עכשיו, כולם עושים את זה וזה לא כזה קשה, ומי יודע מתי תצא פריצה "יותר טובה"..
4. הפריצה נותנת לך cydia ו installer.
אלו 2 תוכנות שמאפשרות לך להוריד תוכנות ומשחקים שלא רק מה Itunes Store..
וגם תוכנות ומשחקים שעולים כסף באייטונס סטור (ככה הבנת, שמישהו יתקן אותי אם זה לא נכון..).
5. ^

S.L.Y - T.B
14/02/09, 21:24
1. לא יודע איך עושים גיבוי אבל אתה לא צריך כי זה הכל נשמר לך בשירים באייטונס (גם אם סידרת בתיקיות כאלו בפנים כמוני..)
2. כן תמיד אפשר להחזיר לאיך שזה היה בהתחלה, עושים restore למכשיר.
3. הממ כן נראה לי שכדאי לפרוץ עכשיו, כולם עושים את זה וזה לא כזה קשה, ומי יודע מתי תצא פריצה "יותר טובה"..
4. הפריצה נותנת לך cydia ו installer.
אלו 2 תוכנות שמאפשרות לך להוריד תוכנות ומשחקים שלא רק מה Itunes Store..
וגם תוכנות ומשחקים שעולים כסף באייטונס סטור (ככה הבנת, שמישהו יתקן אותי אם זה לא נכון..).
5. ^

הסידיה נותנת לך להוריד עוד המון תוכנות לא מורשות רישמית ע"י אפל, ובנוסף מאפשרת לך לפתוח את האייפוד לאפליקציות פרוצות

[B]לא מומלץ לפרוץ עכשיו[[/B , בקרוב תצא פריצה מסודרת, עדיף לחכות...

Rubin150
14/02/09, 22:53
בדיוק היום פרצתי את המכשיר סופית אז אין לי בזה הכי הרבה ניסיון...
אין כזה הרבה תוכנות ומשחקים להורדה בסידייה.. אני יכול להוריד מזה אפליקציות אפילו שזה לא מהרשימה של האפליקציות שם?

ולמה אתה מתכוון פריצה מסודרה? יותר קלה לפריצה? הריי בסופו של דבר זה פורץ נותן לך את אותם הדברים אחרי הפריצה אז אם הצלחת לפרוץ עכשיו.. למה לא?

Enestorm
15/02/09, 13:38
אנשים...בכלליות, תקראו חומרים שקיימים כבר בפורום ותגלו שיש תשובות לשאלות שלכם וגם לאלה שאתם עתידים לשאול בחודש הקרוב...תשקיעו קצת זמן וסבלנות ותלמדו הרבה.
בכל אופן...הבעיה שקיימת עם הפריצה שרוב האנשים איתה היום היא שכל פעם שאתה מכבה ומדליק את האייפוד(לאsleep) אז הוא כאילו נדפק ומת...עד שאתה מכניס לו כמה פקודות כשהוא מחובר למחשב...אז זה בעצם מגביל אותך.
ישנה פריצה טיפה יותר מתקדמת אבל עדיין לא היה לי זמן לנסות אותה אז אני לא ארחיב עליה...אפשר לקרוא עליה בפורום.

Rubin150
15/02/09, 17:04
איך בכלל מכבים את האייפוד לא ל sleep?
אני יודע שיש שם את הכפתור למעלה השחור...

ואתה מתכוון לפריצה הזאת שהיא יותר מתקדמת?
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=72590

Ben.S
15/02/09, 17:27
איך בכלל מכבים את האייפוד לא ל sleep?
אני יודע שיש שם את הכפתור למעלה השחור...

ואתה מתכוון לפריצה הזאת שהיא יותר מתקדמת?
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=72590

לא,יש פריצה חדשה שהיא מאפשרת להדליק את האייפוד לאחר הפריצה,והוא נדלק,רק שהוא לא פרוץ
אבל היא גירסא נסיונית,למשתמשים מנוסים מאוד,ויש מדריך אחד בipodtouchfans אבל גם הוא לא הכי מובן..

Rubin150
15/02/09, 20:04
אהה...
אבל למה אתה מתכוון לכבות ממש את המכשיר?
אני מבין שלחיצה על הכפתור למעלה רק מכניסה אותו ל sleep.. אז איך ממש מכבים?

ariel1k1
15/02/09, 20:32
לחיצה ארוכה עד להופעת סלייד והחלקת הסלייד

Rubin150
15/02/09, 21:48
אהה..
אבל אין ממש צורך לכבות את המכשיר כי מצב שינה (Sleep) מביא אותו לאותו מצב לא?
זה לא מבזבז בטרייה על מצב שינה נכון?