מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! האייפוד שלי מת!

saharco
10/02/09, 14:19
oזה דור שני.
עשיתי את הבפריצה עד שלב רביעי, האייטונס עדכן ל לקושחה הפרוצה והאייפוד הסתעיים להתקין את הקושחה ואז המכשיר נכבה הכל שחור ואי אפשר להפעיל אותו לא כלוםםם
הוא מת
ניסיתי הכל.. ושאני מחבר אותו למחשב המחשב לא מזהה אותו אז אני לא יכול להתקין קושחה רגילה או משהו ניסיתי להעביר את היואסבי לכל החריצים במחשב ובאף אחד המחשב לא מזהה את האייפוד

מה עושים?? עזרה!

omri a
10/02/09, 14:26
אולי האייפוד נמצא ב?dfu *אהמ*ואולי גם אמרו שהפריצה מסוכנת לכדאי לנסות אותה כרגע *אהמ*

saharco
10/02/09, 14:36
נכוןן עד היום לא רציתי לעשות את הפריצה הזאת אבל כל הפורום מוצף בהודעות שגם אם קורה משהו אפשר לשחזר את זה למצב הקודם אפילו פתחו אשכולות שמעודדים לנסות
אז מן הסתם חשבתי שזה יהיה קל ובטוח.

saharco
10/02/09, 14:37
ולא נראה לי שהוא בdfu .. זה נראה לי משהו שקשור במחשב כי הוא כותב לי פתאום שהוא לא מזהה אותו בusb

nangel
10/02/09, 14:49
נסה להכניס אותו לdfo ותמשלך עם הפריצה
לי הואע לא זיהה על שהוא הוכנס למצב Dfo (כמו בשלב 3)

saharco
10/02/09, 14:51
אני לא יכול לעשות איתו כלום עכשיו הוא מת כזה הוא לא מתקשר עם המחשב..
ניסיתי לחבר אותו ל2 מחשבים אחרים וגם שם הוא לא מזוהה משהו נדפק בו

NMTDesign
10/02/09, 15:16
אין כזה דבר איפוד מת, תנשום עמוק ותרגע. גם לי היו כמה בעיות כאלה. תחבר את האיפוד למחשב, ותכנס למצב DFU - תלחץ 10 שניות על כפתור ה-Home וכפתור הכיבוי ביחד, ואז תשחרר את כפתור הכיבוי ותמשיך ללחוץ 8 שניות על ה-Home. האיטיונס יפתח לך, ותתקין את גרסא 2.2.1 המקורית, לא את הפרוצה. בהצלחה.

saharco
10/02/09, 15:31
אוקיי אז אני מסביר, שהאייטונס לא נפתח ואי אפשר להיכנס למצב Dfu כי פשט מאוד האייפוד לא מגיב לכלום אם אני לוחץ על הhome וכפתור הכיבוי ביחד מופיע לי בועה במחשב שאומרת שההתקן Usb לא מוכר ועכשיו בכלל הוא לא כותב את זה אפילו.. כלום לא קורה האייטונס לא מזהה את האייפוד בכל והמחשב מזהה אותו כהתקן לא מוכר.
האייפוד עצמו מכובה כמו שנגמרה לו הסוללה ולא פועל בכלל (והסווללה מלאה לחלוטין)

מסתבר שיש כזה דבר אייפוד מת
תודה.

kyle2911
10/02/09, 15:37
גם לי היה ת'קטע הזה..שהאייפוד פשוט לא מגיב לכלום והמחשב לא מזהה אותו.
גם אני בהתחלה לא הצלחתי להכניס אותו למצב Dfu..אבל ת'חייב לשחק עם זה פשוט..
תחבר אותו למחשב,תלחץ על מקש הhome והכיבוי ביחד בערך 10 שניות,ואז תעזוב את המקש כיבוי ותשאיר את מקש הhome לחוץ לערך 15-20 שניות,תנסה כמה פעמים - בסוף ת'תצליח.

saharco
10/02/09, 15:47
אלליייייייייייייייייי!! הסתדרתי!!!!!!!!!!!!!!

yaeld
10/02/09, 15:48
הבחור למעלה צודק בכל מה שאמר לך. בנוסף תנסה להחליף לכניסת Usb אחרת

stav95
תחבר אותו למחשב (תוודה שהוא מחובר טוב ) תנשא להכניס אותו למצב Dfu כמו שאמרו למעלה
הוא ישמיע צליל כמו של חיבור התקן חדש ויעלה האיטונס אם אתה לא רוצה לפרוץ אותו עדיין תעשה לו ריסטור לגירסה הרגילה וזהו הוא יעבוד לך, לא מסובך (גם לי זה קרה ויש לי אייפוד פרוץ כרגע)

d[-_-]b
נכון

saharco
10/02/09, 16:05
שוב הוא התעלף לי
מקודפ הצלחתי כבר וסיימתי את הפריצה עד הסוף הצלחתי לעשות Dfu בפוקס סתם שיחקתי אעכשיו אני עושה כמו שעשיתי מקודם Dfu .. שוב לא עובד כלום

NMTDesign
10/02/09, 18:06
תנסה עוד פעם ועוד פעם. Dfu פותר הכל.

saharco
10/02/09, 18:20
הצלחתי לפרוץ .. יו זה מתיש אני עובד על זה ממהצהריים!
תודה כולם

Rubin150
18/02/09, 07:27
מרפי מרפי...
בדיוק ביום של היום הולדת קרס לי המכשיר המחשב, כשיום לפני קניתי את ה Neo וסוף סוף אני יכול לצאת איתו..

קרה לי בדיוק מה שתיארתם פה, ולא עובד לי.
ניסיתי להכניס את המכשיר למצב DFU כבר 15 פעמים בערך.. פעם אחת זה עבד אבל אחר כך בחלק של ה Restore לא עשיתי טוב ובטעות יצאתי מ DFU...
זה לא נכנס ל DFU שוב... זה משמיע את הצליל של ההתקן החדש כל פעם שאני לוחץ על כיבוי + הום וגם כשאני לוחץ על הום לבד, וזה גם מקפיץ לי את הבלון הצהוב שאומר שזה לא קולט את המכשיר מחדש.. לא יודע למה לא עובד..
עשו טובה תעזרו לי.......
תודה.

Rubin150
19/02/09, 06:16
אין אני עדיין לא מצליח להכניס את האייפוד למצב Dfu אני לא יודע מה לעשות.....
אני לוחץ על Home וכיבוי ביחד וhi את הצליל של התקן חדש, אבל הבלון הזה של ווינדווס שאומר שההתקן לא מזוהה קופץ.. אחרי 16 שניות... לא אחרי 10... ואז אני ממשיך ללחוץ רק על Home וזה לא משמיע שום דבר...

אין לכם איזה רעיון?
אולי Dfu זה לא הבעיה?

yaeld
19/02/09, 08:08
תלחץ home וכיבוי יחד ל10 שניות לא יותר, עזוב מתג כיבוי והמשך להחזיק home לעוד 15 שניות. אם המסך שחור ושום כפתור לא מגיב, סימן שהצלחת. אל תתיאש בסוף יעבוד.

ItaiHay
19/02/09, 13:13
הוא כבר סידר את זה! אפשר לנעול.

Rubin150
19/02/09, 14:06
גם לי היה ת'קטע הזה..שהאייפוד פשוט לא מגיב לכלום והמחשב לא מזהה אותו.
גם אני בהתחלה לא הצלחתי להכניס אותו למצב Dfu..אבל ת'חייב לשחק עם זה פשוט..
תחבר אותו למחשב,תלחץ על מקש הhome והכיבוי ביחד בערך 10 שניות,ואז תעזוב את המקש כיבוי ותשאיר את מקש הhome לחוץ לערך 15-20 שניות,תנסה כמה פעמים - בסוף ת'תצליח.

טוב אנשים סידרתי את זה עכשיו ואני אתן פה כמה עצות לאלו שנתקעו גם כן...
kyle עזרת לי מאוד לא חשבתי על זה...
אל תלחצו על HOME וכיבוי ביחד יותר מידי זמן כי אז המחשב מקפיץ את ההודעה של התקן לא מזוהה.
תלחצו על HOME וכיבוי/הדלק ביחד ל11 שניות מקסימום, ואז על HOME ל8-9 שניות.

אפשר לנעול.