מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מספר שאלות בקשר לפרייצה לאיפוד טאצ' דור 2

yrn11
06/02/09, 18:53
הבנתי שהפריצה שיש כרגע סתם מסורבלת, כי צריך לבצע מספר פעולות כל פעם שמכבים את המכשיר נכון?

אז מה בעצם הפריצה הזאת נותנת לי? מה אני אוכל לעשות עם המכשיר ברגע שאני אפרוץ אותו מאשר המצב הקיים כרגע?

יש עברית בכלל להתקין על המכשיר ברגע שאני אפרוץ אותו?

תצא בכלל פריצה יותר יעילה בעתיד? ואם כן יש למישהו מושג מתי? כסלו הזה או הבא?

תודה מראש לעונים...

yotam cohen
06/02/09, 19:00
1.כל פעם שאתה רוצה סוגר את המכשיר או שהוא נכבה מעצמו אז אתה צריך לחזור על פעולות..בפריצה כמעט ולא מסורבל בכלל אם אתה יודע איך להשתמש
2.הפריצה כרגע מתקינה לך cydia ונותנת לך להוריד משחקים פרוצים..
3.אין עברית לאייפוד דור שני בכללי אולי בקרוב תצא.
4.פריצה יעילה בטוח תצא השאלה כמה זמן...אם אתה ממש לחוץ על זה אז תנסה אין לך מה להפסיד יש ריסטור אם אתה לא לחוץ אז תחכה לא יודע כמה אבל תצטרך לחכות..
מקווה שעניתי על מה ששאלת

עומרי1212
06/02/09, 20:21
אחי לפרוץ זה ממש קל לדעתי...ואז שמכבים, כדי להליק צריך לעשותל משהו במחשב בדיוק 5 דקות לוקח

העברית צריכה לצאת לגירסא 2.2.1...עוד אין

stav95
06/02/09, 21:04
כדאי לך אתה לא תצטער על זה זהשונה לגמרי האייפוד לא פרוץ

Rubin150
06/02/09, 21:36
אחי לפרוץ זה ממש קל לדעתי...ואז שמכבים, כדי להליק צריך לעשותל משהו במחשב בדיוק 5 דקות לוקח

העברית צריכה לצאת לגירסא 2.2.1...עוד אין

אתה מתכוון כל פעם שמכבים את המכשיר סתם נגיד שמעתי מוזיקה בחוץ וכיבית את המכשיר כי הפסקתי לשמוע מוזיקה אז פעם הבאה אני צריך במחשב לקמבן כמה דברים בשביל להדליק שוב או בשביל שהפריצה תוכל על זה שוב?

stav95
07/02/09, 09:39
תלוי למה אתה מתקוון כיבוי יש את המצב שהוא במסך שחור ושאתה לוחץ על כפתור ה home הוא חוזר
ויש מצב שאתה עושה לו את ה" slide to power off" רק אז אתה צריך לחבר אותו למחשב
יש מדריך טוב לפריצה נוחה ומהירה לחץ כאן (http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=72590)

S.L.Y - T.B
07/02/09, 10:32
תלוי למה אתה מתקוון כיבוי יש את המצב שהוא במסך שחור ושאתה לוחץ על כפתור ה home הוא חוזר
ויש מצב שאתה עושה לו את ה" slide to power off" רק אז אתה צריך לחבר אותו למחשב
יש מדריך טוב לפריצה נוחה ומהירה לחץ כאן (http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=72590)

זה שני דברים שונים, האחד הוא מצב שינה והשני הוא כיבוי המכשיר...