מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בקשת יעוץ, למביני האתר.

dtamish
25/01/09, 23:41
רוב שלומות.

לפני זמן לא רב קניתי מכשיר אייפוד טאץ מksp (מה שהתברר כטעות, האחריות שלהם לא שווה הרבה), דור ראשון של שמונה ג'יגה. עשיתי איתו כמה טעויות, ביניהם רכישת מטען מזויף ושימוש יומיומי בלי אף כיסוי.

לאחרונה נתקלתי בשני בעיות:
1. כפתור הhome של האייפוד נתקע, פועל אבל רק אם לוחצים ממש חזק. כשפניתי אל קיי אס פי(אחרי שהחזרתי אותו לגרסת 2.2 לא פרוצה) הם נפנפו אותי באיזה תירוץ מפוברק על כך שרואים עיברי במכשיר (וזה ממש היה מוזר, כי גם כשקיבלתי את המכשיר הוא אוטומטית רשם את החודש בעיברית, ברגע שחיברתי אותו לווי פיי בישראל.) לא היה לי כח לוויכוחים איתם יותר מדיי. בקיצור, שאלתי הראשונה היא, איפה אני יכול להשיג מעבדה באיזור הצפון (טבריה - נהריה - חיפה), איכותית ואמינה.

2. לפני כשעה המכשיר קרס. כיביתי אותו פשוט והוא הפסיק להגיב. מנהל ההתקנים זיהה מכשיר dfu, אך האייטונס לא זיהה אותו אלא רק אחרי הרבה זמן. יש איזו תוכנה בה אוכל לטפל במצבים כאלה, או שגם כאן אני פשוט צריך למצו איזה טכנאי שיבוא להציל לי את המכשיר?

עד כאן, מצטער על הסיפור הארוך. אשמח לתגובות.

moshiko1208
28/01/09, 17:10
תשמע אחי
תנסה להעביר את זה למצב DFU ולנסות לעשות לו ריסטור
אם זה לא הולך אז לך למחשב אחר ותנסה לעשות את זה שוב

איך להכניס למצב DFU ידנית: http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=14534

michael89
28/01/09, 20:36
מה זה השטויות האלו עברית בטח שיש עברית ל2.2 אם תצליח להציל את המצב לך להגדרות ותשנה את ההרשמה לארצות הברית במקום ישראל ואז זה יהיה באנגלית חבל שתוציא כסף סתם אבל לגבי הכפתור home הם יכולים להגיד לך שאין אחריות על זה כי זה דבר חיצוני ולא תקלת חומרה
ותפעלעל פי המדריך שהביאו לך ותשדרג דרך אייטונס ואל תפרוץ ולך אליהם