מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שלום. קונה מחר אייפוד טאץ 8 Gb ויש לי כמה שאלות כולל על עברית

saharco
25/01/09, 20:21
שלום
אני מחר הולך לקנות אייפוד טאץ' 8 גיגה בייט מאופיס דיפו הוא עולה 1150.
אז יש לי כמה שאלות...
*מה לגבי עברית? אני ממש לא צריך לתפריט אני רק צריך מקלדת ותמיכה באתרים. יד כזה דבר?
*יש לו סידיה ואינסטולר או שצריך לחכות לפריצה?
*אגב פריצה, שמעתי שהיא קרובה להגיע.. כמה קרובה? יש מצב שהיא בכלל לא תגיע?
* וסך הכל מה דעתכם על האייפוד? איכות השמע?
תודה!;)

אבי_ת"א
25/01/09, 20:43
אז ככה,
אני לא יודע מה מוכרים באופיס דיפו אבל כדאי לך לברר שאתה קונה את המכשיר מהדור השני ולא הראשון.
למה? כי לדור השני יש רמקול חיצוני (לא טירוף אבל עדיף על כלום) ויש לו כפתורי שליטה על הווליום ובכלל הוא נראה יותר טוב... מבחינת האיכות - סוף הדרך. האייפוד הכי טוב שיצא עד היום לדעתי.
בקשר לשאלות שלך, לדור הראשון יש פריצה ועברית והכל, לדור השני אין עדיין פריצה - ז"א שאין עברית ואין גם סידיה ואינסטולר. הפריצה קרובה אבל אי אפשר לדעת כמה זמן ייקח (אמרו שהפריצה של אייפון 3g קרובה מהרגע שיצא ולקח לה שנה ומשהו להגיע...)
בכל מקרה, אני ממליץ לך ללכת על הדור השני וחוץ מזה אני ממליץ לך בחום לחפש פה בפורום מוכרים קונים, כי אתה תמצא פה בהרבה יותר זול מאופיס דיפו מכשירים סגורים בקופסאות אז חבל על הכסף שלך.

תהנה.

PsyOr
25/01/09, 20:47
יש תמיכה בעברית באינטרנט אבל לא מקלדת...
האיכות שמע של האייפוד טאצ' דור 2 היא סבירה בהחלט אבל כמו שאמרו , עדיף על כלום...

אחלה מכשיר שבעולם
אני ממש הופתעתי ממנו ... (לא שציפיתי ליותר מדי אבל בכל זאת..)

yosiharel
25/01/09, 20:53
בדוק היטב לפני שאתה קונה באופיס דיפו !!

saharco
25/01/09, 20:54
אוקיי.. תודה על התגובות.
אני מתבאס על זה שאין מקלדת בעברית.. כי אז לא יהיה לי מסנגר למרות שראיתי בחנות איטונס מקלדת עברית למכירה
יש מצב?

yuval-x
25/01/09, 21:15
עזוב, או שתקנה אייטאצ' דור ראשון ותהנה בנתיים או שתקנה דור שני (שההבדל בו לדעתי לא כ"כ משנה) שבנתיים אין לו פריצה (אין עבריצ אין משחקים פרוצים וכו')

saharco
25/01/09, 21:25
זהו שאני מוכן לסבול חודש גג חודשיים בלי משחקים פרוצים ועברית אבל יכול להיות שזה יהיה הרבה יותר זמן..
אז אני לא יודע..

removesoul
25/01/09, 22:26
אל תדאג, פריצה תהיה השבוע-שבועיים הקרובים, חודש לכל היותר.

ד"א תוודא ש-8gb יספיקו למוזיקה שלך או שתתבאס.

saharco
25/01/09, 23:11
האמת שיש לי כבר נגן 2 גיגה ואני מסתדר איתו מעולה
טוב סבבה, אני אקנה מחר..
תודה כולם.,

haim744
26/01/09, 10:58
אם אתה רוצה לקנות דבר איתי בפרטי

vayron
27/01/09, 06:50
באופיס דיפו מוכרים דור ראשון

haim744
27/01/09, 07:07
מדבר שטויות
אופיס דיפו משווק מורשה של Idigital יש להם את אותה סחורה ולפעמים מה שאי אפשר למצוא ברמת אביב אפשר למצוא בסניפים של אופיס דיפו. המחירים זהים וזה אפילו יותר נוח כי יש אותם בכל חור.

בהצלחה ואתה תהנה מה Ipod!!!