מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה|כיצד לגרום לאייפוד טאץ' דור שני להיראות כאייפון בתוכנת האייטיונס?

anin_dani
15/01/09, 12:10
יש לי אייפוד טאץ' דור שני 2.2,והורדתי בתשלום את התוכנה Ocarnia זאת של המפוחית לאייפון...
עכשיו לאייפוד טאץ' אין תאימות ולכן היא לא רצתה להיות מותקנת במכשיר.
אבל יום אחד,האייטיונס חשב שהאייפוד טאץ' הוא בעצם אייפון! והצליח להעתיק לי את התוכנה הזאת!

עכשיו,קרתה לי פשלה,וניסיתי את הקובץ הזה שמאפשר חיבור של אייפוד טאץ' למספר תוכנות אייטיונס והוא מחק לי את כל התוכנות,ואז חזרתי לאייטיונס המקורי והתקנתי הכל בחזרה אבל התוכנה הזאת לא חזרה לי...

מישהו יכול לעזור לי ויודע איך לגרום לאייטיונס לחשוב שוב שהאייפוד טאץ' דור שני הוא אייפון?

תודה מראש לעונים:)

:(

anin_dani
16/01/09, 12:14
מישהו?

Steel
16/01/09, 12:33
תפנה לאפל- תגיד להם ששילמת על המשחק והוא היה על המכשיר, ועכשיו הוא לא עובר לך יותר... הם צריכים להחזיר לך את הכסף או לדאוג שזה יעבור... תשלח להם גם את החשבונית שקיבלת למייל כשקנית את התוכנה...
שאלה- מה עוזרת לך המפוחית לאייפוד אם אין לך מיקרופון?

anin_dani
16/01/09, 18:34
אז זהו,שאין לתוכנה הזאת תאימות לאייפוד טאץ' מהדור השני!
וכן,יש לי מיקרופון,וחיברתי אותו כשהתוכנה עברה אז למכשיר והצלחתי להשתמש בזה!
וזה דבר מאוד יפה!
אפל ממש לא חייבים להחזיר לי את הכסף...אני מחפש את הפיתרון שרשמתי..

Steel
16/01/09, 23:16
הם כן.. תשלח להם מייל ותשחק תמים... תגיד להם שקנית את זה בעבר והעברת את זה לאייפוד בלי שום בעיה, והחנות לא חסמה אותך מלשלם על זה, ועכשיו זה כבר לא עובד לך ואתה לא יודע למה...

vayron
17/01/09, 07:57
עם איזה מקרופון אתה משתמש?

anin_dani
17/01/09, 13:58
מיקרופון חיצוני עם כבל(כמובן מאליו) שמתחבר רגיל לשקע האוזניות של אייפוד טאץ' דור שני ואייפון דור שלישי,
ואליו אפשר לחבר כל אוזניות שרוצים.
הוא ממש איכותי,של חברת Monster Cable אם אני זוכר נכון...

vayron
17/01/09, 16:59
מזה הכבל הזה זה מתאם לאוזניות?

anin_dani
19/01/09, 12:20
עוד מישהו שאולי יידע לעזור?