מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : [שאלה]מה זה Apple Tv

bdaniel2
08/01/09, 20:16
לא הבנתי מה זה Apple Tv
מה אתה יכול לעשות איתו?
האם זה כאילו אתה מעביר אליו דברים מהמחשב כמו סרטים ואז מכניס את זה לטלויזיה?
משהו יכול לתת לי הסבר עליו קראתי את הנעוצים ולא ממש הבנתי
וגם איך משתמשים בזה?

תודה.

DannyLi
08/01/09, 22:21
בבקשה (http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=67471)

bdaniel2
09/01/09, 11:30
מה עוזר לי לפרוץ את המכשיר?
ולדוגמא אפשר גם לגלוש באינטרנט ולראות את זה בטלויזיה?
אמממ ומה זה עוזר לי הכמות Gb?
אמממ ועוד שאלה לפי מה שהבנתי הסרטים, מוזיקה וכל זה צריכים להיות באיטונס עכשיו בשביל להכניס סרטים לאיטונס צריך לשנות פורמט ואם משנים פורמט זה מוריד את האיכות ... לדוגמא אי אפשר להשתמש בפורמט Avi עם Apple Tv?

macguru
09/01/09, 13:24
הפריצה מאפשרת קריאה של כל סוגי הקבצים הקיימים ( מה שמכשיר לא פרוץ לא מסוגל לעשות)
וכמו כן התקנה של המון תוספות למכשיר כגון גלישה באינטרנט כמו ששאלת
גודל הדיסק קשיח מאפשר לך לשמור הרבה יותר סרטים ומוסיקה כמובן
רב הסרטים שאתה מוריד כנראה מראש נמצאים בפורמט avi ככה שזה לא משנה ולאחר הפריצה אתה יכול להתחבר למכשיר מרחוק בעזרת רשת אלחוטית ולהעביר את כל הקבצים שלך ישירות למכשיר ללא צורך בתוכנת הitunes
מקווה שקיבלת תשובות לשאלותיך

bdaniel2
09/01/09, 14:50
הפריצה מאפשרת קריאה של כל סוגי הקבצים הקיימים ( מה שמכשיר לא פרוץ לא מסוגל לעשות)
וכמו כן התקנה של המון תוספות למכשיר כגון גלישה באינטרנט כמו ששאלת
גודל הדיסק קשיח מאפשר לך לשמור הרבה יותר סרטים ומוסיקה כמובן
רב הסרטים שאתה מוריד כנראה מראש נמצאים בפורמט avi ככה שזה לא משנה ולאחר הפריצה אתה יכול להתחבר למכשיר מרחוק בעזרת רשת אלחוטית ולהעביר את כל הקבצים שלך ישירות למכשיר ללא צורך בתוכנת הitunes
מקווה שקיבלת תשובות לשאלותיך
הם ואם אני מעביר את זה דרך הרשת אלחוטית כמה זמן לוקח עד שזה מעביר למכשיר? ואין בעיות וכל זה, זה עובד חלק נכון?
וגם האם אפשר להשתמש בזה ממחשב PC ולא רק מMAC?

macguru
09/01/09, 16:11
אין שום בעיה להעביר ממחשב PC רגיל אפשר להשתמש בתוכנה winscp או בכל תוכנה אחרת
אין ספק שזה לוקח הרבה יותר זמן ולכן שווה לחבר למכשיר דיסק חיצוני שניתן להעביר איתו סרטים מהמחשב למכשיר

bdaniel2
09/01/09, 16:20
אממממ וקל להוסיף התקנות לזה ? כמו גלישה באינטרנט וכל זה?
אני לא יודע אם שווה לקנות כי אני גם רוצה איימק ואין לי הכי כסף לשנייהם אבל אם זה ממש טוב אני אקנה.
ומה עם הכבלים ? ראיתי שלא מקבלים עם זה שום כבלים לא למחשב ולא לטלויזיה. אז צריך לקנות? זה קל להשיג כאלה כבלים?
ואמרת ששווה לחבר למכשיר דיסק נוסף חיצוני שניתן להעביראיתו סרטים מהמחשב למכשיר.... עכשיו אין כבל למחשב דרך המכשיר? מה זאת אומרת דיסק נוסף?

macguru
10/01/09, 17:33
אין שום בעיה להוסיף התקנות ויש פה מדריך בפורום איך לעשות זאת
מגיע עם המכשיר רק כבל חשמל את כל השאר די צריך לקנות ואני ממליץ כבל hdmi וכבל אופטי
אני לא ממש חושב שיש קשר בין imac לאפל טיוי ולכן אין אפשרות לעשות השוואה בין השניים אם אתה צריך מחשב אז לך על הimac האפל טיוי נותן לך פתרון מולטימדייה מלא לסלון
חיבור דיסק נוסף מאד מןמלץ ומאד קל לחבר אותו למכשיר אתה יכול לקנות כל דיסק חיצוני שיש בשוק היום והוא מגיע עם כבל חיבור למחשב