מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלות | מספר שאלות בנושא apple tv

maze
23/12/08, 15:15
שלום לכולם אני מעוניין לקנות apple tv כמה שאלות .

קודם נתחיל בזה שראיתי באתר של אפל שיש 2 דגמים 40 ג'יגה ו 160 ג'יגה .
ומעבר לזה ראיתי ב ebay גם 250 ג'יגה פשוט החליפו תהארד דיסק הפנימי .. אני יודע גם שזה הארד דסיק יותר מהיר ממה שהבנתי שם.

אז כרגע אני מתלבט לקנות 160 או 250 וההבדל זניח במחיר יחסית לתמורה .

לא הבנתי למה חייב חיבור hdmi הרי גם ככה זה לא משדר hdmi ?

האם כל סרט/סדרה שיש לי על המחשב אני צריך להמיר לפורמט mp4 בכדי לראות אותו ב אפל טיוי?

פריצה למכשיר זה דבר חובה אם כן אז מה זה בדיוק זה נותן לי?

כתוביות בעברית סרטים/סדרות עובד ?

לינק למדריכים יתקבלו בברכה . או שפשוט תארגנו לי תמס' הסלולרי של סטיב ג'ובס .. :D

תודה מראש לכל העונים.

macguru
23/12/08, 15:49
ברוך הבא לפורום maze
אז ככה לגבי השאלות שלך:
1. כמו שאמרת קיימים 2 דגמים של דיסק קשיח 40 ו160 . דיסק קשיח של 250 ג'יגה זה שדרוג שבוצע למכשיר ע"י פתיחה שלו שפוגמת באחריות אל מול אפל של שנה כך את זה בחשבון שדרך אגב תהליך הפריצה אינו פוגם באחריות מכיוון שבדומה לאייפון ניתן להחזיר את המכשיר למצב של קנייה , אם לא חשובה לך האחריות אז השדרוג הינו פשוט מאד וחשוב שתבדוק שמי שעשה את השדרוג הינו מישהו מקצועי בלבד. לי אישית יש דיסק קשיח חיצוני בגודל של 750 ג'יגה שנמצא בתוך מארז מיוחד ללא מאווררים וככה אני שומר על השקט וגם מגדיל את נפח המכשיר אז זו עוד אופציה בשבילך.
2. המכשיר כן תומך בHD עד לרזולוציה של 720p אומנם לא HD מלא של 1080p אבל בהחלט תומך ואני יכול להגיד לך בוודאות שאני רואה סרטי 720p במכשיר שלי בלי שום קשר אתה יכול לחבר את המכשיר גם עם Component Video.
2. לאחר פריצת המכשיר ניתן להתקין בו קודאקים ולראות כל פורמט קיים כולל פורמט mkv שהינו פורמט סרטי HD אבל בדרך כלל קבצי הסרטים הינם mp4 .
3. פריצה כמו שאמרתי הינה חובה על מנת לראות כל פורמט קיים ובנוסף נותנת לך המון אפשריות כמו גישה למערכת קבצי המכשיר (חובה אם אתה לא מעוניין לראות רק קבצים קנויים מהחנות של אפל) אפשרות של חיבור דיסק קשיח חיצוני , שליטת VNC, והתקנה של המון תוספות.
4. כתוביות נתמכות רק לאחר פריצת המכשיר והתקנת מספר תוספות

אשמח לענות לך על כל שאלה נוספת
כמו כן קיימים בפורום 2 מדריכים עקריים האחד לגבי פריצה והשני לגבי התקנת nitoTV אשר מאפשר לך בעצם לבצע את כל מה שדיברנו עליו עכשיו

תהנה

maze
23/12/08, 19:54
תודה על התשובה המסודרת יש לציין .
אגב עם אני קונה תמכשיר ב ebay אני מדבר על ה 250 ג'יגה איך אני יכול לדעת עם זה נעשה ע"H אדם מקצועי..?

ועם אני קונה תגרסה הרגילה של ה 160 ג'יגה יש פה בארץ אפשרות להגדיל תזכרון כמו שאצלך אפילו בתשלום?

ומה אתה הייתה מציע? :o

עוד משהו אם זה pal or ntsc זה משנה?

macguru
23/12/08, 21:17
אני הייתי הולך על האופציה של ה160 והגדלה אני אשמח לעזור לך
וזה לא משנה pal או ntsc

yakirmanz
23/12/08, 21:38
תודה על התשובה המסודרת יש לציין .
אגב עם אני קונה תמכשיר ב ebay אני מדבר על ה 250 ג'יגה איך אני יכול לדעת עם זה נעשה ע"H אדם מקצועי..?

ועם אני קונה תגרסה הרגילה של ה 160 ג'יגה יש פה בארץ אפשרות להגדיל תזכרון כמו שאצלך אפילו בתשלום?

ומה אתה הייתה מציע? :o

עוד משהו אם זה pal or ntsc זה משנה?

ואם ! ואם ! ואם !
בשלושתם !!!!
הכל מאהבה :)

maze
23/12/08, 21:40
ואם ! ואם ! ואם !
בשלושתם !!!!
הכל מאהבה :)

מנצור אני מבקש תגיב לעניין השאלה שלי או אל תגיב בכלל כרגיל אתה לא מועיל :eek:
הכל מאהבה כמובן.:mrgreen:

yakirmanz
23/12/08, 21:43
מנצור אני מבקש תגיב לעניין השאלה שלי או אל תגיב בכלל כרגיל אתה לא מועיל :eek:
הכל מאהבה כמובן.:mrgreen:
אני מבקש שתשים לב איך אתה מדבר לשועל על :)
חוץ מזה אם יש לך שאלות נוספות בנושא אתה יכול לשלוח הודעה פרטית , להתקשר , או לגשת מחוז חפצו של הפורומיסט מספר 1 מר odedpink

macguru
24/12/08, 06:41
חברים אני מבקש לשמור על תגובות ענייניות
תודה