מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : התיעצות | Apple TV או MacMini

liquidmetal
23/12/08, 12:06
היי,

אני ממש רגע לפני קנייה גדולה (יחד עם אחי - 2 Imac, 2 MacBook), אני רוצה להיות מסוגל לראות ב - TV שלי את הסרטים / סדרות שהורדתי ב - eMule.

מה עדיף לרכוש (כסף לא בעיה פה...) ?

Apple TV או MacMini.

תבינו, אני גרוע בכל הנושא הטכני... פריצות וכו' וזה מפחיד אותי שאם אני אעשה משהו לא נכון אני אהרוס את המכשיר וברור שהלכה לי האחריות, מה לעשות ?

תודה.

macguru
23/12/08, 14:57
שמע אין ספר שאם תרכוש mac mini ותשים אותו בסלון תוכל לראות את כל מה שאתה רוצה בעזרת התוכנה שיש בו שנקראת frontrow אבל במידה ואתה רוצה משהו פחות רועש שנועד בדיוק למטרה זו עדיף שתלך לכיוון האפל TV סה"כ תהליך ההכנה שלו לקריאת כל פורמט וידאו הוא פשוט מאד ואשמח לעזור לך

orisegal
23/12/08, 16:10
לי יש מאק מיני - אין שום רעש, אני ממליץ בחום כי זה מחשב לכל דבר ועניין וכל מה שהאפל טי וי עושה כמובן שיש גם במאק מיני ועוד הרבה....

macguru
23/12/08, 16:24
אוקי שמע אם הבחור אומר שאין רעש (למרות שרמת רעש זה משהו מאד אינדבדואלי) ןכמובן שגם מכבלת הכסף פה לא על סדר היום תלך על הmac mini אבל אם כל מה שאתה רוצה זה לראות סרטים וסדרות נראה לי קנייה מיותרת ואתה יכול לחסוך הרבה כסף

liquidmetal
23/12/08, 21:59
אוקיי, תודה על התגובות.

השאלה, רק לחידוד העניין, אם אני קונה macmini האם אני יכול פשוט לחבר אותו למסך בסלון + למערכת ואז לראות סרטים / סדרות בלי שום פעולה נוספת ?

האם הבנתי נכון, שצריך גם airport express או extreme ?

בנוסף, אם אני קונה מקלדת / עכבר, אפשר לגלוש באינטרנט בסלון ?

תודה.

orisegal
23/12/08, 22:06
למאק מיני יש wifi פנימי כך שאן יש לך ראווטר בבית אין בעיה כי הוא יתחבר לאינטרנט בצורה אלחוטית.

אין בעיה לעבוד עם מקלדת ועכבר אל חוטי או חוטי כמו כן, זה מגיע עם שלט ויש תוכנה שניתן לרכוש בכמה דולרים שהופכת את השלט לכלי מדהים שהופך אותו לעכבר לכל דבר ועניין.

לגבי הסרטים אין בעיה לראות סרטים ויש גם כמה תוכנות שאתה יכול להתקין במידה וסרט מסויים לא עולה, כמו כן יש תוכנות שמחברות גם תרגום.

לסיכום אני מאוד ממליץ על המכשיר - קטן מאוד - יפה בסלון - שימושי מאוד ומשמש גם כמחשב לכל דבר.

tzach_y
24/12/08, 10:28
אני קניתי Apple TV...
עכשיו שראיתי את האשכול הזה אז עלה לי לראש שגם אפשר לשים MacMini וזה דווקא יהיה יותר טוב (רק אם מחברי אותו לטלוויזיה כמו שצריך)

liquidmetal
24/12/08, 12:04
תודה,

למה הכוונה מחברים כמו שצריך ?

ו... האם בטוח שאני אוכל לראות הכל (למעט עידכונים) ? זאת אומרת - להוציא מהקופסא, לחבר ולראות ? (divx, קבצי avi, mkv, ts)

ממש תודה על העזרה.

ido
30/12/08, 22:02
אצלי אני רואה את כל הקבצים שאמרת לעיל למעט Mkv 1080 שהוא לא מסוגל להראות אלא אם מעבירים ל Hd Quicktime