מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ידיעה | מכשיר הAppleTV נמצא במרכזה של תביעה חדשה נגד אפל

macguru
20/12/08, 19:19
מכשיר הAppleTV נמצא במרכזה של תביעה חדשה נגד אפל

http://www.appscout.com/images/appletv.jpg

יצרן מכשירי מדיה דיגיטאליים אלחוטיים ובעליה של החברה EZ4Media תובע את אפל, בטענה שחברת אפל הגדולה שכרה לשרותיה 3 עובדים שלו לשעבר שהעבירו מידע לפטנט מקורי שלו שהתברר מאוחר יותר כמוצר החדש והמבטיח של אפל - מכשיר ה AppleTv של זמננו.
וזה לא נגמר בזה...הוא גם טוען שהבסיס הטכנולוגי שנמצא במכשירי אפל מסוג AppleTV, Airport Express ומחשבי הMac מכילים את 3 הפטנטים שהחברה רשמה לזכותה ואפל הפרה את כל 3 הפטנטים האלו ויישמה אותם במחשבייה.
מסתבר ש3 עובדיו, ניק ,ברוס, ווונדי היו אנשי מפתח בפיתוח טכנולוגיות מדיה אלחוטיות ואפל שכרה את שורותיהם לאחר שעזבו את חברת EZ4Media.
למי שמעניין אותו 3 הפטנטים עוסקים בשיטת העברת מידע דיגיטאלי על גבי הרשת האלחוטית למכשיר הטלויזיה (Streaming).
מה שיפה בכל הסיפור הזה שאפל איננה החברה הראשונה שחברת EZ4Media נועצת בה את ציפורניי אורכי דינה, מסתבר שיש לחברה זו תביעות פתוחות נגד החברות הבאות : Logitech, Netgear,D-Link,Samsung, Pioneer, Yamaha, D&M Holdings ולקינוח חברת Denon.
אני מניח שזה כבר מעלה בפנייכם חיוך ושאלה עד כמה חברה אחת קטנה מאלינוי ארצות הברית יכולה להיות פטטית ולתבוע את כל חברות הענק האלו......
אבל רק תחשבו ,אם קיים ספק קטן שבקטנים שיש אמת בדבריו של בעל חברת EZ4Media .

מקור: appleinsider.com

Amit Biton
14/01/09, 18:16
לא נראה לי שהוא מטומטם שקם בבוקר ומספר שטויות.
אני איתו ..