מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : התקנת גירסה ישנה על חדשה של איטיונס, ועוד כמה שאלות לאייפוד נאנו

naor_20
17/12/08, 19:45
שלום לכולם,

אני ממש חדש בכל העסק הזה.. ממשקים וכאלה.. קצת מסובך היתי אומר!
רציתי לדעת כמה דברים
ד"א יש לי iPod nano 16 Gb
תחילה הורדתי את ה iTunes 8.0 החדש מאתר הראשי (לפי ספר ההוראות שקיבלתי עם האיפוד)
וראיתי שיש ממשק בעברית (תודה רבה למי שבנה אותו) ומחקתי את הגירסא 8.0 והתקנתי גירסא יותר ישנה ואת העברית וכמובן שקפצה לי הודעת שגיעה שהאיפוד לא יכול להסתנכרן עם התוכנה בגלל שהוא היה מסונכרן עם גירסא יותר חדשה. מה עושים?! כמובן שעדיף לי ממשק בעברית ואין לי כוח לשבור את הראש.. (אני רק שעתיים ביום בבית ככה שלצערי אין לי הרבה זמן) במידה וכן הכל יפעל מה בנוגע לכל השירים שיש לי באיפוד? יעלמו?

כמה שאלות קצת פחות מורכבות..
1. במידה ואני רוצה להוסיף תמונה לאלבום / לזמר ובטעות שמתי תמונה אחרת איך אני מוחק את הישנה ושם את החדשה?
2. האם אפשר שאני מחזיק את האיפוד בצורה מאוזנת ורואה את כל האלבומים שלא יופיע לי אלבומים אלא זמרים?
3. לפי מה שהבנתי אם אני לוקח את האיפוד למחשב אחר כל השירים והמידע ימחקו.. יש כאן מדריכים שכן שומרים על דרך כלשהיא כן לעשות את זה וכן לגבות אבל נתנו תוכנות שלא עובדות מישהו מכיר מדריך טוב יותר?
4. האם יש דרך ששירים שרשומים בעברית יופיעו במכשיר גם בעברית ולא בצורה שלא רשום כלום?

תודה רבה ומודה מאוד לכולם
נאור.

natish
18/12/08, 12:51
להתקנה של גירסה ישנה יותר של איטיונס אז אתה צרי להסיר את האיטיונס באופן מוחלט (יש מדריך בפורום איטיונס בנעוצים) חוץ מזה אני אישית חושב שכדאי לך לעבוד עם איטיונס 8 ולא עם האיטיונס העברי הישן.

לגבי שאר השאלות שלך:
- לנאנו אין עברית ולכן שאלות בנושא העברית לאייפוד נאנו יש לפנות לאידיגיטל ולשאול אותם.
- להחלפת תמונות אלבומים באיטיונס יש ללחוץ לחצן ימני על שם השיר (אם זה אלבום שלם ניתן לבחור את כל השירים שלו ואז ללחוץ לחצן ימני) ותחת Info לזרוק את התמונה של האלבום למשבצת וזהו.
- לגבי סינכרון עם מספר מחשבים, התוכנות מיועדות שאתה מדבר עליהן הן לאייפון ולאייפוד טאץ' ולא לאייפוד נאנו.

naor_20
18/12/08, 21:51
תודה רבה עזרתה לי מאוד!