מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הוא הגיע! iPod nano 16G מארה"ב.. :) כמה שאלות.. דיי חשובות!

naor_20
01/12/08, 22:00
שלום לכולם,
אחרי הרבה חפירות וחיפושים נקנה ה iPod nano 16G בארה"ב (כ-200$).
ורציתי לדעת כל מיני דברים..

1. איך אני יודע איזה גירסא האיפוד שלי? ראיתי פה דור 4 דור 3 ? איך אני יודע מה יש לי איך?

2. יש לי בתפריט פונקציה של Vedio , מה זה? האם אני יוכל לשים שם קליפים? סרטים (לא שיראו משהו) אבל עצם העובדה שיכול להכנס שם קבצי וידיאו? avi / divx / xvid ? מה האיפון קורא, אם בכלל ואיך בכלל מעבירים את הקבצים האלה ב iTunes כי ינסיתי והתוכנה לא נתנה..
בנוסף, במידה וכן המכשיר יודע לקרוא סוג של וידיאו, האם יש חיבור לאיפוד שהיציאה שלו היא Vedio כלומר שיכול לתת לי 3 בננות (צהוב-תמונה, אדום ולבן-קול / RCA ) ?

3. בתוכנה של ה iTunes יש פתיחת תיקיה ופתיחת Playlist מה ההבדל?

4. יש פונקצית טלויזיה ורדיו? איך משתמשים? האם יש לי רדיו ב iPod שידורי FM ?! אם כן איך זה מתבצע? o_O

5. יש פונקצית משחקים? מאיפה משיגים משחקים? האם חייבים לקנות או שיש אופציה לחינם? לחלופים ווארז(לא חוקי)?

6. האם יש לי אחריות בארץ על המכשיר? (אחריות בין לאומית?)

7. מה עוד אפשר לעולל למכשיר הזה שאני לא יודע? :\

תודה רבה לכול העוזרים..
נאור. :]

DannyLi
02/12/08, 22:10
1) עפ''י הזיכרון יש לך דור רביעי.
2) האייפוד קורא קבצי mpeg-4 בלבד.
יש כבל שמראה וידאו, ניתן להשגה באידיגיטל סטור.
3) הפליליסט מוצג באייפוד בקטגורית הפלייליסטים, בנוסף ניתן לשמוע את השירים נוח יותר.
4) יש מתאם FM לאייפוד אך אינני בטוח שהוא עובד על הדור החדש, ממליץ לך לחכות לתשובה ממשתמש אחר.
5) יש משחקים באייטונס אבל הם לא בחינם, אין אפשרות להתקין משחקים בחינם.
6) יש אחריות בינלאומית על המכשיר.
7) בגדול שום דבר...

תתחדש ותהנה ממכשירך החדש,
דני:)

נ.ב: בפעם הבאה הקפד לרשום כותרת ענינית בהודעה.

naor_20
03/12/08, 23:59
תודה רבה עזרתה לי מאוד.

שאלה קטנטנה איפה יש חנויות בארץ "מרכזיות" של אפל שמוכרות לו אביזרים?

במידה של תקלה או כל דבר אחר לאן אני פונה? כתובת? טלפון? איפה האחריות הזאת בארץ?

DannyLi
04/12/08, 21:39
היבואן הרשמי של אפל בארץ זה איידיגיטל. יש להם חנות בקניון רמת אביב. כנס לאתר (http://www.iDigital.co.il) שלהם לקבלת פרטים נוספים.

Chade
06/12/08, 13:25
אתה יכול לנער אותו כדאי להעביר שירים (במצב שאפל) ולסובב אותו לרוחב (כמו האייפון)!