מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הודעה למומחים - משהו מוזר מאוד אחרי פריצה לאייפוד

rbe18
21/11/08, 21:31
היי חברים קודם כל שבת שלום..
תקשיבו לבעיה המוזרה מאוד שקרתה..
אז ככה..
דודה שלי קיבלה מתנה מכשיר אייפוד טאץ' מהדור הראשון (כזה שאפשר לפרוץ), היא פעלה על פי הפריצה של iphonehe ...הכל טוב ויפה עד כה..
אחרי הפריצה ..היא אמרה שזה לא התקין לה לא אינסטולר ולא סידיה.
אך הבעיה החמורה מכל , הצרה הצרורה היא ש..
ברגע שהיא מחברת את האייפוד אל המחשב כרגע , המחשב מזהה את האייפוד וכמה שניות לאחר מכן מופיע לה מסך כחול אשר מבשר לה שיש תקלה רצינית(מסך כחול כזה של ווינדוס..כזה שלא נעים להתקל בו)..
הדבר היותר מוזר הוא שגם במחשב אחר שלהם יש את אותה הבעייה ,
והדבר הכי מדהים ומוזר הוא שגם האייפוד דור 2 שלה שבכלל לא היה מחובר ולא נעליים , עושה לה את אותו הבעייה במחשב השני..

חשוב לציין שאני עוזר לה טלפונית ואני לא רואה בדיוק מה קורה שם..וממש לא נעים לי ממנה עכשיו..
אז אנא, אנשים יקרים, אודה לכם מקרב לב ..תעזרו לי בכל דרך אפשרית..תודה

rbe18
21/11/08, 21:52
יכול להיות שעלינו על הבעיה - אולי זה כי היא צילמה לי תמונת מסך , והבנתי מת'רד אחד פה שיש במחשבים מסוימים התנגשות של דרייברים כשיש תמונה מה"מצלמה" של האייפוד

ronst22
21/11/08, 23:09
תכניס את האייפוד למצב Dfu לחיצה ארוכה על מקש הhome והכיבוי למשך 10 שניות אז תעזוב את הכיבוי ותמשיך ללחוץ על הhome למשך 30 שניות אז תעשה ריסטור ותפרוץ עם Quickpwn

rbe18
22/11/08, 01:35
אחרי שהאייפוד כבר פרוץ דרך iphonehe אני צריך להכניס אותו ל-dfu, ולבנות את הקובץ רסטור בquickpwn , ורק אז לעשות ריסטור של הקובץ החדש באייטיונס ..לא ככה?

yuval-x
22/11/08, 12:51
yap

rbe18
22/11/08, 14:27
טוב חברים יקרים..
הייתי רוצה אם אפשר לנעוץ את הבעייה הזו של "מסך כחול" כפי שהגדרתי, כשהבעייה נוצרת כתוצאה של יצירת תצלום מסך במכשיר האייפוד , אשר מתנגש עם דרייברים קיימים בחלק מהמחשבים ..
על מנת שאנשים אחרים לא יכנסו לסרטים מיותרים כמו שאני ודודתי נכנסו אליהם :)