מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : למחוק דברים - אייפוד טאץ דור 2

liron
11/11/08, 19:44
נגיד והתקנתי משהו מהAppStore ואני לא רוצה אותו איך אני מוחק ?
תודה.

עריכה:
יש לי עוד שאלה
אני צריך להרשם גם לAPP STORE וגם ל itunes?
או רק לאחד מהם ?

ronst22
11/11/08, 22:01
אי אפשר להירשם לאפסטור ברגע שנרשמתה זה לאייטונס

roey122
11/11/08, 22:34
אחי אתה פשוט לוחץ לחיצה ארוכה על כפתור home (הכפור הדי יחידי באייפוד) ואז כל הסמלים יזוזו כזה ויהיה עליהם סימן של איקס ואז מה שאתה רוצה למחוק אתה לוחץ עליו. אחרי זה שאתה מחבר את האייפוד למחשב לאייטיונס תדאג למחוק את האפליקציה גם מהאייטיונס!! וזהו

anin_dani
11/11/08, 22:45
ובאייפוד טאץ' החדש,ניתן למחוק רק את הסרטים/סרטונים בעזרת תזוזת אצבע הצידה מתמונת הסרט?
או שניתן אולי למחוק שירים שאני לא רוצה גם בנגן עצמו?

ושאלה במחשב,אם אני רוצה שה-itunes יסנכרן את השירים מהספריה לנגן,ועדיין רוצה בכל זאת לשלוט על אותם השירים הקיימים בנגן-(למחוק שלא יחזרו לאייפוד טאץ') מהמחשב אבל יישארו בספריית האייטיונס,יש אפשרות כזאת?(כי כל השירים מסומנים באפור,שלא ניתן לעשות איתם כלום)

liron
13/11/08, 14:41
אחי אתה פשוט לוחץ לחיצה ארוכה על כפתור home (הכפור הדי יחידי באייפוד) ואז כל הסמלים יזוזו כזה ויהיה עליהם סימן של איקס ואז מה שאתה רוצה למחוק אתה לוחץ עליו. אחרי זה שאתה מחבר את האייפוד למחשב לאייטיונס תדאג למחוק את האפליקציה גם מהאייטיונס!! וזהו

מזתומרת למחוק אותם מהאייטונס?
ולמה אני לא יוכל להרשם לאייטונס ? אם אני נרשם לappstore
וזה עובד גם באייפון דור שלישי ?(כדי למחוק)

S.L.Y - T.B
13/11/08, 14:49

מזתומרת למחוק אותם מהאייטונס?
ולמה אני לא יוכל להרשם לאייטונס ? אם אני נרשם לappstore
וזה עובד גם באייפון דור שלישי ?(כדי למחוק)

1. כדי למחוק לא לוחצים על ההום!!!! לוחצים על אפליקציה כלשהי כמה שניות ואז מופיע האיקס של המחיקה.
2. בקשר למחיקה מהמחשב, אתה לא חייב לעשות את זה.
3. אתה נרשם לחנות אייטיונס שכוללת בתוכה את האפ סטור. אתה צריך להירשם פעם אחת בלבד.
4. זה עובד על אייפון דור 3

liron
13/11/08, 15:26
1. כדי למחוק לא לוחצים על ההום!!!! לוחצים על אפליקציה כלשהי כמה שניות ואז מופיע האיקס של המחיקה.
2. בקשר למחיקה מהמחשב, אתה לא חייב לעשות את זה.
3. אתה נרשם לחנות אייטיונס שכוללת בתוכה את האפ סטור. אתה צריך להירשם פעם אחת בלבד.
4. זה עובד על אייפון דור 3

תודה אחי עזרת לי מאווד !!!
תודה רבה

S.L.Y - T.B
13/11/08, 15:28
תודה אחי עזרת לי מאווד !!!
תודה רבה

אין בעד מה ;)