מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מוכר ipod touch ו ipod classic למכירה (זול) או להחלפה

Omer_C
07/11/08, 00:02
ipod tpouch פרוץ מגיע עם עברית ומשחקים וכו' יש גם נרתיק של iSkin
המכשיר פועל היטב ללא תקלות יש לציין שזה ipod touch 8 גיגה וזה הגירסה הראשונה שיצאה
אני רוצה על המכשיר 900 ש"ח גמיש

ויש לי גם את ה ipod claasic 80 giga מצב מעולה ומצוין שאני רוצה עליו 800
לפרטים 0525103050
מעוניין להחליף את 2 המכשירים במשהו מעניין יותר אם יש למישהו משהו להציע שיתקשר בבקשה
Omer_duvdevan@walla.com

iphone for life
07/11/08, 09:51
יש לי סוני אריקסון W910i סליידיר אם אתה מעוניין שלח לפרטי

לוצקי
19/07/10, 03:41
יש לי אייפון 8 ג'יגה מהדור הראשון עם מסך סדוק ופיסלים שרופים למעלה...הפלאפון נכבה מדי פעם, הרמקול בדיסטורשן והרמקול של האוזן טיפה חלש...כל הבלאגן פלוס שדרוג גירסא עולה 300 שקל במקרה הכי גרוע לתיקון (בדקתי, אני לא מדבר באויר. לא כולל מסך - שאגב הוא לא מפריע ולא שמים לב לזה רק אם מסתכלים בזווית מסויימת)

הטלפון בא עם מטען, כבל למחשב, 2 סקינים גומי פלוס אחד סיליקון שעלה לי 200 שקל - כל זה בתוך קופסה מקורית.... לא יודע אם זה מעניין אותך אבל ניסיתי...

super pumper
19/07/10, 18:50
יש לי אייפון 8 ג'יגה מהדור הראשון עם מסך סדוק ופיסלים שרופים למעלה...הפלאפון נכבה מדי פעם, הרמקול בדיסטורשן והרמקול של האוזן טיפה חלש...כל הבלאגן פלוס שדרוג גירסא עולה 300 שקל במקרה הכי גרוע לתיקון (בדקתי, אני לא מדבר באויר. לא כולל מסך - שאגב הוא לא מפריע ולא שמים לב לזה רק אם מסתכלים בזווית מסויימת)

הטלפון בא עם מטען, כבל למחשב, 2 סקינים גומי פלוס אחד סיליקון שעלה לי 200 שקל - כל זה בתוך קופסה מקורית.... לא יודע אם זה מעניין אותך אבל ניסיתי...

הקפצת הודעה מלפני שנתיים ><