מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ערכות נושא ומשחקים לאייפוד

turhtk37
04/11/08, 20:20
חבר'ה..כמה שאלות חשובות יש לי אלייכם..נסיתי למוצא את התשובות בשאלות קודמות ובמדריכים אבל לא כ"כ הבנתי ולכן החלטתי לשאול
1) איך אני מתקין את כל המשחקים הפרוצים האלה שתאם מדברים עלייהם?
דרך תוכנה? האייטיונס? מה בדיוק אני עושה?
2) ערכות נושא, מישהו יכול להסביר לי בבקשה איך אני מתקין ערכות נושא? נכנסתי לערכות נושא שיש כאן בפורום אבל לא כתוב כ"כ איך להתקין אותם...הורדתי את התוכנה iPhonePCSuite אבל שאני נכנס אלייה היא עושה לי בעייה עם דימון..משהו כזה..

חבר'ה אבל אל תענו במשפט קצר..כי אני לא כ"כ מבין אז אם מישהו יוכל להסביר בפירוט אני אודה לכם מאוד..

ronst22
04/11/08, 20:26
קודם כל איזה אייפוד יש לך דור ראשון או שני ואיזה גרסא ורק אז נוכל לעזור לך

JSG
04/11/08, 20:30
אם באייפוד יש לך גרסה 1.1.4 פשוט תתקין את הדמון שהוא מסביר לך (דרך האינסטולר- ראה המשך). בשביל זה צריך לפרוץ. מהשאלה הראשונה אני מבינה שלא פרצת עדיין. הפריצה תוסיף לך תוכנה שנקראת אינסטולר וממנה תתקין את התוכנות הפרוצות וכו.
אם יש לך גרסה 2.0 ומעלה, התוכנה הזו לא תעבוד לך, וגם לזה יש פה מדריכים מצוינים (שוב, במידה ולא פרצת, זה הזמן, תריץ חיפוש בפורום) אני ממליצה על התוכנה Winscp (ואני לא חושבת שיש עוד אחרות לגרסא שתיים ומעלה).

turhtk37
05/11/08, 14:02
פרצתי את האייפוד + התקנתי עברית מלאה
האייפוד הוא דור ראשון בגרסא 2.1

D.G.S
05/11/08, 14:16
זה בקשר למשחקים פרוצים (http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=58214)
ערכות נושא אתה יכול להוריד מהסדייה

turhtk37
05/11/08, 16:27
אחי..אני התקנתי את זה שאפשר שיעבוד לי משחקים פרוצים באייפוד..
אבל איך אני מוריד ומתקין אותם..?
כי כתוב :
"טיפ: לאחר ביצוע מדריך זה תוכלו להתקין משחקים ותוכנות בשני צורות

1. תקבלו באתר קבצים בפורמט IPA לאחר שתבצעו את המדריך הזה מה שנותר לכם לעשות בקבצי ה IPA זה ללחוץ על הקובץ פעמיים הוא יפתח באיטונז
תכנסו באיטונז לכרטסת Applications וסמנו V ואישור לאחר מכן האיטונז יתקין לכם אותו באופן אוטומטית

2. תקבלו גם משחקים ותכונות לא רק IPA אלה גם תקיה לדוגמא Volleyball.app אם תקבלו משחקים או תוכנות שהם ספרייה ולא קובץ IPA
מה שצריך לעשות לעלות אותם לתקיית Applications דרך SSH קליק ימני על התקיה של המשחק ושנו שם את ההרשאהל 0775 סמנו את ה V למטה שיכלול גם את כל הקבצים אישור במקרה כזה יש להפעיל מחדש את האיפון בשביל לראות את המשחק או התוכנה

3. טיפ נוסף יש לכם קבצי משחק או תוכנה IPA ואתם רוצים לעלות את זה רק דרך SSH? יש דרך!! שנו את הסיומת של הקובץ מ IPA ל ZIP
ואז כנסו לזיפ תראו שתי תקיות תעתיקו את התקיה שיש לה את הסיומת .app לשולחן עבודה ותעברו על מספר 2"

אין לי מושג מה כל זה אומר..

ובקשר לערכות נושא..אני ראיתי שהעלתם כאן המון ערכות נושא...איך אני מוריד ומתקין את הערכות נושא שאתם העלתם?
הורדתי את התוכנה iPhonePCSuite אבל יש לי שם בעייה עם הדמון..משהו כזה..

S.L.Y - T.B
05/11/08, 16:28
אם באייפוד יש לך גרסה 1.1.4 פשוט תתקין את הדמון שהוא מסביר לך (דרך האינסטולר- ראה המשך). בשביל זה צריך לפרוץ. מהשאלה הראשונה אני מבינה שלא פרצת עדיין. הפריצה תוסיף לך תוכנה שנקראת אינסטולר וממנה תתקין את התוכנות הפרוצות וכו.
אם יש לך גרסה 2.0 ומעלה, התוכנה הזו לא תעבוד לך, וגם לזה יש פה מדריכים מצוינים (שוב, במידה ולא פרצת, זה הזמן, תריץ חיפוש בפורום) אני ממליצה על התוכנה Winscp (ואני לא חושבת שיש עוד אחרות לגרסא שתיים ומעלה).

חחחח....Winscp זו תוכנה להעברת קבצים לאייפוד! זה ממש לא קשור לפריצתו....

turhtk37
05/11/08, 16:35
אחי..כתבתי לך משהו..סתכל בהודעה הקודמת שלי

D.G.S
05/11/08, 18:09
למשחקים פרוצים פנה אלי אוו אל יובל

turhtk37
06/11/08, 16:27
אחי.כנס אליי למסן : turhtk@example.com

arik033
20/02/09, 23:54
איך אני מפעיל את הערכות באיפון הורדתי כמה ערכות מהאתר והם בקובץ זיפ מה אני עושה איתם איך אני יעשה שזה יפעל באיפון אני חדש כאן אז אם אפשר שלב שלב כי רק היום קניתי איפון
תודה מראש אריק