מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה | איכות הסאונד של האיפודים

ZakusOn
04/11/08, 17:56
במאמרים רבים שקראתי נאמר שאיכות הסאונד של האיפודים (למעט האיפוד שאפל)
לא משהו בכלל ואפילו גרוע , אך קשה לי להאמין שלמותג כמו איפוד שהוא יקר ומוכר תהיה איכות סאונד גרוע , יש מישהו שיכול לאמת זאת? או לפרסם השוואה בין איכות סאונד של נגנים אחרים / מאמרים באנגלית או בעברית על איכות הסאונד של האיפודים , תודה לעוזרים.

icelyo
04/11/08, 18:06
הסאונד באיפוד הוא מצוין ואם נשמעו ביקורות כאלו דרסטיות הן כנראה מכיוון שהמכשיר פגום אאו שהאוזניות פגומות כדי באמת לנצל את כל האיכויות של האיפוד צריך זוג אוזניות טובות אני למשל ממליך על מותגים בלתי מעורערים באמינותם כמו akg/bose/senhiser אולם המחיר שלהן יחסית יקר אבל אם אתה קונה אוזניות ב20 שקל מה שתקבל הם אוזניות ב20 שקל אם תקנה ב200 שקל תקבל אוזניות ב200 שקל האיכות באה אם המחיר

ולסיכום ipod rocks!!!!!!

oreneil
04/11/08, 18:08
לטעמי וכמובן ושמעתי המון נגנים ל ipod יש את הסאונד הטוב ביותר ..

ZakusOn
04/11/08, 18:27
הסאונד באיפוד הוא מצוין ואם נשמעו ביקורות כאלו דרסטיות הן כנראה מכיוון שהמכשיר פגום אאו שהאוזניות פגומות כדי באמת לנצל את כל האיכויות של האיפוד צריך זוג אוזניות טובות אני למשל ממליך על מותגים בלתי מעורערים באמינותם כמו akg/bose/senhiser אולם המחיר שלהן יחסית יקר אבל אם אתה קונה אוזניות ב20 שקל מה שתקבל הם אוזניות ב20 שקל אם תקנה ב200 שקל תקבל אוזניות ב200 שקל האיכות באה אם המחיר

ולסיכום ipod rocks!!!!!!

אתה רוצה להגיד שהאוזניות שבאות עם האיפוד הן לא איכותיות?

ולשני שהגיב , אני לא יודע מה האיכות סאונד של האיפוד אבל הכי טובה היא בטוח לא , יש את האקספי של קריאטיב.

DannyLi
04/11/08, 20:54
אוזניות שבאות עם האייפוד לדעתי לא איכותיות אני משתמש באוצניות Akg ממליץ גם לך.

sl3500
05/11/08, 11:11
לדעתי, האוזניות של האייפוד מצוינות... אם אתה רוצה איכות טובה יותר לך על סנהייסר.

GILLI
05/11/08, 19:41
האוזניות של האיפוד מעולותת!! שלא יבלבלו לך יש לי 4 איפודים והאיכות מעולההה!!

ofekk
05/11/08, 19:51
Gilli - יש לי בבית 3 איפודים, שאפל, קלאסיק, וטאץ'..
האוזניות של השאפל נהרסו בקלות, השמאלית של הטאץ' התחילה להפליץ אחרי 4 חודשים, ואת של הקלאסיק לא ניסיתי.. חחח ישר אח שלי החליף לו אוזניות..

BBBB1000
10/11/08, 23:17
לדעתי:
האיכות מוזיקה של כלל סוגי האייפודים הוא פגז! פשוט מצוין!
והאוזניות... גם! אוזניות מטורפות, אולם בוודאי שיש בשוק אוזניות יותר טובות, אבל אלו שמגיעים אם האייפוד מצוינות.
נ.ב. מה שכתבתי על האוזניות, מתיחס לאיכות הסאונד ולא לאיכות החומר ממנו עשויה האוזניה, כי בקטע הזה... אפל יכולה להשתפר בהרבה....

בהצלחה