מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות בקשר ל ipod tpuch

darking772
01/11/08, 01:50
אוקיי, אני קונה עוד שבוע בערך את הדור שני ורציתי להבין כמה דברים.

קודם כל הבנתי שאין למכשיר עדיין פריצה מה שמצמצם את האפשרויות במכשיר, אבל עד כמה?

זתומרת האם זה עד כדי כך נורא שכדאי כבר לקנות את הדור הראשון?

ממה שהבנתי (תקנו אותי אם אני טועה) שירים - אפשר להעביר לא עולה כסף, לא צריך פריצה

סרטים - כנ"ל

משחקים - ניתן להוריד תחינמים רק ללא תשלום, ויש לי שאלה בקשר לזה: אם צריך להתקין משחק מסויים בעזרת ה ITUNES למה אי אפשר להוריד אותו רגיל ולהעביר דרך ה ITUNES כאילו קניתי אותו? התוכנה בודקת את המקוריות של קובץ המשחק?! אז איך זה שהיא לא בודקת מקוריות של שיר או סרט ?!

תוכנות - חלק אפשר להוריד וחלק עולה כסף..אגב יש איזה אתר שמראה את כל התוכנות שניתן להתקין ב touch כי תמיד שומעים על כל מיני תוכנות אבל לא ראיתי אתר מסודר שמראה את כולם ומאפשר להוריד אותם.

עברית - אין מה שלא מאפשר לכתוב מסמכים, מסרים, מייל או כל דבר אחר בעברית...

APPSTORE - פעיל ללא פריצה?

מה עוד אי פריצת המכשיר מונעת? והאם ההרשמה ל ITUNES מצריכה מתן פרטי אמצעי תשלום?

ועוד שאלה אחרונה, בשביל להתחבר ל WIFI דרך המכשיר בבית חייבים ראוטר אלחוטי נכון?

תודה לעונים.

S.L.Y - T.B
01/11/08, 08:55
אוקיי, אני קונה עוד שבוע בערך את הדור שני ורציתי להבין כמה דברים.

קודם כל הבנתי שאין למכשיר עדיין פריצה מה שמצמצם את האפשרויות במכשיר, אבל עד כמה?

זתומרת האם זה עד כדי כך נורא שכדאי כבר לקנות את הדור הראשון?

ממה שהבנתי (תקנו אותי אם אני טועה) שירים - אפשר להעביר לא עולה כסף, לא צריך פריצה

סרטים - כנ"ל

משחקים - ניתן להוריד תחינמים רק ללא תשלום, ויש לי שאלה בקשר לזה: אם צריך להתקין משחק מסויים בעזרת ה ITUNES למה אי אפשר להוריד אותו רגיל ולהעביר דרך ה ITUNES כאילו קניתי אותו? התוכנה בודקת את המקוריות של קובץ המשחק?! אז איך זה שהיא לא בודקת מקוריות של שיר או סרט ?!

תוכנות - חלק אפשר להוריד וחלק עולה כסף..אגב יש איזה אתר שמראה את כל התוכנות שניתן להתקין ב touch כי תמיד שומעים על כל מיני תוכנות אבל לא ראיתי אתר מסודר שמראה את כולם ומאפשר להוריד אותם.

עברית - אין מה שלא מאפשר לכתוב מסמכים, מסרים, מייל או כל דבר אחר בעברית...

APPSTORE - פעיל ללא פריצה?

מה עוד אי פריצת המכשיר מונעת? והאם ההרשמה ל ITUNES מצריכה מתן פרטי אמצעי תשלום?

ועוד שאלה אחרונה, בשביל להתחבר ל WIFI דרך המכשיר בבית חייבים ראוטר אלחוטי נכון?

תודה לעונים.

1. לדעתי הדור השני מצוין ולא כדאי לך לקנות את הראשון.

2. בקשר לשירים וסרטים, אתה צודק.

3. בקשר למשחקים, ניתן להוריד את כל המשחקים, אך רובם בתשלום. כדי להוריד בחינם צריך לפרוץ את המכשיר וזה בלתי אפשרי לדור השני. בקשר לשאלה שלך, כמובן שניתן להוריד רגיל אך אז רובם עולים כסף, בגלל זה אנשים מורידים מאתרים אחרים.

4. תוכנות - שוב צודק. באייטיונס תיכנס לחנות, ושם לאפ סטור ואז יש לך בצד שמאל קטגוריה של כל האפליקציות לטאצ'.

5. עברית - באתרי האינטרנט העברית מוצגת נורמלי ולא הפוך, אבל בשמות השירים, במיילים ובשאר העברית מוצגת הפוך. אין מקלדת בעברית.

6. אפ סטור זה בעצם חנות המשחקים והתוכנות.

7. ההרשמה לאייטיונס מצריכה פרטי תשלום, אך יש פה בפורום מדריכים איך לפתוח חשבון ללא כ"א. תריץ חיפוש.

8. אי פריצה המכשיר מונעת את זה שניתן להתקין את כל התוכנות מאפ סטור בחינם, + תוכנות נוספות שלא נמצאות באפ סטור.

9. בקשר ל WIFI , חייבים ראוטר אלחוטי.

darking772
01/11/08, 12:16
אחי תודה רבה על התגובה

בקשר לתשובה שלך ל 3, לא הבנתי איך האייפוד מבין בדיוק שהמשחק שהורדתי מאתר אחר (לא Itunes) הוא לא מקורי? אולי התכוונת שאי אפשר להוריד מאתרים אחרים ללא פריצה? כאילו האייפוד חוסם הורדה מכל אתר אחר חוץ מ Appstore ?

DannyLi
01/11/08, 12:19
האייפוד רואה הרשאות וכן האייפוד חסום להורדה כל עוד אין פריצה.

darking772
01/11/08, 12:26
ולא ניתן להוריד משחק למחשב ולהעביר אותו לאייפוד ביוק כמו סרט, שיר או תמונה שאותם הוא מעביר בלי בעיה?

DannyLi
01/11/08, 12:27
לא כי למשחקים יש הרשאות