מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה עם הגנה לאייפוד

partocuh
31/10/08, 11:30
קיבלתי אייפוד טאץ'חדש לפני שבועיים ומאז לא השתמשתי בו כי אני פוחד עליו. אני מחפש הגנה טובה מאז ולא מוצא משהו טוב. בהתחלה ראיתי את ה-bodyguardz שנראה מעולה אבל אז ראיתי ביוטוב שאחרי חודש הם מצהיבים בפינות ומתחילים לההרס(אותו דבר עם Invisibleshield) וגם הבנתי שהם לא יגנו עליו מפני נפילות...אחר כך ראיתי את ה-switch Easy Rebel עם צלעות הפלסטיק והוא נראה לי טוב אבל נראה שהוא מוסיף ממש עובי רציני לאייפוד וזה מבאס להסתובב עם בלטה למישהו יש הצעה ?

S.L.Y - T.B
31/10/08, 11:32
קיבלתי אייפוד טאץ'חדש לפני שבועיים ומאז לא השתמשתי בו כי אני פוחד עליו. אני מחפש הגנה טובה מאז ולא מוצא משהו טוב. בהתחלה ראיתי את ה-bodyguardz שנראה מעולה אבל אז ראיתי ביוטוב שאחרי חודש הם מצהיבים בפינות ומתחילים לההרס(אותו דבר עם Invisibleshield) וגם הבנתי שהם לא יגנו עליו מפני נפילות...אחר כך ראיתי את ה-switch Easy Rebel עם צלעות הפלסטיק והוא נראה לי טוב אבל נראה שהוא מוסיף ממש עובי רציני לאייפוד וזה מבאס להסתובב עם בלטה למישהו יש הצעה ?

אני ממליץ על ה - מגן טוב נוח ויפהswitch Easy

partocuh
31/10/08, 11:34
יש לך ניסיון איתו ?

S.L.Y - T.B
31/10/08, 11:37
יש לך ניסיון איתו ?

כן, מגיעות גם הרבה תוספות טובות בחבילה.

אה, ואם לא היה לי, איך הייתי ממליץ עליו? ;)

partocuh
31/10/08, 11:40
התוספות באמת מרשימות אבל בסך הכל המגן עצמו זה מה שחשוב. רק תגיד לי הוא לא מעבה נורא את האייפוד ?

S.L.Y - T.B
31/10/08, 12:10
התוספות באמת מרשימות אבל בסך הכל המגן עצמו זה מה שחשוב. רק תגיד לי הוא לא מעבה נורא את האייפוד ?

לא

ronst22
31/10/08, 12:26
הוא מעבה אבל ממש בקצת אבל לי יש מגן מסך כמו הinvisible Shild ב40 שקל כבר שנה יש לי אותו ולא קרה לו כלום

D.G.S
31/10/08, 13:22
אני חושב שzcover אוו Icover הכיי טובים