מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בנוגע לפריצת האייפוד החדש!

cosa
30/10/08, 22:17
רציתי לדעת מי פורץ את זה האתר הזה או איזה שהיא חברה(אולי אפל) ....או שמא זה אנשים שמתעסקים עם זה?רציתי לדעת גם אם זה בטוח ?אני יודע שאין בטוח אבל אם הפריצה הזאת אמינה...עוד שאלה רציתי לקבל חוות דעת על האייפוד טאצ' החדש (מבחינת בעיות טכניות...סוללה וכדומה) תודה לעוזרים:p

S.L.Y - T.B
30/10/08, 22:28
רציתי לדעת מי פורץ את זה האתר הזה או איזה שהיא חברה(אולי אפל) ....או שמא זה אנשים שמתעסקים עם זה?רציתי לדעת גם אם זה בטוח ?אני יודע שאין בטוח אבל אם הפריצה הזאת אמינה...עוד שאלה רציתי לקבל חוות דעת על האייפוד טאצ' החדש (מבחינת בעיות טכניות...סוללה וכדומה) תודה לעוזרים:p

הפריצה אמינה מאד. עובדת עליה קבוצה לקוראים לעצמם devdeam. בקשר לאייפוד החדש - סוללה ממש חזקה, מגיב מהר למסך, קל יותר להחזקה ונוח יותר, הנייק + מעולה. והכי טוב זה הכפתורי וויליום שהוסיפו.

cosa
30/10/08, 22:31
תודה אחי
מזה הנייק+ צריך אליו תוספים? ועוד שאלה לי אלייך....יש Gps באייפוד טאצ'?

S.L.Y - T.B
30/10/08, 22:34
תודה אחי
מזה הנייק+ צריך אליו תוספים? ועוד שאלה לי אלייך....יש Gps באייפוד טאצ'?

1. הנייק פלוס זה משדר שמגיע בתוך האייפוד וצריך לקנות נעלי ריצה מיוחדות של נייק (רוב הדגמים שלהם תומכים בזה), ואז בזמן אימון, הנעליים משדרות לאייפוד את נתוני הריצה שלך והאייפוד אומר לך אותן באוזניות. הנעליים - בין 500 ל 800 ש"ח, המשדר לנעל - 180 ש"ח.

2. לחדש לא, כיוון שחייבים את התוכנת המפות, שניתן להשיג רק אם פורצים את המכשיר

cosa
30/10/08, 22:46
שמע אחי אתה תותח עזרת לי במלא אני יודע עכשיו שאם אני לא יודע משו יש פה שועל אייפוניים:p שוב תודה!:p