מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה באייפוד טאצ' הגירסא החדשה!

cosa
29/10/08, 01:57
אני קונה השבוע את הגירסא הכי חדשה לאייפוד טאצ' בניו יורק....רציתי לשאול אם יש אפשרות להכניס עיברית למכשיר.?האתרים בעברית עולים באינטרנט..אם אני לא מכניס עברית... באייפוד טאצ'?אם כן אלו אתרים??? ....ועוד שאלה אחרונה אייפוד טאצ' יכול להתחבר למערכת שמע ברכב (כלומר עם כבל Aux) תודה לעוזרים!:p

S.L.Y - T.B
29/10/08, 07:21
אני קונה השבוע את הגירסא הכי חדשה לאייפוד טאצ' בניו יורק....רציתי לשאול אם יש אפשרות להכניס עיברית למכשיר.?האתרים בעברית עולים באינטרנט..אם אני לא מכניס עברית... באייפוד טאצ'?אם כן אלו אתרים??? ....ועוד שאלה אחרונה אייפוד טאצ' יכול להתחבר למערכת שמע ברכב (כלומר עם כבל Aux) תודה לעוזרים!:p

1. אתה לא יכול להכניס עברית, ולכן בכל המכשיר תראה עברית הפוכה - חוץ מאתרי האינטרנט, בהם זה מוצג נורמלי, ובכולם.

2. כן, האייפוד יכול.

cosa
29/10/08, 14:15
תודה אחי ! אתה המלך שלי:p

S.L.Y - T.B
29/10/08, 15:54
תודה אחי ! אתה המלך שלי:p

חחחח...לא צריך להגזים

שמחתי לעזור

cosa
29/10/08, 20:41
בתכל'ס זהה הכי משתלם לקנות את החדש כי הוא יותר טוב ואם הוא מציג עיברית בכל האתרים(כמו וואן וואלה וynet ) אז זה מכשיר בן ****....לאייפוד טאצ' יש איזה שהם פריצות?ועוד שאלה קטנה האחריות שאפל מביאים לי מה היא כוללת?ואיפה אני יכול לממש אותה באיידיגיטל או בחנות של אפל בישראל?

ronst22
29/10/08, 21:32
את האחריות אתה יכול גם באפל בחול וגם באיידיגיטל

בקשר לפריצה לאייפוד טאץ דור שני עדיין אין פריצה אבל לדעתי הפריצה זה דבר מאד חשוב זה מאפשר לך תמיכה מלאה בעברית כולל מקלדת (חשוב לתוכנות מסרים כמו מסן או אייסי) והכי חשוב זה מאפשר לך הורדה של משחקים שאמורים לעלות כסף בחינם (יש כמה משחקים טובים חינמיים כנל עם תוכנות)

cosa
29/10/08, 22:21
תודה...טוב אפשר רק לקוות שיצא