מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה| האיפוד שלי נתקע! דחוף!!!!!

UBDead
28/10/08, 01:09
לפני כמה זמן קניתי את הipod Nano שלי (דור שלישי). עכשיו אחרי שסיימתי לשמוע מוזיקה וחיברתי אותו למחשב כדי לטעון אותו אז הוא נתקע והitunes לא מזהה אותו אבל המחשב כן.
המקשים לא מגיבים וקניתי אותו רק מלפני שבוע... בבקשה תעזרו לי ודחוף זה חשוב!

BBBB1000
28/10/08, 18:07
תמיכה טכנית "איי דיגיטל"

iphone is cool
29/10/08, 16:23
קרה לי היה לי אותו פעם עכשיו יש לי אייפוד טאץ..
תלחץ על הכפתור האמצעי ועל הכפתור של הפליי ביחד כמה שניות ואז יהיה כזה תפוח של אפל וזהו יסתדרר

BBBB1000
29/10/08, 17:35
לפני כמה זמן קניתי את הipod Nano שלי (דור שלישי). עכשיו אחרי שסיימתי לשמוע מוזיקה וחיברתי אותו למחשב כדי לטעון אותו אז הוא נתקע והitunes לא מזהה אותו אבל המחשב כן.
המקשים לא מגיבים וקניתי אותו רק מלפני שבוע... בבקשה תעזרו לי ודחוף זה חשוב!

תמיכה טכנית iDigital: (http://www.idigital.co.il/support/faqiPod.html)

"הiPod "נתקע" /"קפא" על מסך מסויים.
יש לבצע פעולת ריסט למכשיר האייפוד ע"י לחיצה על לחצן ה-Select (הלחצן האמצעי)ולחצן ה-menu יחד למשך 5-10 שניות עד אשר יופיע סימן התפוח על צג האייפוד.
פעולה זו אינה מסירה את התוכן ממכשיר האייפוד,אלא מבצעת אתחול( כיבוי והדלקה)בלבד."

"מכשיר האייפוד אינו מזדהה בiTunes.
יש לוודא שתוכנת הiTunes הינה הגרסא העדכנית ביותר.
יש לוודא שהנך מחבר/ת את מכשיר הiPod בחיבור ישיר למחשב (ללא מפצל או כבל מאריך)
יש לוודא חיבור בגב המחשב ולא מלפנים(ביציאת USB 2.0 אחורית).
רצוי לנסות ולחבר את מכשיר האייפוד ליציאות USB 2.0 נוספות.
מומלץ לבצע reset למחשב .
ניתן להעביר את מכשיר הiPod למצבDisk Mode ע"י לחיצה על לחצן ה-Select (הלחצן האמצעי) ולחצן ה-Menu יחד למשך 5-10 שניות עד אשר יופיע סימן התפוח על צג הiPod וכאשר מופיע סימן התפוח יש ללחוץ על לחצן ה-Select וה-Play יחד למשך 5-10 שניות עד אשר יופיע
disk mode על צג הiPod, לנסות לחבר את הiPod במצב זה לחיבורUSB 2.0 ישיר בגב המחשב,
במידה והמכשיר מזדהה בתוכנת iTunes יש לבצע Restore יש לשים לב כי פעולה זו מוחקת את כל התוכן מהמכשיר!"

.

Maorhaki
29/10/08, 18:01
תודה חשוב