מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קניתי iSkin + איזה 3 שאלות.. + סתם פוקס XD

ILoveAnna<3
27/10/08, 20:03
ממ מה קורה חברה?
קיצר קניתי iSkin עם Anti Glare מפה:
http://www.itel.co.il/shop/product_info.php?products_id=155

אני יודע שזה אחלה מכיר דבר ראשון רציתי לדעם אם זה היה אחלה דיל כאילו המגן מסך טוב?
דבר שני זה לדור הראשון נכון? למה לא כתוב שם ואני לא יודע שיצא לדור השני iSkin אז אני רוצה להיות בטוח.
דבר שלישי גם לכם האייפוד מתחמם למעלה בפינה כאשר ה- WiFi מופעל? כי אחד אמר לי שזה לא מתחמם אז רציתי להיות בטוח.

עכשיו קבלו את הפוקס אם תשימו לב XD תראו שאין יותר במלאי את ה-iSkin מה שאמור שאני קניתי את האחרון XD...
כי שאני קניתי היה (שימו לב שיש *** בליד השם של המוצר בסל קניות)..
בטח הם יחדשו אבל לכו תדעו מתי... :P

תודה על עזרתכם

yardek
27/10/08, 20:45
בקשר להתחממות, אצלי זה לא קורה, עד כמה המכשיר חם? (חם מאוד, טיפה, רותח?)

DannyLi
27/10/08, 20:47
גם לא האייפוד מתחמם

ILoveAnna<3
27/10/08, 21:13
ממממ זה לא רותח אבל זה חם כזה וזה לא משפיע על המכשיר לפי מה שאני שם לב...
זה לייד הכפתור כיבוי...

idan37
27/10/08, 21:34
לי יש Iskin וזה לא מתחמם ולא כלום.

ehudyud
29/10/08, 19:32
המחיר מאוד יקר!
אני רכשתי iskin בבאג ב89ש"ח לאייפוד טאצ' דור ראשון. אני מציע שתתקשר לרשת באג ותבדוק אם עדין יש להם אותו.

ILoveAnna<3
29/10/08, 20:49
אבל פה זה מגיע עם מגן מסך

DannyLi
29/10/08, 21:00
בבאג זה iSkin של חברת Hendy אצלי בחלק התחתון הוא השתפשף לכן עדיף לשלם יותר ולקנות מוצר איכותי.

ehudyud
02/11/08, 13:49
דני לא נכון!!! אתה טועה ומטעה! אתה רוצה שהוא ירכוש אותו מוצר בכמעט כפול מחיר?!
אני רכשתי את המוצר והוא מצויין. אני כבר כמה שנים משתמש במוצרים של iskin ואני יודע לזהות מוצר מקורי שלהם! תבדוק לפני שאתה מדבר!
מדובר בiskin של החברה אייסקין!!!! על רעיון הסדרה של EVO4 למי שמכיר ולא של הנדי!
יש מגן מסך! עם אנטי גלר!
והוא עלה 89ש"ח!!! לך לבדוק! אני מקווה שלא רכשת עדין.

S.L.Y - T.B
02/11/08, 14:34
דני לא נכון!!! אתה טועה ומטעה! אתה רוצה שהוא ירכוש אותו מוצר בכמעט כפול מחיר?!
אני רכשתי את המוצר והוא מצויין. אני כבר כמה שנים משתמש במוצרים של iskin ואני יודע לזהות מוצר מקורי שלהם! תבדוק לפני שאתה מדבר!
מדובר בiskin של החברה אייסקין!!!! על רעיון הסדרה של EVO4 למי שמכיר ולא של הנדי!
יש מגן מסך! עם אנטי גלר!
והוא עלה 89ש"ח!!! לך לבדוק! אני מקווה שלא רכשת עדין.

הוא אמר שהוא כבר רכש...

DannyLi
02/11/08, 15:09
לא אצלי האייסקין היה של הנדי אני לא טועה ולא מטעה! אולי עכשיו הם החליפו את המוצרים אצלהם.
(רכשתי בבאג ב"ש אולי שם זה שונה)

ron9
02/11/08, 15:22
מה כולם עושים סיפור ממגן מסך, שהייתי בארצות הברית קניתי ב5 דולר לדור השני וזה אחלה..

S.L.Y - T.B
02/11/08, 16:33
מה כולם עושים סיפור ממגן מסך, שהייתי בארצות הברית קניתי ב5 דולר לדור השני וזה אחלה..

ככה זה...לאנשים לא מספיק להוציא לאנשים אחרים את העיניים עם המכשיר, גם עם הציפוי שלו...

ehudyud
02/11/08, 18:11
הציפוי הוא אנטי גלר, הקייס הוא סילקון איכותי מאוד עם קליפס למכנס. הוא מגן על המכשיר כמעט 100 אחוז ומאוד יעיל.
דני בשניה שאמרת לו שמדובר בקייס לא מקורי וסתרת את מה שאני כתבתי אתה הטעת אותו!!! אני מקווה שהוא לא רכש בסוף את האייסקין! חבל!

ehudyud
02/11/08, 18:15
הוא אמר שהוא כבר רכש...

נכון, אבל לשמחתינו את עוסק בהגנת הצרכן ולכן אני יכול לספר שמקרה של קניה באינטרנט ניתן להחזיר מוצר ולקבל את כספך בחזרה. תבדוק בבאג האם זה מה שאתה רוצה לפני שאתה פותח את האריזה!