מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הצעה(ובקשה) מהמנהלים|פורום ספוילרים

GalDanino
19/10/08, 00:37
אני שם לב שכל פעם שעומד לצאת מחשיר חדש של אפל אתם מפרסמים תמונות של המוצר לפני שהוא יוצא (אייפון 3g, אייפוד נאנו, המקבוק החדש וכו..) אז אני מציע שנעשה פורום ספוילרים או משהו כזה כי לא נראה לי שכולם רוצים לדעת מה יצא (אני לפחות)...
ומי שכן רוצה לדעת מה המוצר הבא של אפל שכנס לפורום הזה או לפחות לא לשים את זה בעמוד הראשי... תודה :d

קובליו
19/10/08, 02:10
מה שאתה מדבר עליו כבר קיים - פורום חדשות ועידכונים.
ומי שלא רוצה לדעת שלא יכנס לפורום חדשות ועידכונים.

GalDanino
19/10/08, 07:21
ומי שכן רוצה לדעת מה המוצר הבא של אפל שכנס לפורום הזה או לפחות לא לשים את זה בעמוד הראשי... תודה :d
:confused:

TALTOL15
19/10/08, 11:21
אז פשוט אל תקיש iPhones.co.il תקיש iphones.co.il/forum.
העמוד הראשי הוא המקור שלי לפחות לעידכונים, ברור שאני נכנס לחדשות ועידכונים עצמו אבל אני רואה בעמוד הראשי את החדשות הטריות וזה מועיל ואין סיבה להוריד את זה.

GalDanino
19/10/08, 11:39
בסדר אז מה שאני אומר זה שאל תדימו אותם בעמוד הראשי כי לא רק אני לא רוצה ספיילרים...
מי שבאמת רוצה לדעת איזה דברים יצאו לפני שהם יצאו שיכנס לפורום חדשות, זה הכל...

liranfa
19/10/08, 12:02
אז תיכנס לעמוד הפורום ישר...זה ממש נוח שיש עידכונים ככה...

GalDanino
19/10/08, 18:10
אבל זה לא רק אני שלא רוצה ספוילרים ורוב האנשים שלא רוצים ספוילר (אני משאר) לא רואים את ההודעה הזו...

weekend_iphoner
19/10/08, 18:20
אתה משער. לא ברור לי מה זה "ספוילר", אם אתה לא רוצה לקרוא את החדשות באתר הזה, קרא אותם באתר של אפל. מה אתה רוצה מאיתנו?

GalDanino
19/10/08, 20:08
אתה משער. לא ברור לי מה זה "ספוילר", אם אתה לא רוצה לקרוא את החדשות באתר הזה, קרא אותם באתר של אפל. מה אתה רוצה מאיתנו?

מי זה "איתנו"????
אני הצעתי את זה למנהלים, וכמו שאני רואה אתה לא שייך לאותו "איתנו" שאנחנו מדברים עליו...
ואני לא מדבר על מה שכתוב אני מדבר על התמונות שהם שמים בעמוד בעמוד הראשי....