מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דיון | סנכרון שירים דרך iTunes

קובליו
17/10/08, 14:35
נושא זה נפתח כאשכול נישה למדריך "סנכרון שירים דרך iTunes" (http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=58177)

נושא זה נפתח למטרה אחת בלבד - לשאול שאלות על דברים שלא היו ברורים במדריך!

* האשכול נועד אך ורק לשאלות הקשורות במדריך, לפני שאתם מעלים שאלה לנושא, עירכו חיפוש, עברו שנית על המדריך, רוב הסיכויים שהתשובה שאתם מחפשים נמצאת במדריך.
* המנעו מתגובות כלשהן, גם אם מפרגנות וגם אם לא.
* הנושא נועד אך ורק למתן תשובות ועזרה שקשורים למדריך אליו הוא מקושר!
* מי שלא יודע, לא בטוח, חושב, שלא יגיב! הזכות לענות לשאלות ניתנת רק למי שיש תשובה בטוחה!
* ספאם, או כל מעבר על אחד מהחוקים הכתובים בכוכביות יגררו עונשים! אנא ישרו קו עם החוקים, זה לטובתכם.

chaims
02/11/08, 01:15
האם יש דרך לסנכרן לאייפון בלי ליצור פלאיליסטים

chaims
02/11/08, 01:33
איך אפשר לשלוט אחרי שהעברתי את השירים לאייפון? (למחוק לשנות שם)

ido1994
05/11/08, 22:25
יש לי בעיה כשאני מכניס את המכשיר למחשב התוכנה אומרת לי לעשות restore למכשיר מה אני אמור לעשות

benc
09/11/08, 09:49
יש לי שאלה:
העברתי שירים דרך ה itunes ממחשב אחד ואז במחשב אחר נסיתי להעביר שירים אחרים
מה itunes ל iphone והוא מוכן להעביר אותם רק אם אני מוחק את השירים הקיימים כבר על ה iphone כלומר את השירים שהעברתי מהמחשב הראשון..האם יש דרך בכל זאת להוסיף שירים
מכמה מחשבים מבלי למחוק?

תודה,בן.

InbarG
05/12/08, 17:39
עשיתי את כל מה שכתוב במדריך
ולפני שלחצתי sync הופיעה הודעה שהמכשיר מסונכרן ברשימה אחרת או משהו , ואם אני רוצה למחוק אותו מהרשימה ההיא ולסנכרן אותו לאייטיונס הזה או משהו כזה .. עשיתי אישור והמחשב מתחיל להעביר אבל על האיפון אין שום סימן שהוא באמצע סנכרון . מה לעשות ?

zaom
19/01/09, 14:04
האם אפשא ההפך?.. להעביר מהאייפון למחשב?

omer11b5
30/01/09, 17:36
מישו יכול לעזור לי אני לא מבין בזה אבל ניסיתי מימחשב אחד להעביר לכמה אייפםונים במחשב הריאשון הצלחתי אבל נימחק לי כל המישחקים אנשי קשר והשפה העיברית וניסיתי באותו מחשב (לא ידעתי שאסור) והוא פשוט מחק לי את כל האייפון אפילו טלפ]ון אין בו אזז בייררתי אמרו לי שאני צריך לסיים עידכון וזה אבל האייטונס לא קורה אוו ביכלל וגם לא את האייפון הריאשון אם יש אפשרות להתחל את זה איכשהו ולהתחיל מחדש אם אייפון אחד דר ך אותו אייטנס תודה

אביאלוג
27/03/09, 01:48
מה עושה הכפתור restore האייפון לא מצליך להסתכרן האים זה יכול ליפתר את הבעיה

S.L.Y - T.B
27/03/09, 02:40
מה עושה הכפתור restore האייפון לא מצליך להסתכרן האים זה יכול ליפתר את הבעיה

משחזר לך להגדרות היצרן - וכן, ריסטור יפתור את הבעייה

avia107
28/03/09, 14:41
כשאני מנסה להוריד קבצים מהאייטונס לאייפון אני מקבל הודעה ש"האייטונס לא מצליח למצוא את הדיסק הנחוץ" או שהוא מודיע לי ש"אינו יכול לקרוא או לכתוב על הדיסק הנחוץ". לעומת זאת חבר שלי מצליח להוריד שירים מהאייטונס שלו לאייפון שלי.

inessawaksman
20/05/09, 19:51
היי
עשיתי רשימה חדשה ושמתי שם כל מיני שירים אבל כשאני עושה סינכרון זה רושם לי הודעה שלא כל השירים יכולים לעבור לאייפון? מה יכולה להיות הסיבה?
תודה.....

דניאל דניאל
25/05/09, 19:35
אחרי שהעברתי שירים לאייפון כמו שכתוב במדריך.. במחשב זה כותב לי שהתהליך הושלם אבל איפה השירים נמצאים באייפון ? באייפון נכנסתי לאייפוד וזה כותב שזה ריק... איפה זה נמצא ?

avish
05/05/10, 19:53
השבוע רכשתי מכשיר אייפון והצלחתי להעביר אליו אפליקציות , תמונות ומוזיקה היום כאשר ניסיתי להעביר רינגטונים למכשיר כנראה שהאייטיונס מחק לי את המוזיקה והוידאו וכאשר אני מנסה להכניס מוסיקה מחדש על ידי גרירה או addd files התוכנה לא מקבלת אותם?
מצטער על השאלה השוקיסטית