מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : זה גם הערה וגם בקשה!

sahar
13/10/08, 00:06
הפורום ממש מבולגן למשל בפורום מדיריכם אתה לא יודע מה של האייפון הישן ומה של החדש.. למשל אשכול.. "הדבר הראשון שאתה צריך לעשות" אז לא יודעים לאיזה אייפון.. ומלא דברים לא מעדכנים למשל איפה אפשר לקנות מבלי להתחייב.. יש אשכול ויפה מאוד אבל צריך לעדכן.. יש עכשיו עוד מקומות!!

אני אני מבקש תעשו סדר בין אייפון 2g ל-3g ותעדכנו!!

נ.ב:אני שאלתי את אלי כמה פעמים עם הוא רוצה שאני ינהל ויעזור והוא לא רצה.. אבל אני שואל שוב.. עם צריכים עזרה אני יעזור!

kerenoosh
13/10/08, 00:11
הפורום ממש מבולגן למשל בפורום מדיריכם אתה לא יודע מה של האייפון הישן ומה של החדש.. למשל אשכול.. "הדבר הראשון שאתה צריך לעשות" אז לא יודעים לאיזה אייפון.. ומלא דברים לא מעדכנים למשל איפה אפשר לקנות מבלי להתחייב.. יש אשכול ויפה מאוד אבל צריך לעדכן.. יש עכשיו עוד מקומות!!

נ.ב:אני שאלתי את אלי כמה פעמים עם הוא רוצה שאני ינהל ויעזור והוא לא רצה.. אבל אני שואל שוב.. עם צריכים עזרה אני יעזור!

אכן לא יזיק מעט סדר בין הדור ה1 ל2

dani21123
13/10/08, 09:44
למה לא
תיפתחו פורום ל---
Ipod דור 1
דור2
דור 3
דור 4
דור 5
Ipod Touch דור 1
דור 2
Iphone דור 1
דור 2
דור 3
ולא לשכול גם לכל סוג של מוצר אפל
כמה זה יוצא
נירא לא הרבה...

cometobuy
13/10/08, 11:41
לא מספיק יש בקושי הודעות בפורום על האייפוד טאץ', אתה רוצה לפתוח עוד פורומים חסרי שימוש ?.

TETRAX
13/10/08, 12:26
כרגע אין צורך לפתוח פורומים נוספים.
יש צורך לסדר את הפורום תמיד, וגם את פורום מדריכים

צריך לחשוב על משהו כדי ליעל את הסדר.

kerenoosh
13/10/08, 13:26
לא מספיק יש בקושי הודעות בפורום על האייפוד טאץ', אתה רוצה לפתוח עוד פורומים חסרי שימוש ?.

נכון, עוד פורומים על האייפוד טאצ' מיותרים לחלוטין!!

sahar
13/10/08, 14:43
מי מדבר על האייפוד.. אני מדבר רק על האייפון!!!

dani21123
13/10/08, 14:56
אז למה לא להוסיף גם Ipod וipod וipod ועוד הרבה

קובליו
13/10/08, 16:42

עם = אם (זה כבר אם אתה מבקש לנהל, אז לכתוב בעברית נכונה, זה המינימום)

ופתחתי אשכול המלצות ליעול ושיפור הפורום, אני לא ראיתי אף אחד שבאמת התעניין נכנס והגיב שם.

liranfa
13/10/08, 17:38
למה לא
תיפתחו פורום ל---
Ipod דור 1
דור2
דור 3
דור 4
דור 5
Ipod Touch דור 1
דור 2
Iphone דור 1
דור 2
דור 3
ולא לשכול גם לכל סוג של מוצר אפל
כמה זה יוצא
נירא לא הרבה...

אתה חייב להפסיק להיות כזה ציני....זה מעצבן טילים...

cometobuy
13/10/08, 21:03
שימו לב שאחת ההודעות הראשונות שלי בפורום, היה על הסדר בפורום.
אצתם חייבים לתקן את זה, לא כזה בעיה.

ilan3090
23/10/08, 00:08
תציבו חוקים לכל פורום... תורידו דברים מנעוץ ותפתחו פורום מחפשים בשבילך ככה יהיה יותר סדר בשאר הפורומים ומי שיחפש משהו יגיע לשם... תחליפו את מאות הנעוצים שלכם בחוקים... תעלו אנשים שמשקיעים לניהול כי יש לכם קצת מידי ואתם לא שולטים על כלום...

dooby
23/10/08, 01:31
יש חוקים לכל הפורומים אך אנשים לא קוראים אותם.
המשוב שלכם יצא כבר מכלל שליטה.

ננעל