מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה..עברית ללא פריצה?

Ipshlomi
12/10/08, 11:32
שלום אני קניתי אייפוד טאץ עכשיו המוכר אמר לי שזה דור 2 ושבדקתי בsettings וב- about כתוב 1.1.4 זה דור שני?

ושאלה שנייה שהיא יותר חשובה שאותה רציתי לשאול זה אם אפשר להתקין עברית באייפוד ללא פריצה לאייפוד? פשוט להתקין.. אז תודה לעוזרים ..

S.L.Y - T.B
12/10/08, 12:01
אז קודם כל, המוכר עבד עליך. הוא מכר לך את הדור הראשון. ודבר שני - אין אפשרות להתקין עברית ללא לפרוץ...

D.G.S
12/10/08, 12:08
בכמה הוא מכר לך ?!?
תגיד אתה לא בודק לפני שאתה קונה ?

Ipshlomi
12/10/08, 12:44
קניתי את זה באופיס דיפוט ב-1050 שקל
ותגידו אם אני יפרוץ לפי המדריכים פה יכול לקרות לי משהו לאייפוד? כי אני חייב עברית
אבל אני מפחד שיקרה משהו לאייפוד אתם מבינים?..
ועוד שאלה ראיתי את מישהו משחק עם האייפוד משחקים יעני סנוקר כזה ואני רוצה לשאול אם אני יכול גם ? יעני אם אני יפרוץ אני יוכל להשים משחקים הכל בחינם? אבל שוב לא יהרס האייפוד?

ועוד משהו אי אפשר לשדרג את זה ל-דור 2? יעני אם אני משדרג לפי המדריכים פה לגרסא 2.1 או 2.0 זה לא יהיה דור 2?

amit_z32
12/10/08, 13:04
אייפונר חדש.. חחח

S.L.Y - T.B
12/10/08, 13:21
קניתי את זה באופיס דיפוט ב-1050 שקל
ותגידו אם אני יפרוץ לפי המדריכים פה יכול לקרות לי משהו לאייפוד? כי אני חייב עברית
אבל אני מפחד שיקרה משהו לאייפוד אתם מבינים?..
ועוד שאלה ראיתי את מישהו משחק עם האייפוד משחקים יעני סנוקר כזה ואני רוצה לשאול אם אני יכול גם ? יעני אם אני יפרוץ אני יוכל להשים משחקים הכל בחינם? אבל שוב לא יהרס האייפוד?

ועוד משהו אי אפשר לשדרג את זה ל-דור 2? יעני אם אני משדרג לפי המדריכים פה לגרסא 2.1 או 2.0 זה לא יהיה דור 2?

אז ככה, אם תשדרג לפי המדריכים לא יקרה לאייפוד כלום. את המשחקים האלה ניתן להשיג בחנות התוכנות של אפל, או, אחרי שאתה פורץ את המכשיר תעשה את המדריך של פריצת חנות התוכנות, ואז כל מה שיש שם יהיה לך בחינם. וזה ממש לא פוגע באייפוד.

דור 2 של האייפוד הוא חומרה חדשה, כך ששום שדרוג גרסא לא ישדרג לך את המכשיר לדור שני. חבל שלא בדקת טוב בחנות...