מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחיקת פושט סתם בלי סיבה

mti111
10/10/08, 17:21
היום אני פתחתי פוסט שמפרסם את הבלוג שלי לא פורום מתחרה סתם פורום שמרכז את המידע על כול הדברים של אפל וnatish שלח לי את זה

מתי, תעיף את האתר של הבלוג שלך מהחתימה.
נראה לך שאתה יכול לפרסם את האתר שלך כאן בפורום?
תעיף את זה לפני שאתה מקבל באן...

ואני שואל למה לי אסור לפרסם בלוג שהוא לא מתחרה לפורום הזה אלה עוד מפרסם את הפורום עם המנהל עדי נחום יכול

http://img147.imageshack.us/img147/6808/96970352tx9.png
רואים את הכתובת בסוף החתימה זה הבלוג שלו

זה לא שיש לי משו נגד וnatish אני מאוד אוהב אותו אבל מה קראה אהההה מה עשיתי******************************

dolevrm
10/10/08, 17:45
בונה אתה כזה מלשין מטי....אתה לא יכול בלי להלשין על אחרים?? חייב לכאוב לך הלב שאחרים יש להם ולך אין?? תתלונן בלי שמות עדיף...תגיד יש מצב אתה שוטר?

mti111
10/10/08, 17:48
לא מלשין ולא שוטר מה קראה אהה מה הוא יכול ואני לא ועוד מנהל

DannyLi
10/10/08, 18:01
בונה אתה כזה מלשין מטי....אתה לא יכול בלי להלשין על אחרים?? חייב לכאוב לך הלב שאחרים יש להם ולך אין?? תתלונן בלי שמות עדיף...תגיד יש מצב אתה שוטר?
לא אם כבר בפורים...(הוא בן 12)

idan37
10/10/08, 18:08
לא מלשין ולא שוטר מה קראה אהה מה הוא יכול ואני לא ועוד מנהל
מתי צודק ב100 אחוז, אם זה לא מתחרה אז אין סיבה שיאסרו עליו!.

dolevrm
10/10/08, 18:30
ועוד משו שאתה מנהל יש לך פריווילגיה מיוחדת וזכויות מיוחדות יותר מסתם אורח באתר....עם זה היה האתר שלך היה אפשר להבין אבל הוא לא שלך אז בלי תלונות

terminator
10/10/08, 18:43
mti ביום שאתה תהיה מנהל(אם בכלל)גם לך יהיו זכויות שונות ממה שיש לך כרגע.
לא מפרסמים אתרים אחרים בפורום גם בלי קשר אם זה אתר מתחרה או סתם אתר שלא קשור לאייפונים.
פשוט לא מפרסמים!!!!
יש אדמינים לאתר הזה ואם החתימה של עדי מקובלת עליהם אז סבבה,אם לא תאמין לי שגם החתימה שלו תשתנה מהר מאוד.
תפסיקו כל דבר לבכות כמו ילדים קטנים ועל כל הודעה שנמחקת או נערכת לכם.
שנה טובה לכולם!
ננעל!
נ.ב
וכמו שאמר לך נתי,תעיף את האתר שלך מהחתימה!
אני לא רוצה להעיף סתם אבל אם אתה הולך פרנציף אתה לא משאיר לי הרבה ברירות,אז בבקשה ממך.