מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אחיי בבקשה עזרה-דחוף!!

עומרי1212
09/10/08, 20:58
1. האייפוד שלי די איטי, הapp לפעמים יוצאים באמצע והשירים נתקעים, הסיבוב איטי..ריסטור יעזור??או שצריך להחליף מכשיר?כי יש לי אחריות...

2. איך אני מבצע שיחות מהאייפוד טאץ'??

3. הgunis לא עובד אצלי..אני לוחץ וזה כותב שאין מספיק התאמה כדי ליצור רשימה..וזה לא הגיוני!!למה זה קורה ומה לעשות??

4. יש לי מטען USB לחשמל כזה...יש מתאים לאייפוד טאץ'??כתוב על המטען 250V..אני מפחד...

זה בסדר?

S.L.Y - T.B
09/10/08, 21:14
1. האייפוד שלי די איטי, הapp לפעמים יוצאים באמצע והשירים נתקעים, הסיבוב איטי..ריסטור יעזור??או שצריך להחליף מכשיר?כי יש לי אחריות...

3. הgunis לא עובד אצלי..אני לוחץ וזה כותב שאין מספיק התאמה כדי ליצור רשימה..וזה לא הגיוני!!למה זה קורה ומה לעשות??

4. יש לי מטען USB לחשמל כזה...יש מתאים לאייפוד טאץ'??כתוב על המטען 250V..אני מפחד...

זה בסדר?

מצטרף לשאלה 3 של הבחור פה. אני גם פתחתי לא מזמן אשכול בפורום HELP אך הייתי צריך להקפיץ כל פעם כי התעלמו מזה (למרות 260 הצפיות בו...)

yardek
09/10/08, 21:43
תשובה ל-1- ריסטור אמור לעזור
2- אני חושב שאפשר דרך Fring

r_noyman
09/10/08, 21:44
אחי זה קרה גם לי עשיתי רסטור ואז זה הסתדר..

cheled
09/10/08, 21:48
לפני שאתה עושה ריסטור...
ניסית לעשות hard reset?
זה אולי יעזור...

mat55
09/10/08, 22:00

זה בסדר?
1) 99% שריסטור יפתור לך את הבעיה-מניסיון.
3)לא כל כך שיחקתי עם הgunis ככה שאני לא יכול לענות על שאלתך.
4)לא קיבלת מטען ביחד עם האייפוד? כי מקורי של אפל הכי בטוח לשימוש... , במידה ולא קיבלת ניתן לקנות באיידיגיטל (http://store.idigital.co.il/product.php?productid=733) מקורי של אפל או שהכי טוב בעצם להשתמש בכבל הusb המקורי של אפל ולהטעין את האייפוד דרך המחשב.....

מקווה שעזרתי,

mat55

yaeld
09/10/08, 22:06
אתה בטוח בענין המיקרופון בטאץ החדש?
התקנתי fring באייפון ובאייפוד ולא הצלחתי לשמוע דרך הfring את האייפוד.

עומרי1212
09/10/08, 22:31
1. איך אני מגבה את כל מה שיש לי על האייפוד לפני הריסטור?? ואיך עושים Hard Reset??וזה מוחק הכל?
2. נכסנתי לfring באייפוד..מה עכשיו??איך אני מתקשר לאנשים??ויש לי את הדור 2..
3. מישהו יודע בקשר לgunis??
4. לא קיבלתי..לא אמורים לקבל...אבל שלי מתאים אולי??איך אני יודע??

S.L.Y - T.B
10/10/08, 05:31
ושוב, גם אני שואל בקשר ל Genious? מישהו יודע?

ronst22
10/10/08, 07:40
בדור השני אין מיקרופון

aviad
10/10/08, 10:14
גם אני מצטרף לשאלה על ג'ניוס. הפעלתי דרך האייטיונז ובכלזאת הוא כותב לי שאני צריך לעשות enable דרך האייטיונז

S.L.Y - T.B
10/10/08, 10:25
גם אני מצטרף לשאלה על ג'ניוס. הפעלתי דרך האייטיונז ובכלזאת הוא כותב לי שאני צריך לעשות enable דרך האייטיונז

1. איך אני מגבה את כל מה שיש לי על האייפוד לפני הריסטור?? ואיך עושים Hard Reset??וזה מוחק הכל?
3. מישהו יודע בקשר לgunis??

ושוב, גם אני שואל בקשר ל Genious? מישהו יודע?

זה בסדר?

למה אף אחד לא עוזר????

Orloss
10/10/08, 10:30
בקשר לGenious אתה צריך שכל הפרטים של השיר יהיו כתובים
שם האמן שם האלבום וכו'

עומרי1212
10/10/08, 11:36
3. אחי בקשר לג'ניוס כתבתי את כל הפרטים..שם, אמן, אלבום...עדיין זה לא עושה לי..

ronst22
10/10/08, 12:10
האייטונס מגבה לבד את כל מה שיש לך (לא כולל מה שהתקנתה מהסידיה והאינסטולר)
והריסטור מוחק הכל!!! אבל Hard Reset זה פשוט ריסטרט זה לא מוחק כלום(עושים את זה עם האייפוד ניתקע)
2.בדור השני אין מיקרופון אתה צריך לקנות מיקרופון מיוחד לאייפוד ואז בfring אתה מתחבר לskype ואז אתה יכול לדבר עם אנשים
3.אני לא יודע איך לפתור לך את הבעיה תנסה לבדוק בשיר אחר עם זה עובד
4.לא הבנתי

עומרי1212
10/10/08, 13:10
הHARD RESET יסדר לי את הבעיות אתה חושב??זה כמו ריסטור רק בלי למחוק??

וכמה עולה מיקרופון??ואפשר להתקשר ממש לפלאפונים?כי הטאץ' שלי לא פרוץ...

ותראה את הרשימת שירים באיינטונס שלי:
http://www.myg.co.il/index.php?loc=see&pic=phpCVUziX.JPG
יש את כל הפרטים ועדיין זה כותב שאין התאמה כדי ליצור רשימה..

ובקשר לשאלה האחרונה...נכון יש מטען USB שמתחבר לחשמל??כזה שאפשר לקנות באיידיגטל והוא מתאים לאייפוד..אז אני צריך לדעת כמה וואט זה כי גם לי יש כזה שקניתי ממזמן..אני רוצה לדעת אם זה בסדר להשתמש בו באייפוד שלי..שלא ישרוף לי או משהו

ronst22
10/10/08, 14:05
Hard Reset זה לא כמו ריסטור זה פשוט מכבה ומדליק את האייפוד בכל מצב גם עם האייפוד תקוע זה לוקח כמה שניות ויכול ליהיות שזה יפתור לך את הבעיה.
מיקרופון עולה בערך 50 דולר ואפשר להתקשר איתו דרך הskype ועם אתה רוצה ממש להתקשר לטלפון אז אתה צריך לשלם לskype (אפשר להתקשר רק עם יש Wifi באיזור)

עומרי1212
10/10/08, 16:24
אהה אי אפשר להתקשר בחינם??

ואיך אני מגבה את הכל כדי לעשות ריסטור??ואיך מפעילים את הhard Reset??

ומה עם הגיונס??

ofir66b
10/10/08, 19:36
לאיפוד טאצ דור ראשון יש מיקרופון ?

r_noyman
10/10/08, 20:19
הארד ריסט לא עובד אחי.. ניסיתי!!
תעשה רסטור וזהו..
ואז תפרוץ מחדש כמובן!

עומרי1212
10/10/08, 21:03
אבל איך אני מגבה את כל מה שיש במכשיר??כי אין לי כוח לכתוב את הפרטים של כל השירים שוב