מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בזיון של מנהל!

snir
05/10/08, 00:57
מצ"ב הודעה פרטית ששלחתי אל מי שלפי הבנתי מנהל את הפורום dooby:
שלום,
לפי מה שהבנתי את\ אתה מנהל הפורום ואכתוב בלשון זוכר כדי להקל על הכתיבה...

מנהל פורום אייפונס כללי natish סגר לי הלילה 01:38 5.10.08 אשכול בפורום אפסטור.

1.טענתו של natish לסגירת האשכול מגוחכת, במיוחד לאחר תגובות שהתפרסמו באשכול עצמו...
2. בתור אחד שהמון זמן גולש בפורום החלטתי לפתוח פוסט בו אני יכול לתרום קצת ולשתף גולשים במידע מוקדם על תוכנות שזה הרגע השתחררו לחנות אפל סטור תוכנות שלטעמי ניראות שימושיות ולא רק תוכנות אלא גם משחקים.
3. בטענה מגוחכת של natish שיש מספיק אשכולות כאלו הפגין מנהל מגוחך זה חוסר עניין במתרחש בפורום. אם רק היה קורא ת תחילת ההודעה היה מבין את חשיבותו של אשכול זה לפורום מאחר והאשכולות האחרים אינם מתעדכנים בתכיפות כזו.
4. לא יודע להסביר את התופעה שבה מנהל מפורום שאינו קשור לפורום בו פורסם הפוסט סוגר אותו במיוחד שהדבר הפתיע אותי שכן בעודי מסיים לעדכן את הפוסט ברגע בו רציתי לפרסם את העידכון גיליתי שהפוסט נסגר לאחר 24 שעות בלבד שהיה פעיל ( שבהן כנראה לא מצא natish פנאי לבצע פעולות שטויות).

5.הצעת יעול:
על מנת ששטות כמעין זו לא תחזור אני ממליץ להגביל את יכולת הניהול של מנהלי פורומים שונים לפורום אליהם הם קשורים בלבד. ובנוסף על מנת למנוע עוגמת נפש כדוגמת זו שנגרמה לי מהחלטה טיפשית של אדם (צעיר כנראה) וחסר כבוד אני ממליץ להכניס נוהל כלשהו שבו מידעים את מפרסם הפוסט בהודעה פרטית בסביבות ה-24 שעות לפני סגירת הפוסט.

אני מקווה שלא יקומו עוד חכמים כמוהו בפורום הנחמד הזה... חבל.

אשמח לדעת אם נעשה משהו בעניין.
שניר
כפי שוודאי הבנתם natish סגר לי אשכול דיי מועיל בעוד הייתי באמצע העידכון שלו ... חבל הפסד של משהו כמו 7 עדכונים על תוכנות ומשחקים של אכתוב שוב...
מצטער שפוסט זה אולי קצת אינו מכבד את natish ולכן הוא נשלח בהודעה פרטית אבל מנהל זה אינו מישהו שאני רואה לנכון לכבד...לצערי... אך למרות זאת שלחתי לו הודעה פרטית טרם פרסום הפוסט וההודעה הפרטית לdooby. ולצערי כנראה שלא אמשיך לשתף את הפורום בידע הרבה שהייתי יכול
אשמח אם יפורסם טיפול כלשהו.

**קישור לפוסט שנסגר:
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?p=327561#post327561

שניר!

natish
05/10/08, 04:13
שניר, אומנם הפוסט שלך נחמד אבל כמו שכתבתי בו יש מספיק סקירות למשחקים ותוכנות ולא צריך 400 כתבים וסוקרים, אם אתה כל כך רוצה לעזור תפרסם את הסקירות שלך בתתי הפורומים המתאימים שישנם בפורום חדשות.

לקחת את זה באופן אישי וחבל... אבל קח כוס מים קרים ותרגיע את הגישה שלך ובבקשה אל תתן עצות לניהול האתר עם כל הכבוד אתה לא קובע דבר וחצי דבר,
אני הייתי כאן, עזרתי תמכתי וכתבתי סקירות, כתבות ומדריכים עוד כשאתה לא ידעת מה זה אייפון ואת ההרשאות שיש לי באתר לא קיבלתי בגלל החיוך המקסים שלי אלא בגלל שהרווחתי אותן.
ועוד דבר, אם יש לך בעיה אתה יכול לכתוב לי לפרטי והיית מקבל הסבר ואם הטענה שלך הייתה סבירה הייתי פותח את האשכול שוב. כשאני טועה אני יודע להודות בטעות שלי ויש רבים שיעידו על כך, אבל אתה הולך בדרך שרק אתה מפסיד בה.

ועוד משהו... זאת ההודעה ששלחת לי לפרטי:

אני רק מודיע לך שהסגירה שלך לא הייתה במקום במיוחד שאתה לא קשור לפורום הזה בכלל ... ושלא תופתע מהתלונה שאכתוב עלייך...
עשית טעות!

אתה באמת לא נימצא בעמדה של איומים ואני ממש לא צעיר אני כנראה יותר מבוגר ממך...

dooby
05/10/08, 12:07
שלום שניר,

קראתי את ההודעה שלך בפרטי, ואני לא חושב שיש מקום להכניס פוסט בפורום משוב על כך.

מנהלי הפורום נבחרים בקפידה וכולם עושים עבודה נאמנה.
נתי כאחד המנהלים הותיקים והמקצועיים של הפורום יודע בדיוק את עבודתו, ובמידה ואתה חושב שהוא עשה טעות אתה יכול לפנות אליו ואלי בפרטי כדי שאבדוק את הנושא.

snir
05/10/08, 13:27
מצטער על ההתפרצות ילדים הרגזתם אותי ממש מאוחר בלילה ביום לא טוב ... טעות שלי.

mat55
05/10/08, 13:34
אז אפשר להגיד שסוף טוב הכל טוב!;):rolleyes::p

natish
05/10/08, 17:54
מתי, אומנם אתה שועל על אבל אתה לא מחליט מי ינהל כאן ומי מהצוות מיותר או לא.
תודה לך על התרומה באתר ועל העבודה שאתה עושה אבל דע את מקומך...

שניר, עניתי לך בפרטי.

mat55
05/10/08, 18:13

שניר, עניתי לך בפרטי.

דבר ראשון קידמת אותי מהר מידי לשועל על....;)
דבר שני חבל שאתה מגיע רחוק ומראה כאילו אתה מפחד על מקומך, natish אני מאוד מכבד את התפקיד שלך ואתה עושה אותו בצורה נפלאה אך חבל שממשפט קטן שאמרתי (שהיה כדי לשבור את הסערה)הגיע למצב שאתה חושב שאני תופס תפקיד של אחרים......
natish על פי דעתי זו התבטאות שאינה ראויה ובכלל בפומבי....:-?

mat55

aigent007
07/10/08, 22:49

שניר, עניתי לך בפרטי.

לא הבנתי מה רע במה שמתי כתב?

idan37
07/10/08, 22:53
שניר, אומנם הפוסט שלך נחמד אבל כמו שכתבתי בו יש מספיק סקירות למשחקים ותוכנות ולא צריך 400 כתבים וסוקרים, אם אתה כל כך רוצה לעזור תפרסם את הסקירות שלך בתתי הפורומים המתאימים שישנם בפורום חדשות.

לקחת את זה באופן אישי וחבל... אבל קח כוס מים קרים ותרגיע את הגישה שלך ובבקשה אל תתן עצות לניהול האתר עם כל הכבוד אתה לא קובע דבר וחצי דבר,
אני הייתי כאן, עזרתי תמכתי וכתבתי סקירות, כתבות ומדריכים עוד כשאתה לא ידעת מה זה אייפון ואת ההרשאות שיש לי באתר לא קיבלתי בגלל החיוך המקסים שלי אלא בגלל שהרווחתי אותן.
ועוד דבר, אם יש לך בעיה אתה יכול לכתוב לי לפרטי והיית מקבל הסבר ואם הטענה שלך הייתה סבירה הייתי פותח את האשכול שוב. כשאני טועה אני יודע להודות בטעות שלי ויש רבים שיעידו על כך, אבל אתה הולך בדרך שרק אתה מפסיד בה.

ועוד משהו... זאת ההודעה ששלחת לי לפרטי:

אתה באמת לא נימצא בעמדה של איומים ואני ממש לא צעיר אני כנראה יותר מבוגר ממך...
צודק ב 100% יש מלא פוסטים על האפליקציות של אפסטור, יש מקום בו אפשר לפרסם סקירות לא צריך פוסט לכל דבר.
שניראתה טועה בגדול.

terminator
08/10/08, 04:00
דבר ראשון קידמת אותי מהר מידי לשועל על....;)
דבר שני חבל שאתה מגיע רחוק ומראה כאילו אתה מפחד על מקומך, natish אני מאוד מכבד את התפקיד שלך ואתה עושה אותו בצורה נפלאה אך חבל שממשפט קטן שאמרתי (שהיה כדי לשבור את הסערה)הגיע למצב שאתה חושב שאני תופס תפקיד של אחרים......
natish על פי דעתי זו התבטאות שאינה ראויה ובכלל בפומבי....:-?

mat55
אני יסביר לך משהו שפשוט נעלם מעייניך.
מאחר ואין לך הרשאות אתה לא יכול לראות הודעות שנמחקו בפוסט הזה והתגובה של נתי לא הייתה מכוונת אליך בכלל!
היתה הודעה שנמחקה עם משתמש אחר בשם מתי שרשם שלפי דעתו יש מנהלים שהם מיותרים ונתי ענה לו ולא לך.לכן נראה לי שמגיע לנתי התנצלות ממך.
:)
*זאת ההודעה שנעלמה מעייניך*
אני חושב שיש כאן שני מנהלים שלא צריכים ליות כאן **** ו*** הזה הם פותחים פוסטים בטירוף כול חדשות ועידכונים הם כתבות שלהם

mat55
08/10/08, 05:51
terminator אני חושב שכל מה שהולך פה לא לעניין בכלל....:? , אם אכן ההודעה לא היתה מכוונת אלי אז אני מצטער על ההתבטאות כלפי נתי;)

צום קל וגמר חתימה טובה:p

mat55