מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : איך מוחקים אייקונים מהמסך הראשי?

S.O.S
02/10/08, 13:48
יש לי 16gb גרסא 1.1.4 והתקנתי את התוכנות של האייפון באייפוד

אבל חלק מהפונקציות אני לא מעוניינת שיהיו לי

האם אפשר למחוק את האייקונים? הבנתי שכלוחצים לחיצה ארוכה והאייקונים רועדים אפשר אבל לא הצלחתי

אני לא רוצה למחוק דרך uninstall

תודה!

D.G.S
02/10/08, 13:50
יש לך את חבילת ה20$ אוו שלא ?

yuval1010
02/10/08, 14:19
בגרסה 1.1.4 אי-אפשר למחוק אפליקציות דרך ההרעדה של האייקונים (אפשר למחוק ככה רק קיצורי דרך לאינטרנט).
בגרסה 2.0 ומעלה אפשר למחוק גם אפליקציות שהותקנו דרך האפ סטור (גם פרוצות שהעברת דרך האייטונס).

אם אתה רוצה להעלים את האייקונים של חלק מהאפליקציות שבאות עם המכשיר, אתה יכול לנסות להיכנס דרך WinSCP או כל תוכנה דומה, להיכנס ל-/Applications/ ואז לאפליקציה שאתה רוצה למחוק ופשוט לשנות את השם של התמונה של האייקון.

*לא על אחריותי אם קורה משהו

ronst22
02/10/08, 14:35
אתה יכול להוריד Bossprefs ודרך שם להעלים אפליקציות זה לא מוחק וזה לא מסוכן זה רק מעלים זה עושה שלא יראו את האפליקציה

D.G.S
02/10/08, 14:56
רק רגע אתם רצים מהר מדיי בישבילו
אם אני לא טועה אם יש ל את חבילת המייל מזג אוויר מנויות פתקים ומפות את יכות להזיז דברים וגם למחוק דברים מהאפל סטור אם זה משהו מהאינסטול אוו מהכסדיה יש אפשור מחקיה מישממה אבל אם יש משהו שאתה פשוט רוצה להעליםם את יכול להשתמש בpoof שניתן להורדה דרך הסדיה

yuval1010
02/10/08, 15:15
רק רגע אתם רצים מהר מדיי בישבילו
אם אני לא טועה אם יש ל את חבילת המייל מזג אוויר מנויות פתקים ומפות את יכות להזיז דברים וגם למחוק דברים מהאפל סטור אם זה משהו מהאינסטול אוו מהכסדיה יש אפשור מחקיה מישממה אבל אם יש משהו שאתה פשוט רוצה להעליםם את יכול להשתמש בpoof שניתן להורדה דרך הסדיה

הוא 1.1.4, אין לו בכלל אפ סטור

D.G.S
02/10/08, 15:19
אבל הוא יכול להוריד מהאיטונס !!!

S.L.Y - T.B
02/10/08, 16:35
אבל הוא יכול להוריד מהאיטונס !!!

כן, הוא יכול להוריד מהאייטיונס, רק שזה לא יפעל לו על המכשיר. למה אתה חושב בדיוק שיש את האפ סטור רק בגרסא 2.0 ומעלה? כי בגרסאות נמוכות יותר מערכת ההפעלה לא בנויה לתוכנות שם. כך שאם הוא יוריד מהאייטיונס שבמחשב זה לא יסתנכרן לו למכשיר