מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות, לצעיר Ipod touch אמיתי

Pulper
30/09/08, 13:49
טוב, בתור מישהו שלא התעסק בחיו עם Ipodים, וקיבל אתמול Ipod touch, התחלתי לשוטט באתר השופע הזה וקצת טבעתי.

יש לי כמה שאלות בסיסיות ביותר, שאני בטוח שתוכלו לענות לי עליהן בקלות.

1. אני לא יודע איזה דור הIPOD TOUCH שלי, אני רק יודע שהוא בגרסה 1.1.4, איך אני מברר איזה דור הוא?

2. אילו "הטבות" אקבל אם אשדרג את הIPOD לגרסה 2.0.1 / 2.0.2. האם כדאי לשלם על השידרוג חד פעמית?

3. אם אחליט שלא לשלם על השידרוג ולנסות לפרוץ את הIPOD, אילו דברים ארוויח שלא ארוויח מהשדרוג בתשלום? האם אוכל להוריד משחקים / אפליקציות בחינם?

4. אשמח לקבל הסבר קצרצר לגבי כל אחת מהתוכנות: winpwn, quickpwn, cydia, Installer

S.L.Y - T.B
30/09/08, 14:43
1. אם זה גרסה 1.1.4 זה הדור הראשון.
2. תקבל המון הטבות - חנות האפליקציות של אפל, שכיום כמעט כל דבר שם ניתן למצוא בחינם. למה לשלם על השדרוג? תיכנס לפורום מדריכים של אייפוד טאצ' ושם יש לך מדריך שדרוג ופריצה ללא תשלום.
3. כן. בשביל להתקין עברית במכשיר ולהתקין משחקים ותוכנות בחינם תצטרך לפרוץ את המכשיר.
4. installer, cydia - תוכנות שאליהן אתה מוסיף כתובות של מקורות ומוריד אפליקציות, משחקים ודברים נוספים בחינם. אתה מקבל את ה installer וה cydia רק אם אתה פורץ את המכשיר.
winpwn, quickpwn - תוכנות ל WINDOWS לפריצת המכשיר.

Pulper
30/09/08, 15:09
אוקי, תודה.

זה מוביל אותי לעוד כמה שאלות:

אם אשלם חד פעמית על השדרוג, יהיו דברים נוספים שאצטרך לשלם עליהם אחר כך אם ארצה, ואוכל לקבל אותם בחינם אם אפרוץ?

יש סיבה לא לפרוץ? יהיו דברים שבעתיד לא אוכל לעשות כי המכשיר שלי פרוץ? יש סיכונים בפריצה? זה תמיד עובד?

idan12381
30/09/08, 15:27
דבר ראשון שקורה אחרי פריצה זה שיורדת לך האחריות,אך אתה יכל לעשות ריסטור,שמחזיר לך את האחריות.
אני לא רואה סיבה לשלם בשביל שדרוג,פרוץ אותו ויהיה לך הכל בחינם.
אני לא ארואה סיבה לא לפרוץ..אתה יכל לעושת הכל עם אייפוד פרוץ.
יש סיכונים אבל ממש קטנים,וגם עם קורה משהו תמיד יש לו פתרון בד"כ זה ריסטור ואז נפתרה הבעיה.
ממש לא קשה.

Pulper
30/09/08, 17:35
טוב, למרות שדי הרגעתם אותי בנוגע לפריצה, החלטתי שבכל זאת אעדיף לקנות את השידרוג בצורה מסודרת מ-itunes ומקסימום לפרוץ את המכשיר בעתיד.

אפשר לפרוץ את המכשיר גם שהוא משודרג כבר נכון?

ד"א, אפשר לקנות גם את העברית בצורה מסודרת או שבשביל זה חייבים לפרוץ?

Anubis
30/09/08, 17:59
אפשר לפרות את המכשיר בכל שלב

ואין עברית רשמית על ידי אידיגיטל או אפל אז חייבים לפרוץ.