מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רכישת התוכנה (FirmWare 2.1)?

talbo2
30/09/08, 13:38
במידה ויש לי כרטיס אשראי אמריקאי, זאת אומרת אזרחות וכרטיס משם.
יש לי חשבון בItunes טעון בכ-20$ ואני רוצה לרכוש את התוכנה, את הFirmware 2.1 לאייפוד טאצ' החדש (2G), זאת אומרת לקבל INSTALLER (אני חושב, אם זה מה שזה אומר)

שווה לעשות את זה?, אני פשוט לא רוצה לחכות עד שתצא פריצה, כסף זה לא הבעיה.

talbo2
30/09/08, 14:47
מתנצל אם אני עובר על החוקים.
מקפיץ את האשכול!.

Maor.S
30/09/08, 14:48
למה לקנות שיש פרוץ?

talbo2
30/09/08, 16:38
אני בעל אייפוד טאצ'2.1 מהסוג החדש.., מצטער שרשמתי אייפון
זה שלא פריץ, דק כזה, נרכש לפני יומים.
האם שווה לרכוש את זה מהחברה ולא לחכות לפריצה?

dj fm
30/09/08, 18:26
בישביל מה יש iphoneHeb
תפעל לפי ההוראות אל תיקנה את העברית[חבל על הכסף]
ואז תקין עברית בחינם כמו שצריך ותסגור סיפור הכי טוב!!

D.G.S
30/09/08, 18:28
לאאא אל תפרוצה אם המכשיר הוא מהדור החדש הוא ידפק לגמרה !!!!!

talbo2
01/10/08, 07:37
אני חושב שאתם מתבלבלים לגמרי.
IPod Touch(2G) Version: 2.1.1 - לא פריץ! (עדיין)
יש בירשותי כרטיס אשראי של ארה"ב, שאני יכול לרכוש איתו דברים בAppstore
השאלה שלי היא ככה: האם שווה לי לקנות את התוכנה ולקבל INSTALLER מAPPLE?..

S.L.Y - T.B
01/10/08, 08:49
אין אינסטולר מאפל. והתוכנה שאתה מדבר עליה היא שדרוג גרסת המכשיר למכשירים מהדור הישן (גרסת השדרוג שלא כוללת סידיה ואינסטולר). שוב - זה עדכון לדור הישן.

ומי שאמר משהו בקשר לiphonehe - חייבים לרכוש את העדכון כדי לשדרג לגירסה פרוצה.

dj fm
01/10/08, 09:32
אין אינסטולר מאפל. והתוכנה שאתה מדבר עליה היא שדרוג גרסת המכשיר למכשירים מהדור הישן (גרסת השדרוג שלא כוללת סידיה ואינסטולר). שוב - זה עדכון לדור הישן.

ומי שאמר משהו בקשר לiphonehe - חייבים לרכוש את העדכון כדי לשדרג לגירסה פרוצה.

אני הורדתי גרסא של 2.1 מהאינטרנט שמתי בתוך הiphoneHeb וזהו המכשיר עכשיו עובד פצצצה עם אינסטולר סדיה גרסא 2.1 הכי חדשה כרגע! ועברית חינמית
הקומבינה המושלמת!!

talbo2
01/10/08, 10:36
זאת אומרת שאם אני קונה את התוכנה מApple אני עדיין לא מקבל כלום?, זאת אומרת, עכשיו יש לי כבר 2.1.1 על הטלפון...
אני רוצה להתקין תוכנות צד שלישי על הטלפון עם Installer, למה Apple מוכרים את זה אם הם לא שמים בזה Installer?, לא מבין את זה..

dj fm
01/10/08, 12:14
נעשה סדר
אינסטולר +סדיה זה תוכנות שלא מאושרות ע"י אפל זה בעצם הפריצה שבעזרתם אתה יכול לשים תוכנות משחקים עברית וכו'..
בנוסףף יש לך את האפל סטור בתוך המכשיר אחרי שנירשמת אתה יכול להוריד דברים בחינם יש דברים בכסף יש מבחר גדול
וזהו לא ממש מסובך..
בהצלחה

talbo2
01/10/08, 14:01
את כל זה אני כבר יודע.
לא הבנתי למה אפל מציעה את הקניה של הfirmware אם אפשר לעשות Restore וזה יוריד לי הכל כבר בחינם?
וגם לא הבנתי למה הם מוכרים את זה בעוד ארצות חוץ מארה"ב אבל רק ארה"ב יכולים לרכוש מהapple סטור?
והאם יש אפשרות גם לישראלים להרשם בתשלום לApple Store?, לי יש חשבון אבל ללא כ.א (בהמשך אני אקבל גם Gift Card עם 100$) - יש אפשרות?!

ronst22
01/10/08, 15:02
אתה עדיין לא יכול להוסיף אינסטולר או סידיה גם עם תשלם לא יהיה אבל אתה יכול להתמש באפסטור בכרטיס אשראי ישראלי לפי מה שהבנתי