מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : למעונינים באייפוד טאצ' דור שני או אייפוד אחר מארצות הברית

yairshapira123
29/09/08, 21:14
אני נוסע לארצות הברית בימים הקרובים מי שמעונין באייפוד טאצ' דור שני חדש או כל דבר אחר שיכתוב
מחירים :

אפשר להתגמש

אייפוד טאצ' 8 ג'יגה 1100 שקל
אייפוד טאצ' 16 ג'יגה 1450 שקל
אייפוד טאצ' 32 ג'יגה 1850 שקל

אל תשכחו -מחיר כולל מס אמריקאי {10 אחוז}

לכל הטוענים כי זה מחיר דומה למחיר של אי דיגיטל אז זה לא כי אי דיגיטל מוכרת אייפוד טאצ' דור ראשון וכשהחדשים יגיעו המחיר יקפוץ {וזה אפילו פחות מהמחיר של דור ראשון שלהם}

תשלום מראש

dani21123
30/09/08, 07:54
שמע אחי אתה יכול לקנות לי Psp אני ישלם לך..

ההבדל בין זה לIDIGITAL הוא 100שקל...
אתה מרוויח על הקניה ממך 260 שח בערך

galgalaz1
30/09/08, 10:48
אני נוסע לארצות הברית בימים הקרובים מי שמעונין באייפוד טאצ' דור שני חדש או כל דבר אחר שיכתוב
מחירים :

אפשר להתגמש

אייפוד טאצ' 8 ג'יגה 1100 שקל
אייפוד טאצ' 16 ג'יגה 1499 שקל
אייפוד טאצ' 32 ג'יגה 1899 שקל

אל תשכחו -מחיר כולל מס אמריקאי {10 אחוז}

לכל הטוענים כי זה מחיר דומה למחיר של אי דיגיטל אז זה לא כי אי דיגיטל מוכרת אייפוד טאצ' דור ראשון וכשהחדשים יגיעו המחיר יקפוץ {וזה אפילו פחות מהמחיר של דור ראשון שלהם}

תשלום מראש

מי שעמונין שיכתוב בפרטי כי זה יוצר בלבול ובלאגן

לידיעתך:
1. idigital מוכרים את האייפוד 2 ב1199 ולא את הראשון
2. הם חייבים למכור לפי הנחיות של אפל ולא להעלות את המחיר כשאפל עצמה הורידה!! את המחירים
בהצלחה

SunBurneD
30/09/08, 11:47
אייפוד טאצ' 16 ג'יגה 1499 שקל
המחיר ייקר לי אם אתה מוכן להתגמש פנה אליי במייל t7Ashuach@gmail.com
תודה :]

yairshapira123
30/09/08, 11:54
שמע אחי אתה יכול לקנות לי Psp אני ישלם לך..

ההבדל בין זה לIDIGITAL הוא 100שקל...
אתה מרוויח על הקניה ממך 260 שח בערך

אמ בקשר לPSP שלח לי מייל ל - yairshapira123@gmail.com

נכון משהו כזה אבל אל תשכח שאי דיגיטל זה דור ראשון ועדיין לא הגיע אליהם דור שני שזה יעלה הרבה יותר

yairshapira123
30/09/08, 11:59
לידיעתך:
1. idigital מוכרים את האייפוד 2 ב1199 ולא את הראשון
2. הם חייבים למכור לפי הנחיות של אפל ולא להעלות את המחיר כשאפל עצמה הורידה!! את המחירים
בהצלחה

אחי הייתי באי דיגיטל בחנות שלהם רואים תמונות בענק שהם מוכרים את האייפוד טאצ' דור שני אז הלכתי לאיפה שמוצגים הנגנים ואז גיליתי שזה גירסה 1.1.3 הלכתי לאחד המוכרים ואמרתי לו את זה והוא אמר לי שהוא מצטער ויעביר את זה לבוס שלו אז ככה שהם מנסים להעיף את הישנים שלהם במחירים "נמוכים" וכשיגיע החדש הוא יהיה במחיר מפציץ אני מוכן להתערב איתך על זה ובנוסף אתה יכול בעצמך להיכנס לאתר האינטרנט שלהם ולראות שהם אומרים שהם מוכרים את הדור השני וכשאתה מנסה להזמין את זה אז בשלב האחרון אתה רואה שמדובר בגירסה 1.1.3 ואפילו הם מראים תמונה של הישן אז לפני שאתה סתם אומר -תבדוק

עכשיו בקשר לב אתה חיי בסרטים או אם אתה צודק אז בוא נגיד שאי דיגיטל מתחו את הגבול