מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מספר שאלות לפני ג'יילברייק

iTouch
17/09/08, 12:28
טוב, קיבלתי אייפוד טאץ' 8GB [דור ראשון] לפני כ5 ימים, מאז בדקתי וחיפשתי, והבנתי שהכי טוב לפרוץ עם ZIPHONE או עם ILIBERTY+.
עכשיו, כשקיבלתי אותו הוא אוטומטית היה על 1.1.4 ולא עדכנתי אותו או עשיתי ריסטור. אפילו לא פעם אחת.
אז השאלות שלי הם:
1.עם מה כדאי יותר לפרוץ? עם ZiPhone?
2.מה זה CYDIA?
3. נניח שסיימתי הכל ויש לי אינסטולר, איך אני מתקין עברית ומשחקים? פשוט עורך באינסטולר חיפוש בין כל התוכנות?
4.אם עשיתי JB בגרסא 1.1.4, אני יכול לעדכן את האייפוד בלי בעיה ועדיין יהיה לי CYDIA ו\אואיסטולר?
תודה רבה לעונים DDDD:

frix
17/09/08, 15:30
טוב
1. לפי אם אתה פורץ עם Ziphone אז אין לך את הקשוחה החדשה וזה חבל וגם אין לך Cydia יש איזה תוכנה Pwn משהו כזה שאיתה אתה גם משדרג לקשוחה 2 וגם יש לך אינסטולר וסידיה עוד דבר סידה זה דומה לאינסטולר אני חושב ואם אתה מעדכן גירסא נגיד ל 1.1.5 אז כל הפריצה נמחכת אני לא הכי מבין בזה אבל מקווה שעזרתי

ronst22
17/09/08, 15:48
אני ממליץ לפרוץ עם Winpwn או Quickpwn לגרסא 2.0.2 או 2.0.1

MYivSM
17/09/08, 16:23
אני גם ממליץ לך לשדרג...
תשדרג ל 2.0.2 ותפרוץ עם ה iPhoneHE [זה מתאים גם לאייפוד טאץ'] וזה ממש נוח ובעברית והכל...
הינה מדריך:
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=50747

iTouch
17/09/08, 18:19
טוב.
בינתיים לשאלות האחרות שלי:
מה זה CYDIA? לא הבנתי עדיין.
איך אני מוריד משחקים ותוכנות אחרי שיש לי אינסטולר?
ועוד שאלה:
אם אני פורץ עם iPhoneHE אני צריך לשלם בשביל מקלדת בעברית ותמיכה באתרים בעברית או שלא? כי לפי מה שכתוב בהודעה צקיך לקנות רשיון...

MYivSM
17/09/08, 18:31
צריך לקנות רשיון.. אבל אתה לא חייב..
אז אתה פשוט יכול להוריד את העברית החינמית מה installer

וCYDIA זה כמו אינסטולר.. זה דומה...

ובשביל להוריד משחקים מהINSTALLER אתה פשוט צריך להוסיף סורסים למשחקים ואז אתה תוכל להוריד אותם...
למרות שאני ממליץ לך להתקין משחקים פרוצים מה APPSTORE יש מדריך לזה בפורום מדריכים..
כי המשחקים שבדרך כלל יש באינסטולר לא מי יודע מה...

iTouch
17/09/08, 18:38
רגע, אני יכול להוריד משחקים פרוצים דרך הAPPSTORE בלי צורך באינסטולר? אם כן, אז למה לי לפרוץ?
ולא הבנתי, הiPhoneHE פורצת לי את האייפוד טאץ' [8GB] בחינם ומתקינה לי אינסטולר כמו עם ZiPhone? ולקנות רשיון עוזר לי רק בהתקנת עברית? אתה יכול לתת לי סורס עם התקנת עברית?

MYivSM
17/09/08, 19:21
אתה צריך לפרוץ כי יש דברים שאת חייב להוריד מהINSTALLER או ה CYDIA

ה iPhoneHE מתקין לך אינסטולר וסדיה כמו ה זיפפון והיא גם משדרגת לך את המכשיר לגרסא 2.0.2 ואתה לא חייב לקנות רשיון הרישיון זה רק אם אתה רוצה את העברית שבתשלום.

והינה הסורס לעברית החינמית [לגרסא 2.0.2] :
http://i.heb dev.com

תוריד את הרווח בין ה heb ל dev

ronst22
17/09/08, 19:48
אתה יכול להוריד משחקים חינם פרוצים מהאפ סטור אבל בשביל זה חייבים Ssh ואת זה אפשר להתקין רק מהסידיה או מהאינסטולר ובשביל עברית בחינם חייבים אינסטולר ככה שכדאי לפרוץ.
סידיה זה כמו אינסטולר רק עם סורסים אחרים זאת אומרת סורס של אינסטולר לא יעבוד לסידיה אלה עם הוא לא בנוי גם לסידיה

iTouch
17/09/08, 22:31
אוקיי. תודה רבה!
בשום מקום אחר לא עוזרים לי ככה ^__^
אז הכי כדאי לי לפרוץ עם iPhoneHE? כי הבנתי שגם WinPWN קלה ונוחה מאוד.
[זאת כנראה שאלה אחרונה שלי בנושא מצטער על ההטרדה הממשוכת(*אוצר מילים גבוה לול Oם) ]

MYivSM
17/09/08, 22:36
ה WinPWN גם טוב.. אבל לפעמים היא לא בונה טוב את הקבוץ של הריסטור.. [ככה היה לי]
אני ממליץ לך על ה iPhoneHE גם כי לא היה לי איתה שום בעיה וגם כי היא בעברית ככה שהכול מובן ומוסבר כמו שצריך..

ronst22
18/09/08, 06:30
תפרוץ עם IphoneHE הוא הכי טוב והוא גם בעברית ככה שיהיה לך נוח

iTouch
18/09/08, 13:07
טוב תודה רבה לכולם D:
היום כנראה אני אפרוץ אותו.