מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רעיון אדיר לתוכנה מפתחים בבקשה כנסו

doru8fhfa
15/09/08, 12:11
אז ככה אני היום לא ממש הרגשתי טוב חיפשתי מדחום ולא מצאתי ואז חשבתי על האייפון שהרי עובד על חום גוף ןחשבתי איזה מגניב אם יתכנתו תוכנה שמודדת חום דרך המסך זה יהיה פשוט: אדיר

אז יאללה מפתחים הינה אתגר אמיתי!!!

יותם
15/09/08, 12:24
לדעתי זה לא ריאלי מפני שהאייפון אינו יכול להבדיל בין עוצמות החום של טביעת האצבע. האייפון גם לא בדיוק ישרוד טמפרטורות של יותר מ - 40 מעלות (דבר המציין חום רציני). אם בחום 42 מעלות הגוף כבר מבשל את החלבונים שלנו ואנחנו הופכים לביצת עין (מוות) אזי לדעתי ישתבש גם משהוא במכניקה של המיכשור שבמסך.

חוץ מזה, אתה באמת רוצה להכניס את האייפון לפה כדי לבדוק חום?... או יותר גרוע... אתה כבר יכול לנחש...

doru8fhfa
15/09/08, 12:43
ומה עם המצח אמא שלך אף פעם לא בדקה לך חום בנגיעה במצח

יותם
15/09/08, 13:03
היא הייתה עסוקה בלהחזיק באבא שלא ירביץ לי.

meni.y
15/09/08, 13:23
אז ככה אני היום לא ממש הרגשתי טוב חיפשתי מדחום ולא מצאתי ואז חשבתי על האייפון שהרי עובד על חום גוף ןחשבתי איזה מגניב אם יתכנתו תוכנה שמודדת חום דרך המסך זה יהיה פשוט: אדיר

אז יאללה מפתחים הינה אתגר אמיתי!!!

האייפון לא עובד לפי חום גוף אלא ע"י סגירת מעגל חשמלי. ע"פ העור שלך יש מתח חשמלי זעיר, וכאשר אתה נוגע במסך נסגר מעגל. בגלל זה לא ניתן להשתמש במכשיר עם הציפורניים. אתה מוזמן לנסות.

yuval1010
15/09/08, 13:45
יותם, רכיבי האייפון יחזיקו מעמד בהרבה יותר מ-40 מעלות. כשאתה טוען אותו החום יותר גדול.
מחשב נייח ממוצע מגיע לחום של 60-70 מעלות צלזיוס ואף יותר, ושורד.
40 מעלות זה לא חום רציני, במיוחד לא כשאתה נוגע במסך בד"כ ב-36 מעלות.

ו-doru8fhfa, מסך המגע של אפל לא פועל ע"י חום, אחרת היית יכול לבוא אם כל דבר חמים ולהפעיל את המסך. הוא פועל על-ידי המתח החשמלי והמוליכות של העור שלך.

johnny_mnemonic
15/09/08, 15:08
יותם קרעת אותי...:)