מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צעדים ראשונים עם iPod Touch

avi_ei
14/09/08, 07:58
שלום לכולם

אני אמור לקבל בקרוב את ה- iPod Touch (לא הגרסה החדשה) ומאחר ואני חדש בנושא רציתי לדעת מהם הצעדים הראשונים שמומלץ לבצע עם הוצאת המכשיר מהקופסא כדי לקבל את המכשיר האולטימטיבי לשימוש. (הייתי שמח אם תרשמו בקצרה כל שלב מה מטרתו ומה הוא מוסיף לחווית השימוש).

אני מאמין שתשובה מקיפה ומסודרת יכולה גם להינעץ כאן כמדריך ראשוני ל-iPoder המתחיל.

תודה לכולם

ronst22
14/09/08, 12:56
קודם כל תיבדוק איזה גרסא האייפוד תחבר את האייפוד למחשב תיכנס לאייטונס עכשיו זה יתקין לך גרסא כלשהי על האייפוד עכשיו תבדוק איזה גרסא עם הגרסא תיהיה פחות מ 2.0 אני ממליץ לעדכן או ל2.0.1 או ל2.0.2 שאתה יכול למצוא מדריכים בפורום אחרי שעדכנתה תפרוץ (אתה יכול למצוא מדריך איך לפרוץ בפורום) עכשיו אחרי שפרצתה עם עדיין אין לך עברית ואתה רוצה עברית בחינם תתקין את העברית של Hebdev תחפש במדריכים ותמצא איך להתקין עברית עכשיו פשוט תוריד כל מיני משחקים ותוכנות מהאפ סטור (appstore) ותהנה.

avi_ei
14/09/08, 13:06
תודה ועוד כמה שאלות הבהרה

מה כוונתך לחבר את האייפוד למחשב לראות איזה גירסה מותקנת ? אי אפשר לראות על המכשיר ?

איזו גרסת אייטונס מומלץ להתקין, ראיתי שיש בעיות עם כל מיני גרסאות חדשות (האם ניתן להסיר את הקיימת ולהתקין ישנה יותר ?)

ודבר אחרון: מה נותן לי כל צעד שרשמת ?

עדכון קושחה לגרסה 2 ועברית אני יכול להבין, אבל עבור מה הפריצה בתכלס ?
האם עדיין אצטרך לשלם על אפליקציות מאתר אפסטור ? או שהכוונה בפריצה היא אפשרות להתקנת תוכנות שלא מפורסמות באפסטור.

תודה

ronst22
14/09/08, 13:37
שאני קניתי את האייפוד שלי הוא מגיע במצב Dfu זאת אומרת שחייבים לסנכרן אותו עם האייטונס כדי להפעיל אותו זאת לא בעיה אתה פשוט מחבר למחשב פותח את האייטונס וזה מתקין לך את התוכנת הפעלה של האייפוד.
ואחרי שאתה עושה אתה יכול להיכנס במכשיר לsetting ולראות איזה גרסא.
לפי מה שאני יודע אייטונס 8.0 עושה בעיות עם גרסאות פרוצות אבל שמעתי שhebdev פתחו נגד זה משהו אבל כל גרסא מתחת ל8.0 עובדת מצוין.
זה מה שאתה עושה שאתה מקבל אייפוד אתה עושה את כל הדברים שרשמתי ואז אתה מעביר שירים סרטים מוריד תוכנות ומשחקים וככה אתה יכול להנות מהאייפוד כמה שיותר.
אפשרות פריצה זה התקנת תוכנות או כל מיני פאטצ'ים (patch) שאין בappstore ובשביל עברית אתה חייב לפרוץ את האייפוד.
רוב התוכנות באפסטור חינם אבל יש כמה שעולות כסף יש אפשרות להשיג גם אותן בחינם (ככה אני עושה) אבל אסור לפרסם בפורום הזה איך

dj fm
14/09/08, 13:40
תודה לכולם גם אני היתי צריך את זה כי אני קונה בע"ה את האיפוד טאץ' הישן
למרות שהיתי יכול את החדש אבל ויתרתי על התנוג:)
אגב שאלה קטנה אם אני לא רוצה שום אינסטולר עברית וכל אלה אני לא צריך לפרוץ נכון?
טנקס

ronst22
14/09/08, 14:39
עם אתה לא רוצה עברית או אינסטולר או סידיה אל תפרוץ אבל רק עם אתה פורץ אתה יכול להתקין דברים שאמורים לעלות כסף בחינם

avi_ei
14/09/08, 15:45
תודה רבה ועוד כמה הבהרות בבקשה

- בכל מקרה אפשר להחזיר את המכשיר למצב הראשוני ללא פריצה - נכון ?
- האם ניתן להסיר מהמחשב את ה-אייטונס 8 ולהתקין גרזה מאוחרת יותר ?
- האם ניתן לחבר ולסנכרן את האייפוד עם שני מחשבים בלי נזק ? (יש לי מחשב בייתי ומחשב נייד).

אני לא רואה סיבה שלא לפרוץ אותו כדי לשפר את החוויה ממנו אם בכל זמן ניתן להחזירו למצב ההתחלתי (בו נאמר אם יש בעיה והוא נמסר לתיקון וחייבים להחזירו למצב הראשוני).

תודה