מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם ניתן ליבא Ipod מחו"ל דרך האינטרנט!?

ZakusOn
10/09/08, 09:06
שלום , אני מעוניין לייבא את האייפוד נאנו דור 4 16gb עם הדפס מיוחד מאוחרה ישירות מהחנות של אפלל בארה"ב,
שמעתי על כל מיני חברות שמתעסקות ביבוא מוצרים מאר"הב אז מה דעתכם?
1. האם זה אפשרי?
2. איך אני עושה זאת?
3. כמה זה עולה לי כולל המשלוח וכולל הכול?!

mat55
10/09/08, 09:24
שלום , אני מעוניין לייבא את האייפוד נאנו דור 4 16gb עם הדפס מיוחד מאוחרה ישירות מהחנות של אפלל בארה"ב,
שמעתי על כל מיני חברות שמתעסקות ביבוא מוצרים מאר"הב אז מה דעתכם?
1. האם זה אפשרי?
2. איך אני עושה זאת?
3. כמה זה עולה לי כולל המשלוח וכולל הכול?!

1)נראה שזה אפשרי אך אני מקווה שאפל מקבלים כרטיס אשראי .
2)יש חברה שקוראים לה ushop והיא עובדת בשיתוף עם דואר ישראל, היא עוזרת לך בכך שהיא מביאה לך כתובת של המשרד שלהם בארה"ב ובעצם אתה מזמין רגיל מאפל עם כרטיס אשראי בנלאומי ופשוט כאשר מבקשים באתר של אפל כתובת מגורים אז אתה כתוב את הכתובת שלהם, ואז הם מקבלים את המוצר ושולחים אותו לארץ ובזמן כל התהליך של קבלת החבילה מאפל ושליחתה לישראל הם יהיו איתך בקשר.
אתר החברה הוא http://www.ushops.co.il/ ויש לך אפשרות לשאול אותם שאלות במשך היום בצ'אט.
3)לפי המחשבון עלויות שלהם באתר אז מחיר המכשיר כולל משלוח לישראל,מכס ותשלום לחברה שעוזרת לך הוא:

אם אתה רוצה שישלחו לך את החבילה דרך דואר ימי (מעל 3 שבועות לוקח לחבילה להגיעה) אז המחיר יהיה 251.63$ שבשקלים זה יוצא 905.16 ש"ח

יש לך אפשרות לדואר אווירי (זמן הגעה מקסימום שבוע) אז המחיר יהיה 258.63$ שבשקלים זה יוצא 930.8 ש"ח.

תבדוק עם החברה שנתתי לך אם הם יודעים אם אפל מקבלת כרטיס אשראי בנלאומי כי אני יודע שהם צריכים לדעת.

בהצלחה אחי, תגיד לא עדיף כבר להביא אייפוד טאצ' 8gb\16gb?;):p

תעדכן איך הולך,

mat55

ZakusOn
10/09/08, 13:19
לא יודע לא הכי אוהב אותו,אני מחפש נגן מוזיקה להכול בעקרון גם לספורט והטאץ יותר גדול ושברירי לדעתי ,אם אני לא טועה גם איכות השמע של הננו גבוה יותר

mat55
10/09/08, 13:25
בכל מקרה לדעתי תקנה את הישן יותר גם חמוד יותר גם יש לו אחלה של מסך וגם המחירים שלו יורדים בגלל החדש....

ZakusOn
10/09/08, 13:52
יש להם אותו מסך לא? ואני מסכים איתך הוא באמת יותר חמוד אבל לחדש יש ממשק חדש ומתקדם יותר_ואפשרויות נוספות שאין לישן כגון ה"גאון" שמרכיב לך את הפליליסט משרים שתועמים לשיר שבחרת אפשרות "המסך המתהפך" כמו בטאץ ו"שיקשוק" שמערבב לך את רשימת ההשמע. נ.ב אתה יודע אולי מה צפויי ליהיות מחירו של הישן?

mat55
10/09/08, 14:21
יש להם אותו מסך לא? ואני מסכים איתך הוא באמת יותר חמוד אבל לחדש יש ממשק חדש ומתקדם יותר_ואפשרויות נוספות שאין לישן כגון ה"גאון" שמרכיב לך את הפליליסט משרים שתועמים לשיר שבחרת אפשרות "המסך המתהפך" כמו בטאץ ו"שיקשוק" שמערבב לך את רשימת ההשמע. נ.ב אתה יודע אולי מה צפויי ליהיות מחירו של הישן?

גם בישן יש דפדוף בין אלבומים כמו בחדש, המסך רחב ככה שאין צורך בפונקציית "המסך המתהפך", שיקשוק זה נראה לי לא שימושי בכלל, תבדוק את העניין לגבי עדכון גירסא לך תדע אולי אפשר לשים על הישן את הגירסא של החדש ולגבי המחיר אין לי מושג אבל תחפש באיביי עוד שבוע את האייפוד הישן ותראה את ירידות המחירים כי אפל כבר לא תומכת בנגן הן בנרתיקים והן במכירתו.

ZakusOn
10/09/08, 15:27
קודם כל תודה לך על התמיה והעזרה , דבר שני באייבי הישראלי או האמריקאי?
ומה אתה חושב עדכון גרסא זהו דבר אפשרי ?! (המקום היחידי שאני יכול לבדוק בו הוא כאן , אני דיי חדש באייפודים הייתי קודם על נגנים אחרים כגון Zvm וiriver)
פשוט אם כן ניתן לעדכן אז באמת אין סיבה לקנות את החדש ,
(כסף לא מוצעים על העצים אז עדיף לחסוך =])

mat55
10/09/08, 15:30
אני אבדוק את הנושא ואגיד לך תשובה בטוחה:p;)

ZakusOn
10/09/08, 16:14
בקשר ליבוא זה מה שהיה רשום באתר של אפלל Address (We cannot ship to PO boxes)
האם PO BOXES היא הכוונה לכתובות שנותנים לך האתרים של היבוא?

ולמישהו יש מושג אולי על איזשהו STATE NUM בארה"ב אני רוצה לבדוק גם את עמצאות התשלום