מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : revit \ אוטוקד על מאק?

GuyDvir
27/08/08, 11:31
האם זה אפשרי?

תודה מראש
גיא

natish
27/08/08, 12:24
אוטוקאד לא עובדת על מק אלא רק על pc אם מוכן לעבור חלילה לתוכנה אחרת דוגמת ארכיקד (http://www.graphisoft.com/) - עובדת נפלא על מק וקטורוורקס (http://www.nemetschek.net/downloads/index.php) גם.
תוכל להנות מפירות המק.
יש אפשרות לעבוד עם אוטוקאד על בוטקמפ אבל אני לא ממש ממליץ לך.

GuyDvir
27/08/08, 12:43
הבעיה היא שחברה שלי לומדת עיצוב ובמכללה שלה לומדים על אוטוקד ורביט.. השאלה היא אם הקבצים והתוכן פועלים באותה צורה או שזה בעיה לפתוח קבצים של אוטוקד עם התוכנות שצינת..?

שוב, תודה מראש.
גיא

natish
27/08/08, 12:50
הבעיה היא שחברה שלי לומדת עיצוב ובמכללה שלה לומדים על אוטוקד ורביט.. השאלה היא אם הקבצים והתוכן פועלים באותה צורה או שזה בעיה לפתוח קבצים של אוטוקד עם התוכנות שצינת..?

שוב, תודה מראש.
גיא

כן זו בעיה... אוטוקאד שומרת את הקבצים שלה בפורמט ייחודי ואני לא מספיק "מיודד" עם התוכנה בכדי לומר לך אם אפשר לייצא את הקבצים לתוכנות אחרות.

בעיקרון תמיד אפשר להשתמש בבוטקמפ אבל זה לא הכי מומלץ מהסיבה שאם יש בעיה אז לא תהיה לך תמיכה רשמית מכיוון שאפל לא תומכים בוינדוז שמותקנים על מקים.

OmerS
27/08/08, 13:09
אוקיי אז ככה.

אני עובד עם אוטוקאד מלא כי אני לומד ארכיטקטורה.

אפשר לייצא את הקבצים לארכיקד ואפשר גם לקבל רישיון חינם לסטודנטים מ- Grisoft שהיא בעצם המפתחת של ארכיקאד..

אבל לא נוח לי כל כך לעבוד איתה וברגע זה אני מתקין Vista עם Vmware על המק ואני אעדכן אותך איך הכל עובד ביחד בימים הקרובים..

ובעקרון Vectorworks היא אחת התוכנות הטובות בעולם ככה שהיא יכולה לנסות להתאים את הלימודים שלה לתוכנה הזו שהיא לא רואה את ה- Ravit

GuyDvir
27/08/08, 16:25
אני בטוח שיש תוכנות הרבה יותר טובות מרביט אבל שוב הבעיה היא הלימודים, אני לא חושב שיתנו לה להגיש את העבודות מתוכננות על תוכנה אחרת...

בכל מקרה תודה על העצה ואני מחכה לעדכונים בקשר לויסטה.... :)

תודה

OmerS
28/08/08, 22:04
אני בטוח שיש תוכנות הרבה יותר טובות מרביט אבל שוב הבעיה היא הלימודים, אני לא חושב שיתנו לה להגיש את העבודות מתוכננות על תוכנה אחרת...

בכל מקרה תודה על העצה ואני מחכה לעדכונים בקשר לויסטה.... :)

תודה

אוטוקאד עובדת מצויין!

GuyDvir
29/08/08, 11:53
רב תודות על העידכון :)