מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : @@@@@תלונה על אחת הפעולות של המנהלים!@@@@

aigent007
24/08/08, 01:56
אני משתגע!
נמאס לי!
זה לא ייתכן!

אם תשימו לב...תיראו שיש כאן המון המון המון פוסטים שנסגרים!!!
הבעיה היא שרובם ללא הצדקה! סתם למנהלים מתחשק להרוס מצב רוח לאנשים כמוני...!!!

כבר כתבתי הודעה פרטית למנהלים בעבר...ובגלל שאין לי כוח לכתוב את זה שוב...(וזה לא שווה את ההשקעה = הרי גם האשכול הזה ייסגר...)
לכן אני פשוט מעתיק את ההודעה הפרטית ששלחתי לאחד המנהלים בזמנו...:

הודעה ראשונה :

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=26952

מה? מה אתה מסטלבט? למה ננעל?
לא כולם "גאונים" כמוך....ואני אישית הייתי מעוניין לראות תגובות של אנשים ככה שאני אלמד מה לעשות ומה לא....

ולא אל תגיד לי "תעשה חיפוש"
כי בכל יום לאנשים אחרים קורים מקרים שונים...ובעיות חדשות נוצרות ככה שלהגיד "תעשה חיפוש" זה כמו להגיד לנשיא המדינה "תעשה חיפוש בהיסטוריה, וכך תדע מה לעשות כדי למנוע מלחמות"

לומדים מטעויות וכרגע מנעת ממני ללמוד מהטעות של הבן -אדם.

לדעתי זה נעילת אשכול זה היה מעשה לא הכרחי ולא מוצדק.

הודעה שניה:

למה/מדוע/מאיזו סיבה אשכול זה נסגר?!?!?!?!?!

לבן-אדם יש בעיה, במקום לפתור> נועלים אשכול.
זה נקרא יחס מקצועי? רק בגלל שלא שינה כותרת?
לבן אדם נשבר המסך של האייפון (אני הייתי משתגע!!!!)

אני לא מערער בסמכותך או החלטתך...

אבל ישנה שאלה שעולה לראשי:
למה אשכול זה ננעל?!?! בקשה לסיבה טובה...כי אם זה כותרת: אני יכול להראות לך 50 אשכולות עם כותרת לא לעניין אבל מה.....שלא ננעלו....

הודעה שלישית:

אני מתלונן על הדיון הנ"ל:
http://www.iphones.co.il/forum/showt...t=40844&page=2

אני מאמין שלכולנו יש זכות להגיב בפורום...
ובדיון זה נלקחה זכות זו מידי עליידך...
אני מבקש אפשרות שאשכול שלא מוצא חן בעיני המנהלים ינהל לאחר 24 שעות....

כי יש אנשים שאין להם זמן להיות בפורום כל היום...וכשיוצא להם בלילות, אז הם גם לא יכולים להגיב?

בדיון הנ"ל רציתי מאוד להגיב....אך לא יכולתי...ואני לא רואה סיבה מוצדקת לכך....
כי אומנם אנחנו נגד גניבות....אבל למה אסור לדבר על גניבות?!?!?!

זה כמן שבן אדם יגיד שהוא רוצה להרוג מישהו.....בגלל זה להכניס אותו לכלא? בגלל שהוא רוצה?!?!?
אותו דבר פה.....אנשים מתחילים לדבר על הגניבה....וישר סוגרים את הדיון...

אשמח אם תקח לתשומת לבך!

יש עוד אבל נמאס לי לכתוב עוד...

עכשיו היתה הודעה שבה התלוננתי בפומבי על סגירת אשכול...
ואותו המנהל טען שנעל את האשכול מסיבה טובה...
אבל ברגע שהסברתי לו חתיכת פירוט שמצדיק את פתיחת האשכול הנוסף... נחשו מה?........אין תגובה + נעלו את האשכול... אז הנה האשכול: http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=43228&page=4 שימו לב לתגובה הארוכה שלי......(תחשבו כמה זמן לקח לי לכתוב אותה....) ואז תיראו את התגובות של השאר... תחשבו כמה זמן הם כתבו את ההודעות שלהם...(הייתי מספיק לכתוב את שתיהן בפחות מחצי דקה) שימו לב לזילזול......כתבתי תגובה ארוכה ומאוד מפורטת....והם כתבו הודעות קטנות ולא קשורות לנושא ובזמן שחיכיתי לתשובה או התנצלות או סתם תגובה מה מהמנהל שאליו פניתי הם פשוט נעלו את הנושא ללא שום הצדקה!!! הנה עוד כמה נושאים שמאוד רציתי להגיב עליהם אבל לא נתנו לי את האפשרות..: http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=48232 http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=48138 http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=48046 http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=47868 http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=47638 http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=46748 http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=46053 http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=45560 http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=44139 http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=43889 http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=43221 http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=42366 אז בקשתי היא יחידה... אני לא מבקש לשנות את הנהלים....לא מבקש לשנות את החוקים....לא מבקש לשנות את הפורום.....לא מבקש לשנות את העולם.....רק דבר אחד אני מבקש... שברגע שטרמי או כל מנהל אחר ירצה לנעול אשכול כלשהו.....שישאיר הודעה..... משהו כמו: "האשכול הנ"ל יינעל עוד 24 שעות - אלא אם כן יובאו נימוקים המצדיקים את הישארותו של האשכול פתוח" תוכן הודעה זו בא להסביר את דעתו של כותב ההודעה, ומטרתו אינה פגיעה בשום דרך במעמד המנהלים או בסמכותם. תודה רבה על תשומת הלב.

עריכה:
למה תוכן חלקי של הודעה זו נמחק?!?!?!ועוד ללא שום הודעה?!?!?
יכולתם להודיע לי לפחות!!!

תודה מראש

stinger_04
24/08/08, 02:06
משהו כמו: "האשכול הנ"ל יינעל עוד 24 שעות - אלא אם כן יובאו נימוקים המצדיקים את הישארותו של האשכול פתוח"

תוכן הודעה זו בא להסביר את דעתו של כותב ההודעה, ומטרתו אינה פגיעה בשום דרך במעמד המנהלים או בסמכותם.

תודה רבה על תשומת הלב.

מסכים לגמרי, אני גם ראיתי רק היום הרבה כאלה שננעלו בגלל כותרת....מה הבעיה להגיד לבן אדם תשנה כותרת...????
לא כל אחד מצטרף לפורום וישר מכיר את החוקים ולא כל אחד יודע שיש חוקי הפורום !!! לא כל אחד הוא מר אינטנרנט...
ואגב זה הרבה יותר מכוער שהפורום מפוצץ באשכולות נעולים וחסומים ואז אתה לא יודע מה רלוונטי ומה לא בפורום הזה....

eliyahu2008
24/08/08, 02:15
זה גם מה שאני עשיתי היום למישהו שפתח פוסט על זה שננעל לו המכשיר פשוט עזרתי לו ולמטה רשמתי לו אחי פעם הבאה תרשום כותרת עינינית יותר ואחר נכנסתי לפוסט שוב ונעלו לו תפוסט והבנאדם חדש
זה בכלל לא בסדר מה שעושים פה המנהלים במיוחד טרמינטור

eliyahu2008
24/08/08, 02:33
תאמת המנהל הכי טוב לפי דעתי זה אורן

Remo
24/08/08, 03:01
תאמת המנהל הכי טוב לפי דעתי זה אורן

לא נכון, תות הכי טובה.

eliyahu2008
24/08/08, 03:09
האמת לא נתקלתי בה אבל רק עכשיו ראיתי הודעה שלה באיזה פוסט והיא נראת ממש נחמדה

omegascript
24/08/08, 10:44
כולם טובים, פשוט תלוי באיזה מצברוח תופסים אותם.

aigent007
24/08/08, 14:35
נראה לי פיספסתם את הנקודה....

djburekas
24/08/08, 16:09
טרמינטור מתיחס בזלזול ומקלל בפרטי
קרא לי ילד כאפות לדוגמא ועוד קללות שלא נכנתוב אותם כאן.

olina
24/08/08, 16:41
אני לא כותב הרבה אבל הפעם אני מרגיש שאני חייב להסכים עם רוח הדברים של aigent007
מאז מלחמת העברית נראה כאילו נוצרה איבה בין המנהלים לחברי הפורום וישנם כמה מנהלים שעושים
ככל העולה על רוחם בפורום, כולל מחיקה או נעילה של פוסטים.
אני מסכים שיש לשמור על הסדר בפורומים אבל אסור לשכוח שלא כולם ותיקים ולא כולם מכירים את הכללים
הנוקשים של הפורום אז אפשר להעיר, לגעור, אפילו להזהיר אבל לא למחוק או לנעול בצורה שרירותית כזאת.
אנחנו אמנם ישראלים אבל בכל זאת - קצת סבלנות, כולנו פה אחד בשביל השני.

Maor.S
24/08/08, 17:58

שאלה ראשונה - בן כמה אתה?
שאלה שנייה - מה רשמת שהוא קרא לך ככה ??

chovav
24/08/08, 19:03
לסוכן 007

איני נמנה עם המנהלים ותגובתי אליך מיועדת לכלל המשתמשים בפורום
אינך היחיד המתלונן וכן לרבים ישנה בעיה דומה לכתוב שציינת באשכול זה.
כמות המשתמשים גדולה מאוד וכמות הנושאים גדלה בהתמדה. בפורום זה כמות האשכולות
הנכתבים מידי יום אינה יחסית לכמות המנהלים האמורים להשתלט על כמות המידע העצומה
הנכתבת מידי יום.
כוותיק בפורום יכול אני לומר שהמנהלים עושים עבודתם נאמנה לנותן השרות ולבעלים אלי וזאת ע"מ שניתן יהיה
לקבל מידע רלוונטי בחיפוש, לפעמים ישנם חריגות שמהם חלק קטן מהחברים בפורום סובלים מנעילת אשכולות.
המטרה ברורה והיא ייעול וזרימת המידע אלינו המשתמשים ושמירת הכללים בפורום כדי שהנאתינו תשתפר בדליית מידע רלוונטי לשימושינו האישי.
לגבי נעילת אשכולות עקב תקריות אישיות עם המנהלים או חריגות מעבר למקובל - יש את אלי ובשיקולו ניתן יהיה לשנות את התנהגות המנהל ולקבל קורת רוח בעת קריאה או מתן עזרה לחברים.
למד מאמרתו של נפוליון.
צבא של עכברים עליהם מפקד אריה יכול לעשות יותר מצבא של אריות עליו מפקד עכבר.....
בשורות טובות

kapaia
24/08/08, 19:17
יש פורום מדברים על הכול
הכול זה נכון,אבל כנראה הכול באיפונס שונה מהכול שלנו

terminator
24/08/08, 19:36
אתם חוזרים על אותם דברים כל הזמן,לא נמאס לכם??
ביום שאתם המשתמשים תבינו את החוקים כמו שצריך לא תהיה סיבה לנעול פוסטים.
לא יפתחו פוסטים כפולים,תהיה לאשכול כותאת עיניינית,לא תפרסמו תכנים פרוצים והכל יהיה ורוד,אבל אתם מתקשים להבין את החוקים ורוצים שנבין אותכם,זאת קצת בעיה.
אני לא ירשום למישהו באשכול שישנה כותרת ויחזור לאשכל אחרי 24 שעות כדי לראות אם הוא שינה כותרת או לא,למה מה אני גננת?אני צריך לרדוף אחרי המשתמשים?ממש לא.
שהמשתמש יבוא יראה את הפוסט שלו נעול ויבין לבד שהכותרת לא הייתה בסדר ושיחכה שוב שיענו לו על השאלה.אני לא ירדוף אחרי אף אחד!
בלי קשר שאתם שואלים את אותם דברים מיליון פעם ומתעצלים לחפש.מי שמתעצל בעיה שלו,יש בפורום הכל בהקשר להכללל!מי שממהר ואין לו זמן לחפש שלא יתפלא אם יראה את הפוסט שלו נעול ויהיה רשום שם לבצע חיפוש.
למשתמש djburekas חבל שאני יחזור אחורה ואני יוציא אותך קטן פה לפי כל הפורום,ואם ילד כאפות זאת קללה אז כנראה שעוד לא התבגרת מסיפיק כדי לדעת מזה קללה.
הפוסט הזה מיותר כי אתם לא מחדשים לנו פה כלום,תיישמו את החוקים והכל יהיה נעים יותר לשני הצדדים.

politin
24/08/08, 19:54
טרמינייטור נראה לי שלקחת את זה קצת קשה מידי
אתה שוכח משהו אחד חשוב
זה כולה פורום!!
זה לא משטר נאצ-י או לא יודע מה (להבדיל אלפי הבדלות כמובן)
גם אם אנשים ברגע של טירוף כשקורה משהו לאייפון פותחים נושא בבקשה לעזרה, לא צריך ללכת עם הראש בקיר וישר לנעול רק כי פעם כבר פתחו נושא דומה
ברגע שהראש שלכם יהיה קצת יותר פתוח, אם זה להערות של הגולשים (כמו זאת למשל), ותהיו קצת פחות עצבניים ולא עם אצבע קלה על ההדק ("הדק הנעילה"), תאמין לי שהדברים ייראו אחרת
אני גם מנהל פורום, תאמין לי שאני יודע בדיוק מה זה וכמה כאב ראש ומציק משתמשים יכולים להיות לפעמים
אבל צריך ללמוד להרפות ולא לקחת דברים כל כך קשה
שוב - כולה פאקינג פורום.

rikoo
24/08/08, 20:03

מה אתה באמת הייתה ילד כאפות ?

מה אתה לוקח ללב כל דבר שאומרים לך

ואיזה קללות אמר לך טרמי חובת הוכחה עלך לא על טרמי עם בכלל קילל אותך

SGA
24/08/08, 20:44
אני יודע שזה קצת ארוך, אבל זה שווה קריאה.

אני רוצה להתייחס באופן כללי על התנהגות האנשים והמנהלים.

בתור מישהו שיושב הרבה על הפורום וקורא הרבה ורואה הרבה ויכוחים כאלה, אני רואה איזה משהו מאוד בולט שאני חייב לציין אותו.

יש הרבה בלגאן בפורום. והרבה מנהלים, בעיקר טרמינטור, נאבקים כדי לשמור על הסדר בעוד שהם משתדלים לתת את המענה הטוב ביותר לחברי הפורום.

הבעיה מתחילה כשיש הרבה נושאים שחוזרים על עצמם, הרבה אנשים ששואלים שאלות לא רלוונטיות במקומות לא נכונים, ועוד חברה "נחמדים" שפותחים הרבה אשכולות עם אותה שאלה. לפעמים פעם בכל פורום, לפעמים כי לא ענו להם קודם, וזה פשוט מחרפן.

ואז בשלב מסויים הסבלנות הולכת לאיבוד ולא תמיד נועלים את הפוסט מהסיבות הכי מוצדקות כי בקריאה ראשונה עושה רושם שיש הצדקה אבל בבדיקה לעומק מבינים שאין. אבל עם כל הבלגאן שכבר יש, למי יש כוח להכנס לעומק לכל אשכול או הודעה?

ואז אנשים מתעצבנים שנועלים להם את האשכול ומוחקים להם הודעות וכו'...

גם לי קרה, באופן דומה, שהעלבתי בטעות מישהו שכתב כתבה יפה מאוד, רק כי נמאס לי מכל מיני אנשים שמביאים כתבות לא רלוונטיות מנענע או אתרים אחרים שחצי מהן בכלל לא מדוייקות ואח"כ צריך להתמודד עם ים השאלות של משתמשים שמנסים להבין מה באמת הולך ומתעקשים ש"בכתבה הזאת כתוב ככה".

כולנו בסה"כ בני אדם. ובני אדם טועים. מה שחשוב זה לדעת להודות בטעות כשצריך ולהעמיד אדם על טעותו כשרלוונטי.

קרה לי ששלחתי הודעות פרטיות לאנשים במטרה לעזור ונעניתי בגידופים ויחס שאומר עליו רק שאינו הולם. חשוב לזכור במקרים כאלה לא להדרדר לרמה שלהם ולהבהיר להם שהתנהגות כזאת ושפה כזאת אינה מקובלת. אם רלוונטי, אפשר גם להתלונן במקום הנכון כדי שהודעה מעליבה תמחק.
הנה תגובה שלי לדוגמא ממקרה כזה:

אם התגובה שלך להודעה הזאת היא באותה רוח של התגובה האחרונה שלך, אין טעם שתגיב <..............> תודה ולהתראות

כדאי שכולנו נזכור שיחס גורר יחס. אם לא ניתן לזה להדרדר לאלימות מילולית, הקללות והגידופים ייעצרו במקום. ולכולנו יהיה הרבה יותר נחמד ונעים לחלוק מידע, ולהרחיב את קהילת האייפון.

כמה נקודות למחשבה...

politin
24/08/08, 21:19

בתור מישהו שיושב הרבה על הפורום וקורא הרבה ורואה הרבה ויכוחים כאלה, אני רואה איזה משהו מאוד בולט שאני חייב לציין אותו.

יש הרבה בלגאן בפורום. והרבה מנהלים, בעיקר טרמינטור, נאבקים כדי לשמור על הסדר בעוד שהם משתדלים לתת את המענה הטוב ביותר לחברי הפורום.

הבעיה מתחילה כשיש הרבה נושאים שחוזרים על עצמם, הרבה אנשים ששואלים שאלות לא רלוונטיות במקומות לא נכונים, ועוד חברה "נחמדים" שפותחים הרבה אשכולות עם אותה שאלה. לפעמים פעם בכל פורום, לפעמים כי לא ענו להם קודם, וזה פשוט מחרפן.

ואז בשלב מסויים הסבלנות הולכת לאיבוד ולא תמיד נועלים את הפוסט מהסיבות הכי מוצדקות כי בקריאה ראשונה עושה רושם שיש הצדקה אבל בבדיקה לעומק מבינים שאין. אבל עם כל הבלגאן שכבר יש, למי יש כוח להכנס לעומק לכל אשכול או הודעה?

גם לי קרה, באופן דומה, שהעלבתי בטעות מישהו שכתב כתבה יפה מאוד, רק כי נמאס לי מכל מיני אנשים שמביאים כתבות לא רלוונטיות מנענע או אתרים אחרים שחצי מהן בכלל לא מדוייקות ואח"כ צריך להתמודד עם ים השאלות של משתמשים שמנסים להבין מה באמת הולך ומתעקשים ש"בכתבה הזאת כתוב ככה".

כולנו בסה"כ בני אדם. ובני אדם טועים. מה שחשוב זה לדעת להודות בטעות כשצריך ולהעמיד אדם על טעותו כשרלוונטי.

קרה לי ששלחתי הודעות פרטיות לאנשים במטרה לעזור ונעניתי בגידופים ויחס שאומר עליו רק שאינו הולם. חשוב לזכור במקרים כאלה לא להדרדר לרמה שלהם ולהבהיר להם שהתנהגות כזאת ושפה כזאת אינה מקובלת. אם רלוונטי, אפשר גם להתלונן במקום הנכון כדי שהודעה מעליבה תמחק.

כדאי שכולנו נזכור שיחס גורר יחס. אם לא ניתן לזה להדרדר לאלימות מילולית, הקללות והגידופים ייעצרו במקום. ולכולנו יהיה הרבה יותר נחמד ונעים לחלוק מידע, ולהרחיב את קהילת האייפון.

כמה נקודות למחשבה...
הכל תלוי בגישה.
אני עזרתי פה בפרטיות ומחוץ לפורום ללא מעט אנשים
ואף פעם לא נגררתי לקללות או חוסר כבוד ממישהו שעזרתי לו (כמו שאתה כתבת שקורה)
אני לא מכיר אותך ואני אומר את המשפט הבא בכלליות - אם עוזרים אבל עם גישה של אין כח ואין עצבים, מרגישים את זה, ומהר מאוד זה יכול להיגרר למילים לא יפות.

ולגבי מנהלים
כמו שאמרתי, אני מנהל (אדמין יותר נכון) בפורום, ויש תחתיי לא מעט מנהלים.
הדבר העיקרי שאני מנסה להחדיר להם זה דוגמא אישית
ברגע שמנהל ידבר בכבוד לגולשים ולא יעבור על החוקים בעצמו - גם הגולשים הרגילים ידברו בכבוד ולא יעברו על החוקים (כמובן שלא ב100% כי תמיד יש את היוצאים מן הכלל, אבל הכמות תרד משמעותית).
הדוגמא האישית שיש בפורום מבחינת צורת דיבור וכבוד לגולשים כאן צריכה להשתמש משמעותית (וזה בעדינות)
אני אומר לך את זה מתוך ניסיון של 4 שנים בערך בתור אדמין בפורום גדול יחסית
דוגמא אישית מביאה שינוי.

SGA
24/08/08, 22:07
הכל תלוי בגישה.
אני עזרתי פה בפרטיות ומחוץ לפורום ללא מעט אנשים
ואף פעם לא נגררתי לקללות או חוסר כבוד ממישהו שעזרתי לו (כמו שאתה כתבת שקורה)
אני לא מכיר אותך ואני אומר את המשפט הבא בכלליות - אם עוזרים אבל עם גישה של אין כח ואין עצבים, מרגישים את זה, ומהר מאוד זה יכול להיגרר למילים לא יפות.

ולגבי מנהלים
כמו שאמרתי, אני מנהל (אדמין יותר נכון) בפורום, ויש תחתיי לא מעט מנהלים.
הדבר העיקרי שאני מנסה להחדיר להם זה דוגמא אישית
ברגע שמנהל ידבר בכבוד לגולשים ולא יעבור על החוקים בעצמו - גם הגולשים הרגילים ידברו בכבוד ולא יעברו על החוקים (כמובן שלא ב100% כי תמיד יש את היוצאים מן הכלל, אבל הכמות תרד משמעותית).
הדוגמא האישית שיש בפורום מבחינת צורת דיבור וכבוד לגולשים כאן צריכה להשתמש משמעותית (וזה בעדינות)
אני אומר לך את זה מתוך ניסיון של 4 שנים בערך בתור אדמין בפורום גדול יחסית
דוגמא אישית מביאה שינוי.

תאמין לי שכשאני עוזר למישהו, או שולח לו הודעה פרטית, אני משקיע מחשבה לפחות כמו שהשקעתי בהודעה האחרונה שכתבתי. וזה קורה שאנשים לא ממש אוהבים תמיד את מה שאתה אומר. ובעיקר כשמדובר בילדים, הם יכולים מהר מאוד להתחיל לגדף.

ואני יכול להגיד, בתור (מה זה משנה בתור מה? בתור בן אדם) שגם ביקורת צריך לדעת להעביר.
אם אתה מעביר אותה מהכיוון של "אני צודק, אתם טועים תעשו מה שאני אומר", תקבל תשובה שונה לחלוטין מאשר אם תציין את הדברים הטובים שנעשים, ותבקש לשפר נושאים שמפריעים לך.
(כמובן שהדוגמא מוקצנת במעט בכדי להבהיר את הנקודה :))

גם האמירה הזאת, נאמרה באופן כללי ולא אליך...

וחשוב לזכור שאנחנו בני אדם שעושים לפעמים טעוית. וגם אם עשינו, אפשר לסלוח.
במיוחד כשמדובר בדברים כאלה פעוטים כמו כמה הודעות באיזה פורום כלשהו.

אם שמעת חדשות, אתה בטח יודע שאיזה סמנכ"ל כספים מעל בכספי החברה במיליוני שקלים. והוא עכשיו במעצר, לא יכול להסתכל למשפחה שלו בעיניים, כל החיים שלו ושל המשפחה שלו נהרסו כליל.
זה עניין רציני.
מה שקורה פה בפורום...קצת פרופורציה בבקשה.

Maor.S
24/08/08, 22:13
לא יפתחו פוסטים כפולים,תהיה לאשכול כותאת עיניינית,לא תפרסמו תכנים פרוצים והכל יהיה ורוד,אבל אתם מתקשים להבין את החוקים ורוצים שנבין אותכם,זאת קצת בעיה.
אני לא ירשום למישהו באשכול שישנה כותרת ויחזור לאשכל אחרי 24 שעות כדי לראות אם הוא שינה כותרת או לא,למה מה אני גננת?אני צריך לרדוף אחרי המשתמשים?ממש לא.
שהמשתמש יבוא יראה את הפוסט שלו נעול ויבין לבד שהכותרת לא הייתה בסדר ושיחכה שוב שיענו לו על השאלה.אני לא ירדוף אחרי אף אחד!
בלי קשר שאתם שואלים את אותם דברים מיליון פעם ומתעצלים לחפש.מי שמתעצל בעיה שלו,יש בפורום הכל בהקשר להכללל!מי שממהר ואין לו זמן לחפש שלא יתפלא אם יראה את הפוסט שלו נעול ויהיה רשום שם לבצע חיפוש.
למשתמש djburekas חבל שאני יחזור אחורה ואני יוציא אותך קטן פה לפי כל הפורום,ואם ילד כאפות זאת קללה אז כנראה שעוד לא התבגרת מסיפיק כדי לדעת מזה קללה.
הפוסט הזה מיותר כי אתם לא מחדשים לנו פה כלום,תיישמו את החוקים והכל יהיה נעים יותר לשני הצדדים.

טרמי צודק 100% !
הוא עושה את ה"עבודה" שלו .
אתם צריכים להגיד לו תודה בכלל על זה שהוא עוזר לכם .
זה שהוא נועל לכם פוסטים ומוחק הודעות זה לא משהו אישי נגדכם זה פשוט כללי הפורום !
במקום להתלונן פה על מנהלים שעושים את "עבודתם " נאמנה .
תחשבו על מה שאתם עשיתם . עברת על חוקי הפורום ? קיבלת עונש !
אף אחד לא משלם בשביל לעבוד אלא הם עושים את זה בהתנדבות !
תעריכו אות זה !.

politin
24/08/08, 22:28
טרמי צודק 100% !
זה שהוא נועל לכם פוסטים ומוחק הודעות זה לא משהו אישי נגדכם זה פשוט כללי הפורום !
תעריכו אות זה !.
כמה דברים
זה קצת ארוך אבל תקרא הכל בבקשה
1.
אתם צריכים להגיד לו תודה בכלל על זה שהוא עוזר לכם
אני לא מעט בפורום הזה ועוקב אחרי הרבה מאוד נושאים
לא זוכר שראיתי נושאים שהוא עזר.. יכול להיות שיש אבל ממש מעט
אבל כמו שאמרת.. ה"עבודה" שלו היא לשמור על הסדר והחוקים, ולא לעזור.
ככה שלהגיד לו תודה על זה שהוא עוזר? משפט לא חכם במיוחד

2. לגבי ה"לעבור על חוקי הפורום"
יש לעבור ויש לעבור
לא צריך ללכת כמו סרגל ועם הראש בקיר
יש אשים שעוברים על החוקים בזה שהם מנסים לעזור לאנשים אחרים
ויש אנשים שעוברים על החוקים בזה שהם מדברים מלוכלך או עושים דברים בכוונה

תסכים איתי שבנאדם שעבר על חוקי הפורום (מחוסר מודעות לזה שאסור לתת לינקים פרוצים), בזמן שהוא ניסה לעזור לשאר הגולשים כא בפורום,
צריך לקבל אזהרה בלי איומים והתנפחויות.
הנה הדוגמא שלי:
על הנושא הזה:
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?p=285177#post285177

קיבלתי את האזהרה הזאת:

Reason:
-------
עבר על כללי הפורום

זה סתם גורם לספאם בפורום ונמאס לי מזה.
פעם הבאה שאתה תפרסם שיש לך וכולם יתחילו לרשום בפורום "שלח לי לינק" אתה עף מהפורום,שלא תגיד שלא אמרתי.

אתה חושב שהצורת דיבור וה"איום" הזה מגיעים לי על זה שבסה"כ ניסיתי לעזור לשאר הגולשים ולא ידעתי שאסור לפרסם לינקים לתוכנות לא חוקיות?
בטח ובטח שלא הייתה לי שום אזהרה לפני כן (בנאדם שכבר הזהירו לפני ושוב עבר על החוקים - סבבה, מבין. אבל בנאדם בלי אזהרות?)

מה היה קורה את האזהרה הזאת הייתה מנוסחת בצורה הזאת למשל?

Reason:
-------
עבר על כללי הפורום

תקרא בבקשה שוב את חוקי הפורום. פירסום לינקים פרוצים אסור בפורום.

לא צריך ישר להתנפח כמו טווח ולהתחיל עם איומים.
תאמין לי שאם הייתי מקבל אזהרה בניסוח דומה, לא רק שלא הייתי נגרר לכל ה"ריב" עם טרמינייטור, אלא גם הייתי אומר לו "וואלה צודק, טעות שלי, לא יקרה יותר".

הכללל תלוי בגישה. הכל.

3. התנדבות?
להזכיר לך שגם אנחנו (אלה שעוזרים פה לשאר הגולשים) עוזרים בהתנדבות לא מקבלים על זה כלום?
אתה אומר "תעריכו את זה!"
אז אני שואל - למה את ההתנדבות שלנו המנהלים לא מעריכים?!

dooby
24/08/08, 22:47
אני אקצר בדברי כי יש לי עוד 100000001 דברים לעשות.

כאשר אני עונה בקצרה על סיפור ארוך ומעניין זה מכיוון שאני קצר בזמן.

מאחורי כל משתמש בפורום יש אדם עם רגשות ולפעמים גם כעסים.
כל המנהלים וחלק גדול מהגולשים בפורום מנסים לעזור בפתרון תקלות, בסידור הפורום ובכתיבת כתבות.
כולם עושים עבודה מצוינת, ואני לא חושב שיש צורך להגרר לויכוח.

דרך אגב,
כל פוסט שכולל את המילה נ... (עפ"י politin) נגמר לא טוב.
אני מבקש לא להשתמש במילה הזאת יותר.

politin
24/08/08, 22:53
דרך אגב,
כל פוסט שכולל את המילה נ... (עפ"י politin) נגמר לא טוב.
אני מבקש לא להשתמש במילה הזאת יותר.
לא ממש הבנתי את ה"לא נגמר טוב"
הנושא לא "הידרדר" בגלל המילה הזאת

אבל סבבה אין בעיה, אני לא אשתמש בה יותר בפורום..

aigent007
24/08/08, 23:12
לסוכן 007

הנכתבת מידי יום.
כוותיק בפורום יכול אני לומר שהמנהלים עושים עבודתם נאמנה לנותן השרות ולבעלים אלי וזאת ע"מ שניתן יהיה
לקבל מידע רלוונטי בחיפוש, לפעמים ישנם חריגות שמהם חלק קטן מהחברים בפורום סובלים מנעילת אשכולות.
המטרה ברורה והיא ייעול וזרימת המידע אלינו המשתמשים ושמירת הכללים בפורום כדי שהנאתינו תשתפר בדליית מידע רלוונטי לשימושינו האישי.
לגבי נעילת אשכולות עקב תקריות אישיות עם המנהלים או חריגות מעבר למקובל - יש את אלי ובשיקולו ניתן יהיה לשנות את התנהגות המנהל ולקבל קורת רוח בעת קריאה או מתן עזרה לחברים.
למד מאמרתו של נפוליון.
בשורות טובות

דבריך היו נכונים ומלאי אשראה....

אבל...הם לא פתרו את הבעיה...(מה שהיה צפוי..)
אבל הם אפילו לא ענו אל שאלתי....או לא נתנו עצה לפיתרון אפשרי...

כי הבעיה שלי היא נעילת אשכולות לא מוצדקת ואי התחשבות טוטאלית בי...ואולי בעוד אנשים...

המשפט הראשון נכון בהחלט...

כן....נמאס לי!!! זאת בדיוק הסיבה בגללה פתחתי אשכול זה!!!
ואתה יודע מה הסיבה היחידה שבגללה אנחנו חוזרים על אותם הדברים???
אתה! בדיוק אתה...
ומצטער שזה נשמע רע...(לא באלי שוב לקבל הודעה פרטית....ואני מצוטט : "קיבלת באן"
- הדבר הראשון שאמרתי כשקיבלתי את זה הוא : למה? אין איזו אזהרה קודם?!?)
ובחזרה לנושא...
אנחנו פותחים נושא....אתה (או כל מנהל אחר) רואה אותו (לעיתים קרובות מאוד) נועל אותו ללא סיבה מוצדקת...וזאת כאשר יש המון אנשים כמוני שרק חזרו מהעבודה, רצים מייד למחשב.....נכנסים דבר ראשון לפורום בתקווה שעוד לא ננעלו נושאים שלא ראינו..
וכתוצאה מכך...אתם מאלצים אותי לכתוב הודעה שבה אני מתלונן על פוסט שנסגר ללא סיבה מוצדקת...(דוגמה אישית לפוסט כזה נתתי בתחילת הפוסט הנ"ל...)
אם חשבתם שפה הכל נגמר...אז מצפה לכם הפתעה....
כי זה שפתח את הפוסט שנסגר....לא קיבל תשובה...או רצה להמשיך בדיון...וכדי לממש את רצונו....פתח עוד פוסט.....וכאן אתה בא...(טרמי או כל מנהל אחר...)...וסוגר אותו ללא סיבה...ואז בא המשפט המפורסם של מלכת אנגליה....או שנסתפק במשפט המפורסם (יחסית לפוסטזה) של אדון "המחסל" או טרמי....:

ואז שוב:
זה שפתח את הפוסט שנסגר....שוב לא קיבל תשובה...או שוב רצה להמשיך בדיון...וכדי לממש שוב את רצונו....פתח שוב עוד פוסט.....וכאן אתה בא שוב...(טרמי או כל מנהל אחר...)...וסוגר אותו שוב ללא סיבה...ואז בא שוב המשפט המפורסם של מלכת אנגליה....או ששוב נסתפק במשפט המפורסם (יחסית לפוסט זה) של אדון "המחסל" או טרמי....:

ואז שוב:
זה שפתח את הפוסט שנסגר....שוב לא קיבל תשובה...או שוב רצה להמשיך בדיון...וכדי לממש שוב את רצונו....פתח שוב עוד פוסט.....וכאן אתה בא שוב...(טרמי או כל מנהל אחר...)...וסוגר אותו שוב ללא סיבה...ואז בא שוב המשפט המפורסם של מלכת אנגליה....או ששוב נסתפק במשפט המפורסם (יחסית לפוסט זה) של אדון "המחסל" או טרמי....:

ואז שוב....

ואתה יודע מה....המשפט המפורסם (יחסית לפוסט זה) שלך באמת קיבל כוח...ומשמעות....הוא באמת נכון..
ואתה צודק....באמת נמאס לנו.................................אבל זו לא סיבה לוותר....נכון.....וכפי שהספרטנים(מי שמכיר את הסיפור של ספרטנים) לא וויתרו על מה שהתאמצו עבורו.....(החופש) כך גם אנחנו לא מוותרים למרות שבאמת נמאס...
ומכאן באים יותר ויותר פוסטים שנפתחים ע"י משתמשים שהפוסטים שפתחו, נסגרו...והם לא קיבלו תשובה או רצו להמשיך בדיונם...ולכן הם רוצים לממש את רצונם....

ומכאן אני בוחר להמשיך את תגובתי אל:

כמה נקודות למחשבה...

בדיוק....

יחס גורר יחס

אתם יודעים מה מאפיין מפקד טוב? אחד הסעיפים הוא קבלת החלטה בהתחשב בכל הגורמים האפשריים ובכל התוצאות האפשריות....

ושימו לב.....למה אנשים פותחים פוסטים (עפ"י ההשקפה שלי)
כי ננעלים פוסטים....
אז אם נעצור שנייה.....ונחשוב על התוצאה הרצויה..ונתחשב בגורמים....יכול להיות שלפחות מישהו נוסף אחד יגיע למסקנה כמו שלי:

לסוכן 007

הנכתבת מידי יום.
למד מאמרתו של נפוליון.
בשורות טובות

כי הבעיה שלי היא נעילת אשכולות לא מוצדקת ואי התחשבות טוטאלית בי...ואולי בעוד אנשים...

אתה! בדיוק אתה...
ובחזרה לנושא...
אנחנו פותחים נושא....אתה (או כל מנהל אחר) רואה אותו (לעיתים קרובות מאוד) נועל אותו ללא סיבה מוצדקת...וזאת כאשר יש המון אנשים כמוני שרק חזרו מהעבודה, רצים מייד למחשב.....נכנסים דבר ראשון לפורום בתקווה שעוד לא ננעלו נושאים שלא ראינו..
וכתוצאה מכך...אתם מאלצים אותי לכתוב הודעה שבה אני מתלונן על פוסט שנסגר ללא סיבה מוצדקת...(דוגמה אישית לפוסט כזה נתתי בתחילת הפוסט הנ"ל...)
כי זה שפתח את הפוסט שנסגר....לא קיבל תשובה...או רצה להמשיך בדיון...וכדי לממש את רצונו....פתח עוד פוסט.....וכאן אתה בא...(טרמי או כל מנהל אחר...)...וסוגר אותו ללא סיבה...ואז בא המשפט המפורסם של מלכת אנגליה....או שנסתפק במשפט המפורסם (יחסית לפוסטזה) של אדון "המחסל" או טרמי....:

ואז שוב:

ואז שוב:

ואז שוב....

ואתה יודע מה....המשפט המפורסם (יחסית לפוסט זה) שלך באמת קיבל כוח...ומשמעות....הוא באמת נכון..
ואתה צודק....באמת נמאס לנו.................................אבל זו לא סיבה לוותר....נכון.....וכפי שהספרטנים(מי שמכיר את הסיפור של ספרטנים) לא וויתרו על מה שהתאמצו עבורו.....(החופש) כך גם אנחנו לא מוותרים למרות שבאמת נמאס...
ומכאן באים יותר ויותר פוסטים שנפתחים ע"י משתמשים שהפוסטים שפתחו, נסגרו...והם לא קיבלו תשובה או רצו להמשיך בדיונם...ולכן הם רוצים לממש את רצונם....

כמה נקודות למחשבה...

בדיוק....

יחס גורר יחס

אתם יודעים מה מאפיין מפקד טוב? אחד הסעיפים הוא קבלת החלטה בהתחשב בכל הגורמים האפשריים ובכל התוצאות האפשריות....

כי ננעלים פוסטים....
אז אם נעצור שנייה.....ונחשוב על התוצאה הרצויה..ונתחשב בגורמים....יכול להיות שלפחות מישהו נוסף אחד יגיע למסקנה כמו שלי:

לסוכן 007

הנכתבת מידי יום.
למד מאמרתו של נפוליון.
בשורות טובות

אתה! בדיוק אתה...
ובחזרה לנושא...

ואז שוב:

ואז שוב:

ואז שוב....

כמה נקודות למחשבה...

בדיוק....

יחס גורר יחס

כי ננעלים פוסטים....

שברגע שמנהל ירצה לנעול אשכול כלשהו.....שישאיר הודעה.....

משהו כמו: "האשכול הנ"ל יינעל עוד 24 שעות - אלא אם כן יובאו נימוקים המצדיקים את הישארותו של האשכול פתוח"

אני גם יכול לארגן מנגנון אוטומטי שיסגור אשכול תוך זמן שהוקצב...
תוכן הודעה זו בא להסביר את דעתו של כותב ההודעה, ומטרתו אינה פגיעה בשום דרך במעמד המנהלים או בסמכותם.

תודה רבה על תשומת הלב.

orarbel
24/08/08, 23:23
politin הפסיד בדיון
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%A7_%D7%92%D7%95%D7%93%D7%95%D7%95% D7%99%D7%9F

cometobuy
24/08/08, 23:35
חחחחחחח גדול פשוט גדול, בחיים לא שמעתי על זה, אבל זה כזה נכון חחח.

NivMalach
24/08/08, 23:42
politin הפסיד בדיון
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%A7_%D7%92%D7%95%D7%93%D7%95%D7%95% D7%99%D7%9F

גדול!

תות
25/08/08, 00:11
בונד 007 קראתי את כל דברייך בשקיקה,
יש לך הרבה אנרגיות טובות,לדעתי עם כזה אדרנלין אתה מנקה לי את הבית בחצי שעה.
:p:p:p
ועכשיו לחלק הרציני יותר
לדעתי הדיון מוצה עד תום.
כל אחד שפך את שעל ליבו, מי שצריך לקחת לתשמת ליבו ,,,לקח!!!
נעשה מאמץ גדול לא לנעול פוסטים ללא סיבה ממש מוצדקת,נשפר את שפתנו כלפיכם
ואתם מצדכם תשתדלו לא לעבור על חוקי הפורום!
ובא ציון לגואל.

לילה טוב!

politin
25/08/08, 00:13
politin הפסיד בדיון

גם אתה הפסדת חביבי!!

בנוסף, כל מי שמצהיר שחוק גודווין תקף עבור דיון מסוים "מפסיד" אף הוא בדיון, משום שהזכרת החוק באופן מפורש נחשבת פסולה. כפי שניתן להבין מהגדרת החוק לעיל, החוק אינו פוסל אזכורים והקבלות אלו ל****זם.

:cool:

politin
25/08/08, 00:14
בונד 007 קראתי את כל דברייך בשקיקה,
יש לך הרבה אנרגיות טובות,לדעתי עם כזה אדרנלין אתה מנקה לי את הבית בחצי שעה.
:p:p:p
ועכשיו לחלק הרציני יותר
לדעתי הדיון מוצה עד תום.
כל אחד שפך את שעל ליבו, מי שצריך לקחת לתשמת ליבו ,,,לקח!!!
נעשה מאמץ גדול לא לנעול פוסטים ללא סיבה ממש מוצדקת,נשפר את שפתנו כלפיכם
ואתם מצדכם תשתדלו לא לעבור על חוקי הפורום!
ובא ציון לגואל.

לילה טוב!
דוגמא למופת לשאר המנהלים.
כשמדברים ככה ומבקשים בצורה כזאת, זה עושה הרבה יותר חשק להישאר פה.

Remo
25/08/08, 00:18
דוגמא למופת לשאר המנהלים.
כשמדברים ככה ומבקשים בצורה כזאת, זה עושה הרבה יותר חשק להישאר פה.

עוד בתחילת הדיון אמרתי שהיא הכי טובה...

aigent007
25/08/08, 00:50
טרמי צודק 100% !
תעריכו אות זה !.

אני רואה שלא קראת את ההודעה הראשונה שכתבתי...

כי אם באמת תשים לב....מעולם לא ביקשתי לא לסגור פוסטים....ביקשתי שלא יעשו את זה מיד....שאנשים כמוני שעובדים כל היום...יוכלו להספיק להגיב להודעות שנכתבו ולא נראו ע"י אנשים כמוני....

ויש לי שאלה אליך...:

עברת על חוקי הפורום ? קיבלת עונש !
מה קורה אם לא עברת על חוקי הפורום?מה קורה אם המנהל סגר את האשכול ללא סיבה?
אפשר להגיד שהמנהל עבר על חוקי הפורום? האם הוא מקבל עונש?

אני מתלונן גם על אשכולות שנסגרו ללא סיבה....

אתה בטח חושב לעצמך....אין סיכוי שהמנהל סגר אשכול ללא סיבה.......
אם כן אז כנראה שלא קראת את ההודעה הראשונה באשכול הנ"ל..

תן לי לרענן את זיכרונך....

כשיו היתה הודעה שבה התלוננתי בפומבי על סגירת אשכול...
ואותו המנהל טען שנעל את האשכול מסיבה טובה...
אבל ברגע שהסברתי לו חתיכת פירוט שמצדיק את פתיחת האשכול הנוסף... נחשו מה?........אין תגובה + נעלו את האשכול... אז הנה האשכול: http://www.iphones.co.il/forum/showt...t=43228&page=4 שימו לב לתגובה הארוכה שלי......(תחשבו כמה זמן לקח לי לכתוב אותה....) ואז תיראו את התגובות של השאר... תחשבו כמה זמן הם כתבו את ההודעות שלהם...(הייתי מספיק לכתוב את שתיהן בפחות מחצי דקה) שימו לב לזילזול......כתבתי תגובה ארוכה ומאוד מפורטת....והם כתבו הודעות קטנות ולא קשורות לנושא ובזמן שחיכיתי לתשובה או התנצלות או סתם תגובה מה מהמנהל שאליו פניתי הם פשוט נעלו את הנושא ללא שום הצדקה!!!

תוכן הודעה זו בא להסביר את דעתו של כותב ההודעה, ומטרתו אינה פגיעה בשום דרך במעמד המנהלים או בסמכותם. תודה רבה על תשומת הלב.

נ.ב. כנראה שלא יכולת לראות את ההודעה כי חלקה נמחק...

terminator
25/08/08, 01:10
כמה דברים
זה קצת ארוך אבל תקרא הכל בבקשה
1.
אני לא מעט בפורום הזה ועוקב אחרי הרבה מאוד נושאים
לא זוכר שראיתי נושאים שהוא עזר.. יכול להיות שיש אבל ממש מעט
אבל כמו שאמרת.. ה"עבודה" שלו היא לשמור על הסדר והחוקים, ולא לעזור.
ככה שלהגיד לו תודה על זה שהוא עוזר? משפט לא חכם במיוחד

2. לגבי ה"לעבור על חוקי הפורום"
יש לעבור ויש לעבור
לא צריך ללכת כמו סרגל ועם הראש בקיר
יש אשים שעוברים על החוקים בזה שהם מנסים לעזור לאנשים אחרים
ויש אנשים שעוברים על החוקים בזה שהם מדברים מלוכלך או עושים דברים בכוונה

תסכים איתי שבנאדם שעבר על חוקי הפורום (מחוסר מודעות לזה שאסור לתת לינקים פרוצים), בזמן שהוא ניסה לעזור לשאר הגולשים כא בפורום,
צריך לקבל אזהרה בלי איומים והתנפחויות.
הנה הדוגמא שלי:
על הנושא הזה:
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?p=285177#post285177

קיבלתי את האזהרה הזאת:

אתה חושב שהצורת דיבור וה"איום" הזה מגיעים לי על זה שבסה"כ ניסיתי לעזור לשאר הגולשים ולא ידעתי שאסור לפרסם לינקים לתוכנות לא חוקיות?
בטח ובטח שלא הייתה לי שום אזהרה לפני כן (בנאדם שכבר הזהירו לפני ושוב עבר על החוקים - סבבה, מבין. אבל בנאדם בלי אזהרות?)

מה היה קורה את האזהרה הזאת הייתה מנוסחת בצורה הזאת למשל?

לא צריך ישר להתנפח כמו טווח ולהתחיל עם איומים.
תאמין לי שאם הייתי מקבל אזהרה בניסוח דומה, לא רק שלא הייתי נגרר לכל ה"ריב" עם טרמינייטור, אלא גם הייתי אומר לו "וואלה צודק, טעות שלי, לא יקרה יותר".

הכללל תלוי בגישה. הכל.

3. התנדבות?
להזכיר לך שגם אנחנו (אלה שעוזרים פה לשאר הגולשים) עוזרים בהתנדבות לא מקבלים על זה כלום?
אתה אומר "תעריכו את זה!"
אז אני שואל - למה את ההתנדבות שלנו המנהלים לא מעריכים?!
רק כדי להבהיר כמה דברים,זאת הסיבה היחידה שאני מגיב עכשיו.
*אני יתחיל קודם בהתנצלות על מה שאני אומר עכשיו,אז ככה:
1.כמה שאני עזרתי בפורום הזה ועוד עוזר(ולא לתת תוכנות פרוצות כמוך)אלה עזרה של ממש שאנשים נתקעו עם מכשיר ושניסו הכל וכלום לא מצליח להם אתה עוד לא תעזור גם עוד שנה.הסיבה היחידה שאתה לא רואה אותי עוזר כרגע כמעט היא פשוט כי יש הרבה משתמשים שכבר יודעים את הטיפול בתקלות האלו והם אלו שעוזרים לשאר או ששאר המנהלים עוזרים על גבי הפורום.רק ליידע כללי אתמול בזמן השיחה שהרצנו בלילה עזרתי ל 2 אנשים במקביל בהודעות פרטיות.אנשים פונים אליי לפרטי במידה וכל מה שהציעו להם בפורום לא מצליח להם,ורוצה לשמוע רק איזה סוג של הודעה קיבלתי היום לפרטי ממשהו שביקש עזרה??זה היה משהו כזה,"היי טרמי מאחר והתשובות שקיבלתי בפורום סותרות אחת את השנייה החלטתי לפנות אליך לפרטי מאחר ואתה מבין הכי טוב"-אז להבין הכי טוב מכולם אני לא בטוח כי יש פה אנשים גם עם ניסיון עצום,אבל להבין יותר ממך לצורך העיניין זה בעיניים עצומות ולא חס וחלילה משהו אישי,אלה עובדות!אז זה שאתה משתמש יחסית חדש ולא מכיר אותי עוד מימי הפורום הקודם זאת בעיה שלך לא שלי,ותודה אני לא צריך מאף אחד כי אני לא פה בשביל התודה אלה בשביל לעזור בכיף.ופה סיכמנו את סעיף 1.
2.אני מצטער אין כזה דבר "יש לעבור ויש לעבור" עשית משהו שנוגד את החוקים(מדבר באופן כללי)נענשת!לא מעניין אותי אם פתחת פוסט כפול או קיללת,ההבדל יהיה בעונש,אבל על שני המיקרים אני לא מוותר ואותו משתמש ייענש.אם הייתי רוצה לוותר על חלק מהדברים כמו שאתה אומר אז פשוט הייתי משנה את החוקים שלפי דעתך צריך לוותר עליהם.מי שעובר על החוקים נענש,אין ויכוח בכלל.
3.חוזר שוב ואומר (אני מדבר באופן אישי),אל תעריכו אותי,אני לא פה בשביל זה.ואני מצטער שעכשיו זה כן אישי כלפיך אבל אני לא מעריך מישהו שנותן תוכנות פרוצות ומחשיב את זה לעזרה,בטח שבחוקים של הפורום רשום במפורש מה מותר ומה אסור.
יום טוב לכולם!
:)

aigent007
25/08/08, 02:02
אשמח לקבל תגובה מהמנהלים או לפחות את הסיבה לנעילת האשכול הבא:
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=43228&page=4

terminator
25/08/08, 02:16
מה מסובך להבין??
מדף 5 כל התגובות שטותיות כולל התגובה שלך עם האקשן ולכן ננעל,אין פה יותר מידי מה להסביר.

Maor.S
25/08/08, 08:28
אני חושב שכדי לנעוץ את הדיון הזה מכיוון שיש פה את כל התשובות לשאלות של אנשים .
ופשוט שלא יפתחו פוסטים חדשים על הנושא הזה .
למי שיש תלונה שיוסיף אותה לכאן .
צודק ?!

aigent007
25/08/08, 09:18
מה מסובך להבין??
מדף 5 כל התגובות שטותיות כולל התגובה שלך עם האקשן ולכן ננעל,אין פה יותר מידי מה להסביר.

לא הבנתי....זה ההסבר ההגיוני?
כלומר בכל פעם שתהיה איזה תגובה שלא לעיניין זה הזמן לסגור אשכול?!

אתה אומר שכל תגובה חייבת להיות עניינית?
אז שים לב שמספר אנשים התחילו להתוכח איזה מנהל טוב יותר בתחילת הפוסט....וזו סיבה לנעול אשכול זה?

אז אני אלך לפי סיבה ותוצאה:
אמרתם שאשכול נסגר ברגע שמישהו עבר על החוקים(אמרתם את זה הרבה פעמים...)
איך תגובה כזאת (שבה גם עניתי לבן אדם.....) היא ביטוי לעבירה על חוק???
כי אני חיכיתי לתשובה שלי.....ולא קיבלתי אותה....
אני עדיין סבור כי לא היתה שום סיבה טובה לנעול את האשכול...
כי עכשיו לא קיבלתי את התשובה לפוסט שנסגר, ולא קיבלתי תשובה שמהווה סיבה לנעילת האשכול....

אני חושב שכדי לנעוץ את הדיון הזה מכיוון שיש פה את כל התשובות לשאלות של אנשים .
ופשוט שלא יפתחו פוסטים חדשים על הנושא הזה .
למי שיש תלונה שיוסיף אותה לכאן .
צודק ?!
זו גם העצה לי....
במקום לסגור ולפתוח יותר ויותר פוסטים...
צריך להשאיר רק אחד....
ולהכניס לחוקי הפורום קישור....
שיהיה כתוב:
לכל התלונות לכתוב כאן: "קישור"

תודה מראש

natish
25/08/08, 12:35
טוב, אחרי שקראתי כל כך הרבה תגובות ארוכות אני מעוניין להגיב.
מה שכן תגובתי תהיה קצרה ביחס למגילות שניכתבו כאן אז אני מצטער אם אני מאכזב.

המנהלים כאן בפורום מנהלים אותו על חשבון זמנם הפרטי בהתנדבות מתוך מחשבה על תרומה לפורום הזה מסיבה כזאת או אחרת.
מטרת הפורום היא מתן ידע, עזרה ותמיכה למשתמשי אייפון בארץ לנוכח העובדה שאין תמיכה מסודרת.
הפורום הזה הוא הגדול ביותר מבין הפורומים לאייפון בארץ ומכיל את מספר המשתמשים הרב ביותר, יש כאן כמה אלפים של משתמשים, חלקם פעילים יותר וחלקם פחות, חלקם בעלי ידע גדול יותר וחלקם בעלי פחות ידע, חלקם בוגרים וחלקם ילדים ורק קומץ של מנהלים שצריכים לשמור על הסדר בתוך כל זה.

לולא היו כאן מנהלים שינעלו/ ימחקו/ יעבירו/ ישנו כותרות לפוסטים הפורום הזה היה ממזמן הופך ללא רלוונטי וכאוטי ואיש לא היה נהנה מהידע שיש כאן.

נכון, שהמשתמש תמיד יעדיף שיקלו עליו ואני מסכים כי אחרי הכל המנהלים באים לשרת את קהל המשתמשים של הפורום. כשאפשר מעבירים פוסט למקומו המתאים, משנים את הכותרת ועושים הכל כדי שהמשתמש לא יפגע.
אבל לפעמים יש משתמשים שכשעושים עבורם את העבודה הם לא לומדים מהטעויות שלהם.
ואומנם אנחנו כאן כדי לשמור על הסדר ולעזור אבל כמו שטרמי אומר אנחנו לא גננות ויש לנו עוד הרבה עיסוקים אישיים. לכן קורה שבפוסט הראשון משנים את שם הכותרת ובפוסט השני מעבירים אותו למקומו המתאים ובשלישי מצנזרים שימוש בשפה לא הולמת... אבל בפוסט ה-30 הסבלנות כבר פוקעת קצת וגם היוגה שעושים תוך כדי לא ממש עוזרת.

אני וטרמי נמצאים כאן מימים ימימה (לא סתם יש לנו כמה אלפי תגובות) ואנחנו המנהלים הותיקים ביותר כאן בפורום. אני לא אעיד על עצמי, אבל ראיתי וקראתי הרבה תגובות בהן טרמי עזר לאנשים כל גבי הפורום, בפרטי ובעוד צורות (ולא שיש לו צורך להוכיח משהו למישהו). כיום יש מספר רב של משתמשים עם ידע שיכולים לעזור ולכן התפקיד של המנהלים הוא יותר בסידור הפורום ואירגונו.

תבינו, ככל שהפורום הזה יהיה מסודר, יותר ומאורגן עם פוסטים רלוונטים (בלי כפילות, בלי 10 פוסטים דומים וכו'..) כך למשתמש הפשוט יהיה קל יותר למצוא את מבוקשו כאן.

אל תקחו כלום בצורה אישית, תתחשבו בנו המנהלים שמנסים לשפר את חווית המשתמש שלכם כאן בפורום ולא להרוס אותה ותנסו להבין.

יום טוב לכולם :)

Cocoi
25/08/08, 12:43
מגילה ממש קצרה.......

politin
25/08/08, 13:05
לכן קורה שבפוסט הראשון משנים את שם הכותרת ובפוסט השני מעבירים אותו למקומו המתאים ובשלישי מצנזרים שימוש בשפה לא הולמת... אבל בפוסט ה-30 הסבלנות כבר פוקעת קצת וגם היוגה שעושים תוך כדי לא ממש עוזרת.

זאת ב-ד-י-ו-ק הפואנטה שלי!
לא אומר בפוסט ה30
אבל בחייאת רבאק
אני מעל חצי שנה פה בפורום
פעם ראשונה שעברתי על איזשהו חוק
אפשר לתת לי אזהרה בצורה קצת יותר יפה ולא ישר להכניס "איומים"!
בשביל זה המנהלים רואים את מספר ההפרות של כל משתמש ליד השם שלו
בשביל שהם יידעו אם זה משתמש בעייתי או לא
אבל לטרמינייטור זה לא משנה, הוא יתן את אותה אזהרה למשתמש בעייתי שכל היום עושה בעיות בפורום, ולמשתמש שנמצא פה לא מעט זמן, מנסה לעזור לאנשים ופעם אחת עשה טעות.
וזאת גישה שחייבת להשתנות

אגב אדון טרמינייטור
כשאתה כותב שטויות בבקשה תכתוב אותם עם בסיס
כי העזרה שלי ממש לא מסתכמת בלתת לאנשים תוכנות פרוצות
יש פה לא מעט אנשים (שאני לא מכיר) שישבתי איתם במסנג'ר ועזרתי להם עם הפריצה או כל דבר כזה או אחר שהם נתקעו ולא ידעו מה לעשות.
אז את הזילזול והפוזה תשאיר בבית בבקשה.

terminator
25/08/08, 13:18
אגב אדון טרמינייטור
כשאתה כותב שטויות בבקשה תכתוב אותם עם בסיס
כי העזרה שלי ממש לא מסתכמת בלתת לאנשים תוכנות פרוצות
יש פה לא מעט אנשים (שאני לא מכיר) שישבתי איתם במסנג'ר ועזרתי להם עם הפריצה או כל דבר כזה או אחר שהם נתקעו ולא ידעו מה לעשות.
אז את הזילזול והפוזה תשאיר בבית בבקשה.
מה אמרת??גישה ופוזה??אז איך זה בשביל מישהו שמחשיב את עצמו ADMIN??

http://www.iphones.co.il/forum/showpost.php?p=291578&postcount=7
תשפטו בעצמכם חברים את הבן אדם שחושב שהוא איזה צדיק מברסלב וחשב שאם יראה איזה מילה או שניים שרשמתי לו בפרטי ויוציא אותי לא בסדר.

politin
25/08/08, 15:23
מה אמרת??גישה ופוזה??אז איך זה בשביל מישהו שמחשיב את עצמו ADMIN??

http://www.iphones.co.il/forum/showpost.php?p=291578&postcount=7
תשפטו בעצמכם חברים את הבן אדם שחושב שהוא איזה צדיק מברסלב וחשב שאם יראה איזה מילה או שניים שרשמתי לו בפרטי ויוציא אותי לא בסדר.
יפה שנתת לינק ישיר רק לגובה הזאת בלי להראות לאנשים על איזה בסיס היא נכתבה.
אותו בנאדם באמת רמאי
והוא שם לינקים שכל לחיצה עליהם מביאה לו עוד כסף, ו"שכח" לציין את זה.

חוץ מזה, אני לא אדמין כאן, ולא מעניין אותי הסדר והניהול של הפורום הזה.
לא צריך להיות אלברט איינשטיין בשביל להבין שבפורום שאני מנהל דברים נראים אחרת לגמרי.

כבר דיברתי על עניין הדוגמא האישית
ברגע שאני רואה שמנהלים מדברים פה בצורה כזאת, וואלה, גם אני מרשה לעצמי
אין שום סיבה שמנהל ידבר ככה ואח"כ יבוא בטענות לאנשים שמדברים באותה צורה
(למרות שאתה יודע טוב מאוד שאני כמעט ולא מדבר ככה, אלא רק במקרים נדירים - עובדה שהאזהרה הראשונה שקיבלתי כאן הייתה רק לפני כמה ימים, וגם היא לא הייתה קשורה לצורת דיבור)

נ.ב
צדיק?
מעולם לא התיימרתי להיות כזה
בניגוד ל"אנשים אחרים" (אההם אההם..) שחושבים שהם מינימום אלוהים.

natish
25/08/08, 20:08
טוב... זה לא מוביל לשום מקום.
ברור שיש לכם בעיה אישית (politin וטרמי). אני מציע לכם ללבן את זה בינכם או פשוט להמנע מלהתקל אחד בשני.

אתם גם יכולים להחליף מסנג'ר... אולי תתחברו ;)
אבל אני בספק.

rikoo
25/08/08, 21:16
טוב... זה לא מוביל לשום מקום.
ברור שיש לכם בעיה אישית (politin וטרמי). אני מציע לכם ללבן את זה בינכם או פשוט להמנע מלהתקל אחד בשני.

אתם גם יכולים להחליף מסנג'ר... אולי תתחברו ;)
אבל אני בספק.

אני רוצה את המסנגר של טרמי

terminator
26/08/08, 00:20
מעניין כמה אנשים יש בפורום שאתה אדמין בו??
כנראה רק אתה בעצמך כי אני רואה שאתה רוב הזמן פה,חחח,או שאולי אתה מדמיין שאתה מנהל איזה פורום.

gal24
26/08/08, 01:36
מעניין כמה אנשים יש בפורום שאתה אדמין בו??
כנראה רק אתה בעצמך כי אני רואה שאתה רוב הזמן פה,חחח,או שאולי אתה מדמיין שאתה מנהל איזה פורום.

כנראה אתה לא יודע מי זה פוליטי..
מנהל פורום GA02(ארגון אוהדים של מכבי חיפה)-בוא נגיד שהיית מת לנהל פרום בסדר גדול כזה(אלפי משתמשים.).
אז ידידי,כבד את יתר המשתמשים,קראתי את ההודעות שלך ולא רציתי להגיב אבל זה מוגזם,דבר יפה.

terminator
26/08/08, 01:43
אתר של מכבי חיפה,wow,ממש עזרה לקהילה.
אהה סליחה בעצם הוא נותן גם תוכנות פרוצות זאת העזרה הממשית שלו,נזכרתי ברגע האחרון ממש.
עם כל הכבוד לו ולזה שהוא טוען שהוא אדמין אני עוד לא קיללתי והעלבתי מישהו בפומבי בפורום כמו שהוא עשה פה בלינק שנתתי למעלה,אז תעשה לי טובה, ושהוא ילמד לדבר יפה ואני מיד אחריו.

gal24
26/08/08, 01:46
אתר של מכבי חיפה,wow,ממש עזרה לקהילה.
אהה סליחה בעצם הוא נותן גם תוכנות פרוצות זאת העזרה הממשית שלו,נזכרתי ברגע האחרון ממש.
עם כל הכבוד לו ולזה שהוא טוען שהוא אדמין אני עוד לא קיללתי והעלבתי מישהו בפומבי בפורום כמו שהוא עשה פה בלינק שנתתי למעלה,אז תעשה לי טובה, ושהוא ילמד לדבר יפה ואני מיד אחריו.

ידידי,
אני בדרך כלל לא מתערב בריבים של אחרים.
ובדרך כלל אני מדבר רק על מה שאני רואה בעניים.
אגב,לא משנה איזה פורום מדובר..משנה בכמות האנשים.
לי אין ריב איתך,רק דבר אחד אני רוצה שתדע..שוב:
דבר יפה,אף אחד לא חייב לך פה כלום.
לא חייבים לקלל,אתה פשוט מדבר בשפת רחוב זולה..לא מתאים לאדמין בפורום.
זכותו לתת לינקים למה שהוא רוצה,עובדה שיש המון משתמשים שכן רוצים מידע על זה..לא מעניין אותך?אל תסתכל.

terminator
26/08/08, 01:55
ידידי,
אני בדרך כלל לא מתערב בריבים של אחרים.
ובדרך כלל אני מדבר רק על מה שאני רואה בעניים.
אגב,לא משנה איזה פורום מדובר..משנה בכמות האנשים.
לי אין ריב איתך,רק דבר אחד אני רוצה שתדע..שוב:
דבר יפה,אף אחד לא חייב לך פה כלום.
לא חייבים לקלל,אתה פשוט מדבר בשפת רחוב זולה..לא מתאים לאדמין בפורום.
זכותו לתת לינקים למה שהוא רוצה,עובדה שיש המון משתמשים שכן רוצים מידע על זה..לא מעניין אותך?אל תסתכל.
WOW,אני רואה שאתה מתחיל להיסחף גם בצורת הדיבור שלך,נדבקת יותר מידי לקטע של "הדבר יפה",מי אתה תסלח לי?אמרת שאתה לא נוהג להתערב אז שישאר ככה.
אתה אומר "לא חייבים לי כלום"??אם אתה לא שם לב אתה והחבר שלך הם האורחים פה ואתם תעשו מה שהחוקים דורשים,זאת לא בקשה זאת חובה!עלק זכותו לתת לינקים למה שהוא רוצה??תגיד לי על מה אתה מדבר בכלל??אין לך מושג על מה כל הויכוח פה וחבל שאתה סתם מתערב שאין לך בכללל מושג.יש חוקים וכל משתמש יישם אותם!

gal24
26/08/08, 01:58
WOW,אני רואה שאתה מתחיל להיסחף גם בצורת הדיבור שלך,נדבקת יותר מידי לקטע של "הדבר יפה",מי אתה תסלח לי?אמרת שאתה לא נוהג להתערב אז שישאר ככה.
אתה אומר "לא חייבים לי כלום"??אם אתה לא שם לב אתה והחבר שלך הם האורחים פה ואתם תעשו מה שהחוקים דורשים,זאת לא בקשה זאת חובה!עלק זכותו לתת לינקים למה שהוא רוצה??תגיד לי על מה אתה מדבר בכלל??אין לך מושג על מה כל הויכוח פה וחבל שאתה סתם מתערב שאין לך בכללל מושג.יש חוקים וכל משתמש יישם אותם!

היי,
קודם כל נתחיל שהוא לא חבר שלי,לא דיברתי איתו אפילו פעם אחת.
בקשר ל-"מי אתה תסלח לי" אז-מי אתה תסלח לי?
אתה מנהל בפורום מכובד..כל הכבוד.
אכן..הוא לא חייב לך כלום,מה שכן אנחנו חייבים להישמע לחוקים של הפורום..לזה אני מסכים.
אכן זכותו לתת לינקים אלא עם פורסם בחוקים שאסור לפרסם..במידה וכן ..לא ראיתי וטעות שלי.
אכן אני מתערב במשהו שאני לא יודע..אבל לא צריך לדעת,מספיק לראות את צורת הדיבור שלך כדי להבין.

terminator
26/08/08, 02:04
היי,
קודם כל נתחיל שהוא לא חבר שלי,לא דיברתי איתו אפילו פעם אחת.
בקשר ל-"מי אתה תסלח לי" אז-מי אתה תסלח לי?
אתה מנהל בפורום מכובד..כל הכבוד.
אכן..הוא לא חייב לך כלום,מה שכן אנחנו חייבים להישמע לחוקים של הפורום..לזה אני מסכים.
אכן זכותו לתת לינקים אלא עם פורסם בחוקים שאסור לפרסם..במידה וכן ..לא ראיתי וטעות שלי.
אכן אני מתערב במשהו שאני לא יודע..אבל לא צריך לדעת,מספיק לראות את צורת הדיבור שלך כדי להבין.
אתה יכול להסיק מה שבא לך,למזלי יש פה אנשים קצת הרבה יותר ותיקים ממך וממנו שמכירים אותי ויודעים מי אני באמת.
אני שמח שפגעת בשני סעיפים שרשמת בקשר לזה שלא ראית את החוקים ולזה שכולם חייבים לציית לחוקים.רק חבל שהוא לא ציית לחוקים ושקיבל אזהרה הוא התחיל להתנפח.שוב אני אומר אתה לא מכיר את הסיפור וחבל שאתה מכניס את עצמך למשהו שלא קשור אליך.

gal24
26/08/08, 02:06
אתה יכול להסיק מה שבא לך,למזלי יש פה אנשים קצת הרבה יותר ותיקים ממך וממנו שמכירים אותי ויודעים מי אני באמת.
אני שמח שפגעת בשני סעיפים שרשמת בקשר לזה שלא ראית את החוקים ולזה שכולם חייבים לציית לחוקים.רק חבל שהוא לא ציית לחוקים ושקיבל אזהרה הוא התחיל להתנפח.שוב אני אומר אתה לא מכיר את הסיפור וחבל שאתה מכניס את עצמך למשהו שלא קשור אליך.

שוב..אין לי כלום נגדך ,ואני לא מכיר אותך.
ובשלב זה שאני רואה שהשיחה לא מתפתחת..אני מעדיף לסיים את השיחה פה.
אגב..אני אוהב שאנשים משתמשים בצד המילים:"קצת הרבה":p
לילה טוב.

terminator
26/08/08, 02:11
לילה טוב גם לך!

dooby
26/08/08, 12:16
כבר מזמן סטיתם מהנושא.
נסגר