מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הוראות הגדרת שרת הדואר (Exchange) כדי לאפשר סנכרון מול האייפון

outlaw525
15/08/08, 13:41
הקובץ (http://www.iphones.co.il/files/Configure%20ActiveSync%20with%20a%20single%20Excha nge%20server%20%28Exchange%20sync%20for%20an%20iPh one%29.pdf) הנ"ל הוכן על ידי והוא מיועד למנהלי רשתות שבחברה שלהם מופעלת כבר האפשרות של RPC over HTTPs .

תהנו...

אני חושב שזה יכול להיות דביק, אפילו דביק מאוד ...

Configure ActiveSync with a single Exchange server (Exchange sync for an iPhone) (http://coreygilmore.com/blog/2008/08/05/configure-activesync-with-a-single-exchange-server-exchange-sync-for-an-iphone/)

I recently picked up a first-generation iPhone from a friend and after playing around with it for a while I decided that I needed to have my email synchronized on it. For my business I run my BES, Exchange with RPC over HTTPS and ISA on a Server 2003 virtual machine, so my infrastructure was almost ready.
Almost, but not quite. A typical ActiveSync deployment consists of a front-end Exchange server, an ISA server and a second Exchange server. I've only got a single VM (more for convenience than anything else), so I had to make a few changes.
Assumptions

I'm assuming that you've got Exchange and ISA working, either on a single box or two individual servers. You also have a valid SSL certificate and port 443 is open.
Exchange Configuration

Enable ActiveSync

Open the Exchange System Manager (ESM) and expand the Global Settings tree. Right click on Mobile Service, choose Properties and ensure that the ActiveSync options are all checked.
http://coreygilmore.com/wp-content/uploads/2008/08/mobile-services.png
IIS Configuration

These steps are identical to the ones in Microsoft KB 817379 (http://support.microsoft.com/?id=817379) - Exchange ActiveSync and Outlook Mobile Access errors occur when SSL or forms-based authentication is required for Exchange Server 2003.
Start Internet Information Services (IIS) Manager.
Locate the Exchange virtual directory. The default location is as follows:
Web SitesDefault Web SiteExchange
Right-click the Exchange virtual directory, click All Tasks, and then click Save Configuration to a File.
http://coreygilmore.com/wp-content/uploads/2008/08/export-config.png
In the File name box, type a name. For example, type ExchangeVDir. Click OK.
Right-click the root of this Web site. Typically, this is Default Web Site. Click New, and then click Virtual Directory (from file).
http://coreygilmore.com/wp-content/uploads/2008/08/import-config.png
In the Import Configuration dialog box, click Browse, locate the file that you created in step 4, click Open, and then click Read File.
Under Select a configuration to import, click Exchange, and then click OK.
A dialog box will appear that states that the "virtual directory already exists."
http://coreygilmore.com/wp-content/uploads/2008/08/new-virtual-directory.png
In the Alias box, type a name for the new virtual directory that you want Exchange ActiveSync and Outlook Mobile Access to use. For example, type ExchDAV. Click OK.
Right-click the new virtual directory. In this example, click ExchDAV. Click Properties.
Click the Directory Security tab.
Under Authentication and access control, click Edit.
Make sure that only the following authentication methods are enabled, and then click OK:
Integrated Windows authentication
Basic authentication
http://coreygilmore.com/wp-content/uploads/2008/08/auth-methods.png
On the Directory Security tab, under IP address and domain name restrictions, click Edit.
Click the option for Denied access, click Add, click Single computer and type the IP address of the server that you are configuring, and then click OK.
http://coreygilmore.com/wp-content/uploads/2008/08/ip-access.png
Under Secure communications, click Edit. Make sure that Require secure channel (SSL) is not enabled, and then click OK.
http://coreygilmore.com/wp-content/uploads/2008/08/no-ssl.png
Click OK, and then close the IIS Manager.
Click Start, click Run, type regedit, and then click OK.
Locate the following registry subkey: HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesM asSyncParameters
Right-click Parameters, click to New, and then click String Value.
Type ExchangeVDir, and then press ENTER. Right-click ExchangeVDir, and then click Modify.
Note ExchangeVDir is case-sensitive. If you do not type ExchangeVDir exactly as it appears in this article, ActiveSync does not find the key when it locates the ExchDAV folder.
In the Value data box, type the name of the new virtual directory that you created in step 8. For example, type /ExchDAV. Click OK.
Quit Registry Editor.
Restart the IIS Admin service. To do this, follow these steps:
Click Start, click Run, type services.msc, and then click OK.
In the list of services, right-click IIS Admin service, and then click Restart. ISA Configuration

You'll want to increase the heartbeat to 30 minutes per Microsoft KB 905013 (http://support.microsoft.com/kb/905013) - Enterprise firewall configuration for Exchange ActiveSync Direct Push Technology. If you don't do this you'll receive Event ID 3033 in your Application event log with the message:
The average of the most recent [200] heartbeat intervals used by clients is less than or equal to [540]. Make sure that your firewall configuration is set to work correctly with Exchange ActiveSync and direct push technology. Specifically, make sure that your firewall is configured so that requests to Exchange ActiveSync do not expire before they have the opportunity to be processed.

Open ISA Server Management and click Firewall Policy.
On the Toolbox tab, click Network Objects.
Expand the Web Listeners node, and then view the advanced properties of the applicable Web Listener.
Click the Preferences tab, and then click Advanced.
Modify the Connection Timeout from the default 120 seconds (2 minutes) to 1800 seconds (30 minutes).
http://coreygilmore.com/wp-content/uploads/2008/08/isa-conn-timeout.png
Click OK two times to accept these changes.
Click Apply.The End

That's really all there is to it. If you've got RPC over HTTPS working then your ISA server should be ready to handle traffic on port 443, and you're only a few steps away from ActiveSync glory.

shaiPhone
22/08/08, 11:08
זה נראה מצוין,תודה.

מישהו ניסה?

crowfer
22/08/08, 13:28
אני ניסיתי, עובד מצויין, אחרי שנתיים שטכנאי המחשב אצלי בעבודה לא מצליח להפעיל את הפוש מייל... תודה רבה וכל הכבוד.

djburekas
22/08/08, 13:38
מישהו מוכן להסביר לי מזה בדיוק פוש מייל?

מזה נותן ולמה משתמשים בזה?..

outlaw525
23/08/08, 21:27
מישהו מוכן להסביר לי מזה בדיוק פוש מייל?

מזה נותן ולמה משתמשים בזה?..

הסבר קצר,

תחשוב שכל הודעה ששולחים לך לתיבת הדואר שלך מגיעה גם לאייפון וגם לתיבה באותו הזמן, מחקת את ההודעה מהאייפון באותו הרגע ההודעה נמחקה מהתיבה, כנ"ל לגבי היומן שלך, קבעת פגישה דרך האייפון באותו הרגע הפגישה כבר רשומה אצלך ביומן שבאווטלוק. והדבר האחרון הוא אנשי הקשר, ברגע הגדרת האייפון לעבודה מול שרתי הדואר של החברה, אנשי הקשר עוברים גם לאייפון, וגם פה אותו הדבר, מחקת או עדכנת איש קשר זה מתעדכן בתיבת הדואר שלך ...

בקיצור לאנשי עסקים במיוחד זה דבר מעולה, שכאשר שירות כזה של חברת Blackberry עולה יחסית המון כסף, כ400 ש"ח לחודש למכשיר בודד, לא כולל עלויות התקנה של שרתים שדרכם הכל עובר, מה שלא קורה עם האייפון, האייפון מתקשר ישירות מול שרתי הדואר של החברה, אין מידע שיוצא "החוצה" מחוץ לארגון.

outlaw525
23/08/08, 21:27
זה נראה מצוין,תודה.

מישהו ניסה?

אצלי בחברה זה עבד ללא שום בעיה וללא שום התעסקויות נוספות.

SPeCiaL-T
24/08/08, 01:11
לדעתכם, אם אני מדפיס את המדריך הזה ונותן לאיש רשתות בחברה שבא אני עובד יהיה לי פוש מייל וכו' ?
זה לא דורש התעסקויות רציניות ?(כיום חבר'ה עם N-95 משתמשים בפוש בחברה)
תודה מראש

li76
24/08/08, 22:55
זה עובד גם על גירסת Exchange 2007 ? כשהראתי את זה לאנשי הit אצלי בחברה הם ישר אמרו, "זה לא יתפוס אצלנו כי הגירסה שלנו היא 2007 ולא 2003 "כמו שמופיע פה בפירוט
יש לי הרגשה שזה לא ממש קשור ,נכון ?
זה עובד על איפון גירסה 1 ?

djburekas
25/08/08, 01:57
הסבר קצר,

תחשוב שכל הודעה ששולחים לך לתיבת הדואר שלך מגיעה גם לאייפון וגם לתיבה באותו הזמן, מחקת את ההודעה מהאייפון באותו הרגע ההודעה נמחקה מהתיבה, כנ"ל לגבי היומן שלך, קבעת פגישה דרך האייפון באותו הרגע הפגישה כבר רשומה אצלך ביומן שבאווטלוק. והדבר האחרון הוא אנשי הקשר, ברגע הגדרת האייפון לעבודה מול שרתי הדואר של החברה, אנשי הקשר עוברים גם לאייפון, וגם פה אותו הדבר, מחקת או עדכנת איש קשר זה מתעדכן בתיבת הדואר שלך ...

בקיצור לאנשי עסקים במיוחד זה דבר מעולה, שכאשר שירות כזה של חברת Blackberry עולה יחסית המון כסף, כ400 ש"ח לחודש למכשיר בודד, לא כולל עלויות התקנה של שרתים שדרכם הכל עובר, מה שלא קורה עם האייפון, האייפון מתקשר ישירות מול שרתי הדואר של החברה, אין מידע שיוצא "החוצה" מחוץ לארגון.

תודה רבה אחי על ההסבר...

אז בקיצור המשתמש הפשוט...

שזה אני... חייל משוחרר

אין לי ממש איך להשתמש בזה :)...

outlaw525
26/08/08, 11:37
לדעתכם, אם אני מדפיס את המדריך הזה ונותן לאיש רשתות בחברה שבא אני עובד יהיה לי פוש מייל וכו' ?
זה לא דורש התעסקויות רציניות ?(כיום חבר'ה עם N-95 משתמשים בפוש בחברה)
תודה מראש

עושים בדיוק מה שרשום וזהו, זה עובד.

במיוחד שאתה אומר שבN95 זה כבר עובד

outlaw525
26/08/08, 11:38
זה עובד גם על גירסת Exchange 2007 ? כשהראתי את זה לאנשי הit אצלי בחברה הם ישר אמרו, "זה לא יתפוס אצלנו כי הגירסה שלנו היא 2007 ולא 2003 "כמו שמופיע פה בפירוט
יש לי הרגשה שזה לא ממש קשור ,נכון ?
זה עובד על איפון גירסה 1 ?

בקשר לExchange 2007, לא בדקתי את זה, אבל לדעתי זה גם אמור לעבוד.

זה עובד על אייפון 1 שהגירסה שלו היא 2.0 לפחות

outlaw525
26/08/08, 11:43
תודה רבה אחי על ההסבר...

אז בקיצור המשתמש הפשוט...

שזה אני... חייל משוחרר

אין לי ממש איך להשתמש בזה :)...

נכון

orendavid
10/09/08, 11:37
לצערי אצלי זה לא עובד
פעלתי ע"פ מה שרשום אך השרת לא מגיב
האייפון רושם שהוא כביכול מעודכן ללא שום הודעת שגיאה
אך בפועל כשבודקים בשרת - כלום אין אפילו נסיון של התחברות לשרת
אני כבר שבועיים שובר את הראש וניסיתי כל מה שראיתי ברשת אבל כלום
האם למישהו יש איזה רעיון מה יכולה להיות הבעיה!!!1
דרך אגב מכשיר מוטורולה קיו שברשותי מסתנכרן ללא שום בעיה עם אותם הההגדרות בצורה חלקה
:confused::confused::confused:

outlaw525
16/09/08, 15:59
תבדוק מה אתה רואה בלוגים של השרת Isa ... הוא בטח ירשום הודעת שגיאה.

חיים1
22/09/08, 17:41
מכירים טכנאי בתשלום שיכול לבצע את ההגדרות והתחברות

Swagger
22/09/08, 18:01
מכירים טכנאי בתשלום שיכול לבצע את ההגדרות והתחברות

מצטרף. אולי outlaw מוכן ...

YoV
02/10/08, 22:38
2.1 עובד מצויין עם Kerio Mail server 6.5.2. כיאה למוצר שאינו של מיקרוסופט לא נדרש שום קינפוג, בצד של השרת. פשוט יוצרים חשבון Exchange על האיפון, משלבים לשלישי והכל מתרחש כמו בפרסומת של אפל. מומלץ בחום.

TrickyJokker
06/10/08, 08:43
בGmail אם אני מוחק הודעה מהאייפון זה לא נמחק מהמחשב?

ordohan
10/10/08, 15:05
בGmail אם אני מוחק הודעה מהאייפון זה לא נמחק מהמחשב?

gmail עדין לא תומך ב Exchange

outlaw525
13/10/08, 01:10
מצטרף. אולי outlaw מוכן ...

אפשר לדבר ביותר רצינות על קינפוג השרת, כמובן שכל אחד לגופו, ... אפשר ליצור איתי קשר בפרטי

daniel771
05/12/08, 22:34
אני יכול להפעיל את זה גם דרך האיפון וגם דרך פלאפונים אחרים?
כמו לדוגמא נוקיה 6500c
או סמסונג מסך מגע וכל מיני כאלה?

kobibn
08/02/09, 22:21
עובד על 2007

outlaw525
27/03/09, 12:30
אני יכול להפעיל את זה גם דרך האיפון וגם דרך פלאפונים אחרים?
כמו לדוגמא נוקיה 6500c
או סמסונג מסך מגע וכל מיני כאלה?

כדי לעבוד עם לסנכרן עם Exchange בתצורת Push (דחיפת המידע למכשיר), צריך למכשיר יהיה Client של ActiveSync (של מיקרוסופט), מה שידוע לי זה שלנוקיה אין Client כזה, לעומת iPhone ו- PPC (ששם זוהי מערכת הפעלה של מיקרוסופט)

אבל דחיפת מידע (כמעט) לכל סוגי המכשירים ולכל סוגי חשבונות הדואר כנסו לאתר www.emoze.com , חברה ישראלית מצליחה בתחום.

babay
07/08/09, 19:06
שלום
לפי מה שקראתי שרות זה יכול מאוד לעזור לי מכיוון שכיום אני מעדיף לבצע את כל הפעולות דרך המחשב שלי ולא דרך האייפון (למרות שהדואר שלי מוגדר גם על האייפון והכל מגיע גם לשם).
שרת הדואר של החברה שלנו מצא אצל ספק חוץ, אני לא כלכך מבין בזה וגם אין לי איש מחשבים בחברה.
אין לנו בחברה שרת ראשי כל אחד עובד עם לפטופ, הגדרנו את outlook ואנו עובדים מכל מיני מקומות בהם יש לנו אינטרנט.
מה אני אמור לעשות בדיוק ולמי לפנות ע"מ לסנכרן בין האייפון למחשב כפי שהוצג כאן?

shail
07/08/09, 20:19
כדי לעבוד עם לסנכרן עם Exchange בתצורת Push (דחיפת המידע למכשיר), צריך למכשיר יהיה Client של ActiveSync (של מיקרוסופט), מה שידוע לי זה שלנוקיה אין Client כזה, לעומת iPhone ו- PPC (ששם זוהי מערכת הפעלה של מיקרוסופט)

אבל דחיפת מידע (כמעט) לכל סוגי המכשירים ולכל סוגי חשבונות הדואר כנסו לאתר www.emoze.com , חברה ישראלית מצליחה בתחום.

יש פתרון גם לנוקיה - חינם - זה נקרא Mail for Exchange
http://www.businesssoftware.nokia.com/mail_for_exchange_downloads.php
אין צורך להגדיר משהו שונה בצד השרת - עובד חלק
בהצלחה

YoV
08/08/09, 10:50
שלום
לפי מה שקראתי שרות זה יכול מאוד לעזור לי מכיוון שכיום אני מעדיף לבצע את כל הפעולות דרך המחשב שלי ולא דרך האייפון (למרות שהדואר שלי מוגדר גם על האייפון והכל מגיע גם לשם).
שרת הדואר של החברה שלנו מצא אצל ספק חוץ, אני לא כלכך מבין בזה וגם אין לי איש מחשבים בחברה.
אין לנו בחברה שרת ראשי כל אחד עובד עם לפטופ, הגדרנו את outlook ואנו עובדים מכל מיני מקומות בהם יש לנו אינטרנט.
מה אני אמור לעשות בדיוק ולמי לפנות ע"מ לסנכרן בין האייפון למחשב כפי שהוצג כאן?

אתה נכנס ל- settings ומשם ל- mail... ויוצר חשבון חשבון חדש מסוג exchange. בעת יצירת החשבון אתה תדרש להכניס את נתוני השרת מולו אתם עובדים. אם אתה לא יודע אותם, בשלב זה. צור קשר עם החברה שנותנת לכם את השירות. כפי שנתנו לכם בזמנו את הנתונים שהכנסתם להגדרות החשבון בכל אחד מהלאפטופים בהם אתם משתמשים, הם יתנו לך הגדרות דומות עבור כל אחד מהשדות אותם צריך להגדיר באיפון.
לאחר שתסתיים ההגדרה משם כבר הכל ירוץ אוטומטית. האיפון יסנכרן כמה דקות מול השרת ובסופן כל העסק ירוץ בסנכרון מול כל הדאטאבייס שלך - מייל, יומן וקונטקטים. נורא פשוט ומאד ממכר. אני כבר יותר משנה על הפורמט הזה ולא מאמין שפעם זה היה אחרת.

cyoav
11/11/09, 12:35
מי שרוצה לממש יכולות מתקדמות יותר בתחום ActiveSync - לדוגמה לסנן מיילים ברמה הארגונית בהתאם לסוג מכשיר/משתמש או תכונות של הדואר (צרופות וכו') יכול לקרוא את הפיתוח הבא - כחול לבן...
http://agat.co.il/agatsite/AGActiveSyncFilter.asp

tomeror
23/12/09, 14:44
יש לי exc 2007 אני מנסה להגדיר לפי ההוראות אבל אני נתקע בשלב הרישום ב reg אין לי בכלל את הנתיב הזה massync\parameters
מישהו יכול לומר אולי יש נתיב אחר ב exc 2007 דחוף
תודה

outlaw525
26/12/09, 19:09
השאלה שלך לא מובנת

alonbtm
08/01/10, 15:14
תודה על המדריך אבל למה להסתבך? למה לא לגדיר דרך המכשיר עצמו וגם אם יש בעיה עם זה יש את ה iPhone Configuration Utility שמאפשר לך להגדיר את שרת ה EXCHANGE שלך....
או שאני פשוט מפספס את הנקודה....

eranzano
04/03/10, 23:02
בעזרת המדריך הותקן בהצלחה תודה!
אך בעיה קטנה שה notes לא מסתנכרן
וגם המשימות אינם מופיעות
האם יש דרך לסנכרן את האייפון עם המשימות והפתקים כאשר מוגדר שרת ?

uriahglassman
09/05/10, 22:27
שלום לכם,

שאלה לי לזקני הפורום...
יש לי 2 כתובות מייל באייפון המוגדרות כפוש ומשם אני קורא דואר.
אחת - של הבית והיא של בזק בינלאומי כשרת pop3.
שניה - של העבודה שלי כשרת אקסציינג' רגיל.
לא ברור מדוע אבל כל פעם שאני מקבל מייל מהבית ואני קורא ומוחק הוא משאיר לי אותו על השרת כלא נקרא וזה מעולה
אבל....כל מייל שאני מקבל בעבודה אני קורא ומוחק אז הוא נמחק לי גם באוטלוק של העבודה וזה מציק מאוד...
חקרתי וגיליתי שבהגדרות של המייל של הבית ניתן להגדיר את הענין אבל בהגדרות של המייל של העבודה לא ניתן להגדיר

מי יודע למה ויכול לעזור ?

אוריה

outlaw525
25/08/10, 17:33
שלום לכם,

שאלה לי לזקני הפורום...
יש לי 2 כתובות מייל באייפון המוגדרות כפוש ומשם אני קורא דואר.
אחת - של הבית והיא של בזק בינלאומי כשרת pop3.
שניה - של העבודה שלי כשרת אקסציינג' רגיל.
לא ברור מדוע אבל כל פעם שאני מקבל מייל מהבית ואני קורא ומוחק הוא משאיר לי אותו על השרת כלא נקרא וזה מעולה
אבל....כל מייל שאני מקבל בעבודה אני קורא ומוחק אז הוא נמחק לי גם באוטלוק של העבודה וזה מציק מאוד...
חקרתי וגיליתי שבהגדרות של המייל של הבית ניתן להגדיר את הענין אבל בהגדרות של המייל של העבודה לא ניתן להגדיר

מי יודע למה ויכול לעזור ?

אוריה

בגלל שהחיבור לשרת של העבודה מבוצעת באמצעות Active Sync שהוא בעצם מעיין מראה של התיבה שלך ככה שכל פעולה שאתה עושה מתבצעת ישירות על שרת החברה, במייל בבית סה"כ אתה מושך את המיילים מהשרת של הספקית וזהו.

זה כמו שתגיד שאם אתה מוחק מייל מהתיבה שלך (שיש אחת כזאת) המייל לא ימחק, זה לא הגיוני.

liyamf
20/09/10, 22:18
שלום לכולם,1. אשמח לדעת האם אפשר לסנכרן את קבלת ה - sms מהאייפון למייל כלשהו? אשמח לתגובה, תודה רבה. אני פשוט נוסע הרבה ואני צריך את זה על מנת להיות מחובר.

cheslerch
13/12/10, 01:33
יש לי אייפון3g ומעונין לפתוח דואר מסוכרן של גימייל בפוש מיילל אייפון מול אאוטלוק2010 איך עושים זאת

outlaw525
13/12/10, 17:01
סינכרון האייפון ב-PUSH אמיתי מול ג'ימייל:

http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?answer=138740&topic=14252

ofirco
01/05/11, 15:48
הגדרתי ב iPhone את חשבון הExchange אך אנשי הקשר שב iPhone לא הסתנכרנו עם הOutlook.
מה עושים?

koral11
01/05/11, 22:46
הגדרתי ב iPhone את חשבון הExchange אך אנשי הקשר שב iPhone לא הסתנכרנו עם הOutlook.
מה עושים?

הגדר סינכרון מול OUTLOOK בהתאם למדריך הנ"ל:
http://www.iphones.co.il/forum/thread58178.html#post340211

ohadsh
05/05/11, 14:08
סורי, אבל לא הבנתי.

לא הבנתי את המדריך הראשוני.

איך אני נכנס למקום הזה שבו צריך לעשות את כל ההגדרות ?

מהמחשב שלי בעבודה או שצריך לבקש מנציג ה-it שיעשה את השינויים על השרת עצמו ?

ויש מצב לתרגם את כל המאמר הזה !?!

כאשר אני מנסה להגדיר אותו דרך האייפון (4), אני מכניס את המייל, את שם המשתמש והסיסמא, ואז הוא מפסיק להגיב...כלומר הוא כותב שהוא 'מאמת....' ואז הוא פשוט לא מאפשר ללחוץ על 'הבא' אבל לא נותן שום הודעת שגיאה.

koral11
05/05/11, 14:13
כתבת שכבר הגדרת באייפון את שרת הדואר (Exchange)
אם לא, איזה שרת דואר אתה צריך להגדיר ארשום לך איך להגדיר

מעבר להגדרה באייפון עצמו יש להגדיר סינכרון מול outlook דרך האייטיונס בלשונית INFO
בהתאם למדריך שצרפתי לך.

תרשום איפה בדיוק נתקעת...

ohadsh
05/05/11, 14:21
כתבת שכבר הגדרת באייפון את שרת הדואר (Exchange)
אם לא, איזה שרת דואר אתה צריך להגדיר ארשום לך איך להגדיר

מעבר להגדרה באייפון עצמו יש להגדיר סינכרון מול outlook דרך האייטיונס בלשונית INFO
בהתאם למדריך שצרפתי לך.

תרשום איפה בדיוק נתקעת...

אבל.....

איך אני יודע מה השרת ?

הסיומת של המייל שלי היא savion.huji.ac.il

עשיתי את הסנרון ב-info, אבל זה לא גרם למיילים לעבור, אז הגדרתי, או יותר נכון ניסיתי להגדיר, מייל אקסצ'יינג' (בנוסף לג'ימייל). אבל כמו שכתבתי הוא לא נתן לי לעשות אישור. אחרי שהכנסתי את הפרטים, הוא לא נתן לי לעשות 'הבא' אלא רק 'ביטול'.....

koral11
05/05/11, 14:27
שרת הדואר שלך צריך להיות אחד מאלה:
בזק בינלאומי, וואלה, GMAIL וכו'.

מצ"ב מדריך להגדרה דרך האייפון:
http://www.iphones.co.il/forum/thread182701.html

לגבי ההגדרות בלשונית INFO
בהגדרת אנשי הקשר (האופציה הראשונה) אין לך אפשרות לבחור ב-Exchange אלא
להגדיר סינכרון בחר ב-OUTLOOK.

ohadsh
05/05/11, 14:52
שרת הדואר שלך צריך להיות אחד מאלה:
בזק בינלאומי, וואלה, gmail וכו'.

מצ"ב מדריך להגדרה דרך האייפון:
http://www.iphones.co.il/forum/thread182701.html

לגבי ההגדרות בלשונית info
בהגדרת אנשי הקשר (האופציה הראשונה) אין לך אפשרות לבחור ב-exchange אלא
להגדיר סינכרון בחר ב-outlook.

תודה. הצלחתי.

(הגדרתי את השרת)

איזה כיף.

תודה רבהההההההה

znavo
15/07/12, 19:40
מישהו יודע אולי למה לאחר הגזרת Exchange "דואר שמור" ו-"כל הדואר" פשוט לא נמצאים בתיבת דואר שלי?
ניסיתי להגדיר לו שיצי את 1,000 ההודעות האחורנות ונתתי לו כמה ימים להסתנכרן וזה פשוט לא מופיע.
יש לי המון דואר שמור בארכיון שחשוב לי שתהיה לי גישה מיידית אליו ואשמח אם זה יהיה דרך תוכנת Mail שאני ממש מחבב.

אשמח לקבל את עזרתכם בעניין.

ברגרבסט
20/08/12, 13:06
הגדרתי את Exchange, אבל מסיבה מסוימת אני שם לב שהקטגוריות (מיון לפי צבע) של האירועים לא מופיעות באייפון, הכל בצבע אחד, תחת שם שונה ממה שמופיע במחשב.

מישהו נתקל בזה? או בבעיה דומה?