מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : נעילת פוסט על עברית בחינם

TaMaster
12/08/08, 12:35
נו מה יהיה חבר'ה , זה שאיזה מישהו פה החליט על דעת עצמו שהעברית יוצאת יום שני אז אתם מנצלים את זה לנעול את הדיון? לא יפה.
המפתחים אמרו שהם מקווים אמצא השבוע , לא יום מסוים

הסרטון של העברית כזה הפחיד אותכם?

dooby
12/08/08, 14:23
כבר חודש אתם אומרים שהעברית תצא מחר.
אתם מטעים את הגולשים.

כאשר יהיה לכם משהו תגידו.
עד אז כל פוסט לא רלוונטי ימחק.

TaMaster
12/08/08, 14:43
כבר חודש אתם אומרים שהעברית תצא מחר.
אתם מטעים את הגולשים.

כאשר יהיה לכם משהו תגידו.
עד אז כל פוסט לא רלוונטי ימחק.

קודם כל , רק לפני שבועיים הכריזו שתיהיה עברית בחינם , לא חודש.
דבר שני , זה היה בפורום חדשות כי היה חדשה לגבי העברית (סרטון שמראה אותה בפעולה) , לא ראיתי שסוגרים דיונים על תוכנות שצריכות לצאת...
דבר שלישי , אף אחד לא מטעה אף אחד חוץ מכם, המפתחים בפירוש אמרו בשבוע שעבר שהם מקווים שזה יהיה מוכן באמצע השבוע (ולא לפני)

ודבר אחרון , מדובר בעבודה שבפיתוח , משהו שפעם היה אפשר לכתוב עליו חופשי בפורום הזה (ובמיוחד בפורום עברית איפה שחצי מהתכתובת הייתה "בקרוב x בעברית לאייפון" (כמו סרגל עברית לאייפוד שאמיר הבטיח בערך שלושה חודשים לפני שמישהו אחר עשה).

נ.ב
ומה כל כך כואב שיהיה בדיוק דיון אחד מסודר בכל הפורום הזה על העברית בחינם?

zivelik
12/08/08, 17:37
חברה אני לא מבין משהו חייב לכם שאתם באים בטענות תגידו תודה שיש כאלה שמתאמצים לתרום
ישר כח

terminator
12/08/08, 17:42
תפסיקו לבכות כבר!
כבר כואב לי בעיניים לראות אותכם בוכים על העברית הזאת שכל יום אומרים מחר מחר.
כשייצא משהו למשתמשים והפיתוח יושלם יש פורום עברית חדש אתם מוזמנים להציג את זה שם.עד אז לפתוח דיון בנוגע לעברית שכל אחד ירשום לי "מתי יוצא" או "למה לא משחררים" או "מחר זה יוצא" בשביל זה אין צורך בפוסט עם דיבורי סרק.

mti111
12/08/08, 17:53
יו גם אני רוצה עיברית בחינם בישביל שאני יכבל איפון והכול היה חלק ובלי תשלומים אבל די הוא צודק מה אתם יתחרפנתם שתיצה תורידו חינם די להספים את האתר

natish
12/08/08, 17:54
עידכנתי את הכותרת ל-בקרוב.
ואכן בקרוב תצא עברית חינמית אז בלי לבכות ובלי בטיח
סבלנות :) כרגע העברית נימצאת בשלבי בדיקות כדי שהמשתמשים יקבלו מוצר נקי מבאגים.

שאו ברכה

TaMaster
12/08/08, 19:05
עידכנתי את הכותרת ל-בקרוב.
ואכן בקרוב תצא עברית חינמית אז בלי לבכות ובלי בטיח
סבלנות :) כרגע העברית נימצאת בשלבי בדיקות כדי שהמשתמשים יקבלו מוצר נקי מבאגים.

שאו ברכה

פייר - אתה תותח.

mti111
13/08/08, 01:54
יו אתם לא מבינים שהוא לא עידכבן לזה הוא סגר אותו ביגלל שכול פורום חדשות ועידכונים/g3/מדברים על הכול/אפס טור/לפני קנייה ואיפוד טאץ מוספים באשכולות על העיברית החינמית אותם שאלות אותם תשובות אותם חדשות אותו דבר שזה מחרפן לראות את זה

TaMaster
13/08/08, 02:06
יו אתם לא מבינים שהוא לא עידכבן לזה הוא סגר אותו ביגלל שכול פורום חדשות ועידכונים/g3/מדברים על הכול/אפס טור/לפני קנייה ואיפוד טאץ מוספים באשכולות על העיברית החינמית אותם שאלות אותם תשובות אותם חדשות אותו דבר שזה מחרפן לראות את זה

ואתה לא מבין שזה ממש לא הגיוני שבכל הפורום הזה לא יהיה דיון אחד אפילו על העברית הזאת??

terminator
13/08/08, 03:04
טקמינטור חאלאס לשחק אותה איזה גנגסטר כל הזמן
מה לבכות מה זכותם לפרסם מה שהם רוצים
מה הקשר להטעות את הגולשים תפסיקו עם התירוצים
שבנאדם שואל בפורום שאלה ואיזה ספאמר עונה לו תשובה לא קשורה לכלום ובסוף נדפק האייפון, זה להטעות ! שאומרים לבנאדם שהוא צריך לעשות ריסטור בשביל עוד הודעה ובסוף רק צריך להקליק לחיצה אחת במחשב. זה להטעות ! את כל זה אתם לא מנהלים והכל פה נהיה שכונה.
זכותם וגם זכותי להחליט למה יש חשיבות ולמה לא.פוסט בלי תוכן בשבילי לא תופס!
שאני ארצה ממך עצות מה לנעול ומה למחוק אני אדע איפה להשיג אותך,עד אז אני אחליט לבד.

dooby
13/08/08, 11:18
העברית החינמית שתצא תבדק.
אם נגלה שהעברית הזאת הועתקה, אנחנו לא נאפשר פרסום שלה.

qil
13/08/08, 11:45
אתה מודע לכך שאחרי יציאת העברית במידה ויהיו הצהרות מפני משתמשים כאלו ואחרים שהעברית מועתקת יש לחברה הללו זכות לתבוע כל אחד מהם על הוצאת דיבה נכון?

icaneat2_again
13/08/08, 12:07
ואם היא הועתקה אז מה ?? , למה העברית שבתשלום לא הועתקה מהקוד של אפל ?
מה ההבדל בעצם ??

terminator
13/08/08, 18:09
איזה התחמקות אתה אפילו לא עונה לשאלה, שאנשים פה סתם מטעים ולא עוזרים בכלל..
מה אתה רוצה שאני יגיד לך על זה??
נכון יש אנשים שסתם זורקים דברים,מה שצריך לעשות בעיניין זה להמתין ולראות עוד תגובות ואז להחליט אם כדאי לעשות מה שהומלץ.