מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עצה למנהלים בקשר לפורום קניה/מכירה

שטאלתן
09/08/08, 19:27
אולי כדאי לנעוץ הודעה שבה מוסבר כיצד אמורה להיראות קופסא של אייפון. לדוגמא אני זוכר שפעם לפני המספר על האריזה היה אפשר לדעת באיזה גירסה המכשיר (בתקופה של1.1.2 לא הייתה פריצה). אולי אפשר איכשהו לבדוק אם האריזה אמיתית או לא? כי יכול לקרות מצב שמישהו יקנה אריזה סגורה של אייפון, יפתח ויגלה מכשיר מזויף.
העצה הראשונה - על האריזה יש ציור של אייפון. זהו לא ציור רגיל - אלא תבליט ואם מעבירים עליו את היד, מרגישים שבאיזור כפתור הבית (הכפתור היחיד שרואים) יש מין "בור". זוהי הדפסה יקרה מאוד וקשה לי להאמין שזייפנים יעשו את זה.
אולי אפשר לבדוק לפי הסיריאל או הimei אם המכשיר אמיתי או מזויף?
קיצר רצוי לנעוץ הודעה כזאת.

תודה.

------------עריכה------------
חיפוש קצר בגוגל העלה שתי תמונות של אריזות אייפון סגורות, אבל האריזות שונות זו מזו!
הראשונה : http://2virtualize.com/blog/wp-content/uploads/2007/06/dsc01492.jpg
השניה : http://farm3.static.flickr.com/2240/2178479390_baf21dee02.jpg

מה קורה פה?
אולי כדאי להעלות תמונות של כל האריזות האפשריות. צריך לעשות משהו, כי בישראל הפירטיות חוגגת.

terminator
10/08/08, 00:41
מי שיודע איך אייפון מקורי נראה לא יצליחו לעבוד עליו.
מי שלא יודע גם תמונה לא תעזור לו.

שטאלתן
10/08/08, 01:32
מי שיודע איך אייפון מקורי נראה לא יצליחו לעבוד עליו.
מי שלא יודע גם תמונה לא תעזור לו.

אתה טועה פעמיים.
דבר ראשון דיברתי על אריזה סגורה. יש הרבה אנשים שיש להם אייפון ויודעים איך זה נראה, אבל מעולם לא נתקלו באריזה שלו. לגבי המכשיר עצמו, מסכים איתך שמי שמשתמש באייפון ידע לזהות חיקוי.

בנוגע לאנשים שמעולם לא נתקלו באייפון - עליהם ממש קל לעבוד, במיוחד אם האריזה סגורה. הדוגמא הפשוטה ביותר שאני הבאתי לגבי התבליט על האריזה יכולה להציל כמה אנשים מלקנות מכשיר מזויף, וזה רק על קצה המזלג. יש עוד דברים שאפשר לבדוק.

למה לא, למשל, לנעוץ מאגר של תמונות שבהן יופיעו קומבינציות אייקונים שונות (כמו שהראתי בהודעה הראשונה)?

אני חוזר ומדגיש שאני מדבר על אריזה סגורה - לגבי מכשיר ללא אריזה, הקונה צריך לפתוח טוב את העיניים ולראות מי המוכר ומה המכשיר (למרות שגם לזה אפשר למצוא פתרון).

בכל אופן אני חושב שיש מקום להסברים ואזהרות בנוגע לקניה (וכן, ראיתי את ההודעה הנעוצה בפורום קניה/מכירה).

תודה.

terminator
10/08/08, 01:38
אני יעשה איתך עסק,:)
גש לפורום קניה/מכירה של אייפונים תפתח פוסט על כללי הזהירות בנוגע לקניית מכשיר חדש או מה שרצית לציין בדברים שלך,שים תמונות יפות ומובנות שיהיה לאנשים קל להבין את ההבדלים ואני אנעץ את זה בשבילך ואנעל את ההודעה גם.
:)

שטאלתן
10/08/08, 11:54
אני יעשה איתך עסק,:)
גש לפורום קניה/מכירה של אייפונים תפתח פוסט על כללי הזהירות בנוגע לקניית מכשיר חדש או מה שרצית לציין בדברים שלך,שים תמונות יפות ומובנות שיהיה לאנשים קל להבין את ההבדלים ואני אנעץ את זה בשבילך ואנעל את ההודעה גם.
:)

אבל אני לא מבין ומנוסה בתחום כמו אנשים אחרים. הדוגמא שנתתי עם התבליט זה פחות או יותר הדבר היחיד שאני יודע. חשבתי שאולי אנשים יותר מנוסים (בכל זאת יש פה אנשים שעברו להם כמה מכשירים מתחת ליד) יתרמו מהידע שלהם. אפשר לפתוח פוסט ולבקש מאנשים שירשמו כללי זהירות שנראים להם הגיוניים, לערוך את זה להודעה אחת ולנעוץ.

תודה.