מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : למנהלים - שווה תכנסו.

cometobuy
08/08/08, 22:04
תקשיבו אממ אני רוצה מאוד להצטרף לצוות שלכם - בלי תמורה וראו למה שווה לכם, אני מביא לפה את כל הדברים הכי חדשים, הבאתי לפה ראשון בישראל -ואני בטוח בזה - אינסטולר 4.0, הבאתי ראשון סורסים בשבילו, אני מבין היחידים שיש להם 2.0.1 פרוץ !
יש לי גם את Pwange tool הכי חדש שעוד לא יצא לציבור - וגם את התוכנה Gpsphone שהיא אמולטר של GBA לגרסא 2.0 .
כמו גם יש לי את הידע הבסיס - שדרוג, פריצה אקטיבציה וכו', ועזרתי להרבה אנשים שיוכלו להגיד לכם את זה..

mti111
08/08/08, 22:22
היי יופי של ראיון גם אני רציתי עצתי את זה לאילי אבל הוא מקבל בנתיים אנשים מישלו בנתיים חבל ]= ]= ]= ]=

בהצלחה לכה

נ.ב. אתה חבר בקבוצה שיוצרת את פנג טול********************?..........

cometobuy
08/08/08, 22:25
לא..
אבל השגתי את הבטא תודה בכל זאת..

Omer Na
08/08/08, 22:30
הוא באמת תותח. תנו לו. הוא עזר לי כמה פעמים, ואין פה כמעט אנשים שעוזרים וזה רע מאוד.
לדעתי אתם צריכים למצוא כמה אנשים(נגיד 3) שתשלמו להם 50 שקל לחודש והתפקיד שלהם יהיה לענות לאנשים. כי הפורום הזה הולך קיבינימט וכל אחד כותב שטויות ודברים שלא נכונים ואין ניהול באתר הזה. הוא באמת תותח תנו לו.

mti111
08/08/08, 22:37
הוא באמת תותח. תנו לו. הוא עזר לי כמה פעמים, ואין פה כמעט אנשים שעוזרים וזה רע מאוד.
לדעתי אתם צריכים למצוא כמה אנשים(נגיד 3) שתשלמו להם 50 שקל לחודש והתפקיד שלהם יהיה לענות לאנשים. כי הפורום הזה הולך קיבינימט וכל אחד כותב שטויות ודברים שלא נכונים ואין ניהול באתר הזה. הוא באמת תותח תנו לו.

לא שיש לי משו נגדו אבל אני לא עוזר**********????....

אני רואה הרבה אנשים שמנסים לעזור פשות יש לאם כמה טעויות ובחיים לא ישלמו למישו כאן אולי לאלי על הערבה פירסומות שיש בכול האתר אבל לאנשים********************???...........

terminator
08/08/08, 22:41
כולם עוזרים אחד לשני.
מי שיימצא מתאים יכנס לתפקיד במידה ונצטרך עוד מנהלים.

cometobuy
09/08/08, 18:17
בסדר רק ביינתים ה warez חוגג פה ואתם לא עושים כלום.

Omer Na
09/08/08, 19:55
לא שיש לי משו נגדו אבל אני לא עוזר**********????....

אני רואה הרבה אנשים שמנסים לעזור פשות יש לאם כמה טעויות ובחיים לא ישלמו למישו כאן אולי לאלי על הערבה פירסומות שיש בכול האתר אבל לאנשים********************???...........

אתה עוזר אם היית פותח דיון אולי גם הייתי ממחליץ עליך
והווארז מאוד מאוד חוגג פה, כל היום הורדות ודברים שפוגעים בזכויות יוצרים.

Doni-Zak
10/08/08, 18:26
יש פה הרבה אנשים שעוזרים. לפי דעתי הפרמטר השני הכי חשוב לקביעת מנהלים צריך להיות הצניעות. המנהלים פה שמים לב מי משקיע. אז זה מאוד יפה מצדך להתפאר במה שיש לך ובזה שעזרת, אבל תאמת? היית שווה הרבה יותר אם אנשים אחרים היו מתפארים בך. לפי דעתי צריך לעשות פה חוק נגד בקשות ניהול.

cometobuy
10/08/08, 18:44
אני יכל להביא לפה הרבה אנשים שיגידו איך עזרתי להם, ואיך עזרתי להם יותר מהצוות פה.

liranfa
10/08/08, 19:40
תמיד עולה הנושא של האנשים ה"מתחסדים" ש"הwarez חוגג פה..."
יאללה למה אתם לא משתמשים בזה? כי אנחנו בטוחים שאם תהייה מנהל פה אתה תוריד את כל הwarez...

cometobuy
10/08/08, 20:03
תאמת יש לי כבר את כל הוורז אבל עם הם קובעים פה חוק לפחות שיאכפו אותו, לא ככה ?

terminator
10/08/08, 20:26
תאמת יש לי כבר את כל הוורז אבל עם הם קובעים פה חוק לפחות שיאכפו אותו, לא ככה ?
איזה חוק לא נאכף??לא הבנתי מה הבעיה.

rikoo
10/08/08, 20:29
איזה חוק לא נאכף??לא הבנתי מה הבעיה.

טרמי מה שלומך ?אחי

cometobuy
10/08/08, 21:05
כל הזמן נפתחים פה הודעות על ווארז, ולפני כמה ימים אני זוכר דיון אחד של כמה עמודים שהחזיק כמה ימים בלי שמחקו אותו..

Doni-Zak
10/08/08, 21:13
אני יכל להביא לפה הרבה אנשים שיגידו איך עזרתי להם, ואיך עזרתי להם יותר מהצוות פה.
זה רק מוכיח שלא קראת בכלל את ההודעה שלי, או שלא הבנת אותה. לפעמים עדיף לתת לזמן לעשות את שלו. אם אני הייתי מנהל, גם אם היה מגיע לך לנהל, אחרי הת'רד הזה לא הייתי נותן לך בטוח.

cometobuy
10/08/08, 21:20
לא יודע אני חושב שעם אני רוצה להתקדם אני לא צריך לחכות שזה יקרה אלא לפעול למען זה גם במתן עזרה לאנשים וגם לבקש פה..
פשוט שתי דעות שונות..

Doni-Zak
10/08/08, 21:34
אני לא אנסה לשנות את דעתך, פשוט לדעתי עדיף לעזור ולהיות צנוע, מאשר לעשות רעש מהעזרה שלך. אבל כל אחד בדעתו.